Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogi,aj vidi tamo za Covicem da umuvas nekako Losmija u klub,vidis da decko sabija.

    Comment


    • Slazem se opet sa tobom skoro u svemu. Samo znas bolje of mene da NCAA ima million timova, sve I svasta tu ima svake godine. Muka mi da pratim to.

      Evropa je po meni na kolenima I to je prepoznato I pokusava se izvuci sta se izvuci moze. Tu je ona prica I sa budzetima I svima, da bi opstao kvalitet sigurno se budzeti moraju povecavati ali to neki ljudi nece da shvate.

      Amerika se sama siri, ide Kina I nedao Bog da se oni tvore na 6+6 tu je evropa cao. Buducnost je maglovita jako za Evropu tu mislim na klubsku kosarku I njen kvalitet.

      Da ne odlazim u krajnost sad NCAA je top stvar, najbolja za razvijanje igraca ali osnovna razlika izmedju NCAA mladih I u evropi I bilo kom delu sveta jeste GLAVA. Razlika izmedju dotbrih I losih igraca sa dobrom fizikom je iskljucivo u glavi a tamo rade na svemu itd itd..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Dodati na ovo Zlocestija Dobrica i Lazu kapitena...a i bez njih ove pripremne igramo solidno...Kad ce taj Krit ...Obrni okreni ceka nas jos jedna lepa godina...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Bogi,aj vidi tamo za Covicem da umuvas nekako Losmija u klub,vidis da decko sabija.
          Losmi funkcionise dobro I bez Covica ali hvala na pohvalama, vidi se da znas da prepoznas talentovanu osobu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Losmi funkcionise dobro I bez Covica ali hvala na pohvalama, vidi se da znas da prepoznas talentovanu osobu
            Ovo zaista bode u oci,tako nesto je nemoguce ne prepoznati.

            Comment


            • Ja mislim da je dosta.

              Comment


              • Comment


                • Rocesti je odlican igrac, ogroman IQ. Trener na terenu I to ce mu biti uloga. Zna sve akcije, zna da smiri loptu. Mislim iskreno da jeste njabolje resenje of pomenutih.Mozdanije najbolji bukvalno ali jeste najsigurnije resenje.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • @Bogi
                    Gde nađe ovog cara ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      @Bogi
                      Gde nađe ovog cara ...
                      Izašlo mi na tw

                      Comment


                      • Ljudi momci posvecuju vreme za ovaj lep sport. Nije lepo da ih bilo ko diskredituje a mladi su. Imaju dobre namere I to je bitno jako. Naucice I bice sve bolji. Ovakvi postovi I'm daju volju za radom ..Mislim na Bogijev, a na hejtere necu da pricam. Momci rade I to je pozitivno a veoma su mladi. Manje hejta vise podrske, uf kako to zvuci kad je kazem.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Do najkasnije drugog kola EL Zvezda će imati kompletiran roster. 17. oktobra počinje sezona u NBA, a mi prvu utakmicu igramo 13. oktobra protiv Žalgirisa.

                          Tako da bez brige, i samo strpljivo.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Bas me interesuje misljenje forumasa.
                            Dal nam treba cetvorka koja moze na 5 ili cetvorka koja razvlaci odbranu sutem spolja.
                            Primera radi dal tip igraca Kevin Dzons,Pero Antic ili igrac tipa Miler, itd???
                            Nekako mi se čini da nama treba čista 4 jer Milko može da "razvlači" odbranu (uglavnom igra licem prema košu), Lesor je vrv onaj koji će iz pika kucati i treća 5 je Jovanović...na 4 imamo samo Jankovića i treba mu neka dobra 4 da podele vreme (uz neke smal bal varijante sa Kešom zvanim Simon).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Do najkasnije drugog kola EL Zvezda će imati kompletiran roster. 17. oktobra počinje sezona u NBA, a mi prvu utakmicu igramo 13. oktobra protiv Žalgirisa.

                              Tako da bez brige, i samo strpljivo.
                              Милсим да имамо добро попуњен тим на свим позицијама и да се са том опцијом на 4-5 може сачекати време када смо довели и Квинсија. Биће ту вероватно доста занимљивих играча који ће вероватно бити и платежно доступни. Пар кола у ЕЛ не видим као неки велики проблем. Али ако у клубу размишљају да попуне и ту позицију пре почетка сезоне онда ће доћи неко ко је већ у Европи и нема никаква размишљања о Америци.

                              Comment


                              • Javlja Sportando da smo blizu Kevina Jonesa (ex Partizan). Al nam radi skautska sluzba, sve neki anonimusi
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X