Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde vi NBA poznavaoci, šta ima po kampovima a da je sa negarantovanim ugovorima?

    Comment


    • https://www.hoopsrumors.com/2017/09/...s-by-team.html

      Comment




      • Zverka u akciji.

        Comment


        • Uf, hvala za ovo. Ima ovde sjajnih igrača, i moja želja Moreland

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Bez dileme igrac tipa Miler
            Jesi li gledao neku pripremnu tekmu?

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              posto cenim da je upuceno meni evo da odgovorim:

              niko jovanovica nije otpisao, a jos manje ga hranio govnima
              moja teza je bila, da ako dolazi antic to verovatno znaci da nasi nisu zadovoljni onim sto je jovanovic pokazao i da je trenutno daleko od upotrebljivog

              a s obzirom da su dugo stizale informacije da se trazi cetvorka, a sad odjednom najava kuma i jos nekih da se ipak gleda 5/4 ili antic tip igraca...to me samo navodi na zakljucak da su u klubu ipak malo vise ocekivali od jovanovica, i kad to nisu dobili(sto ne znaci da nece kasnije), trazi se osigurac na 5
              Nije bilo tebi upuceno, niti bilo kome licno. Video sam vec 20+ komentara zadnjih 20ak dana o tome kako je ovaj ili onaj tanak, od ovog nema nista, nije zadovoljio itd. Mislim da su takve izjave posle 30 dana pre svega osnovnih priprema veoma ishitreni. Pogotovu sto mogu da glavu dam da instalacija napada i odbrane u ovom trenutku nije uradjena ni 30%. Vise su se tu istrcavali ljudi i davao se u tekmama prostor svima da se uporedi skillset i da se naprave neki kosturi za rotacije. U takvom delu priprema moze igrac da izgleda kao rupa i da nece biti nesto posebno, jer neki igraci nemaju taj kvalitet da kad je prilicno razuzdano da odskoce. Neko je dobar specijalac za nesto, nekom konkretna rola daje extra kvalitet i sl. To sve nije poslozeno jos uvek, tako da nekoga menjati i otpisivati je bezveze u ovom trenu.

              To je samo ono sto sam hteo da kazem. Nije bilo tebi upuceno, niti bilo kome drugom licno. Mozda je tvoj komentar bio zadnji u nizu takvih pa se tako pogodilo.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Nije bilo tebi upuceno, niti bilo kome licno. Video sam vec 20+ komentara zadnjih 20ak dana o tome kako je ovaj ili onaj tanak, od ovog nema nista, nije zadovoljio itd. Mislim da su takve izjave posle 30 dana pre svega osnovnih priprema veoma ishitreni. Pogotovu sto mogu da glavu dam da instalacija napada i odbrane u ovom trenutku nije uradjena ni 30%. Vise su se tu istrcavali ljudi i davao se u tekmama prostor svima da se uporedi skillset i da se naprave neki kosturi za rotacije. U takvom delu priprema moze igrac da izgleda kao rupa i da nece biti nesto posebno, jer neki igraci nemaju taj kvalitet da kad je prilicno razuzdano da odskoce. Neko je dobar specijalac za nesto, nekom konkretna rola daje extra kvalitet i sl. To sve nije poslozeno jos uvek, tako da nekoga menjati i otpisivati je bezveze u ovom trenu.

                To je samo ono sto sam hteo da kazem. Nije bilo tebi upuceno, niti bilo kome drugom licno. Mozda je tvoj komentar bio zadnji u nizu takvih pa se tako pogodilo.
                Ma naravno...samo se treba opustiti ima ko da brine

                Comment


                • Originally posted by kum žoržo View Post
                  Jesi li gledao neku pripremnu tekmu?
                  Nisam, ali sam imao dopisnike

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Uf, hvala za ovo. Ima ovde sjajnih igrača, i moja želja Moreland
                    To onaj što u Sacramentu bio? Mislim da je na letnjoj ligi igrao za Sacramento? Ako je on, lik je zverka opasna.

                    Comment


                    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                      To onaj što u Sacramentu bio? Mislim da je na letnjoj ligi igrao za Sacramento? Ako je on, lik je zverka opasna.
                      Da.. Sada je u Detroitu na negarantovanom.

                      Comment


                      • Dorian Finney-Smith nije garantovan? Pa covek bi bio takva bomba u EL to je nevidjeno...

                        Igraci koji takodje odskacu je pomenuti Moreland, onda Cameron Oliver u Rocketsima, VJ Beachem u Lakersima, Okaro White u Heatu, Nigel Hayes u Knicksima, Richaun Holmes iz File i Kyle Wiltjer iz Raptorsa. To su sve igraci ako ne budu na rosterima mogu da budu extra pojacanja za bilo kog u EL. Ima tu i igraca drugih koji nisu na ovom spisku kao Jameel Warney i sl.

                        Comment


                        • Wiltjer nam je bio na oku jesenas čini mi se, tako da bi mogli po njega da upotpunimo ovo belilo u ekipi..

                          Comment


                          • Comment


                            • Ako upotpunjujemo belilo daj Zimermana

                              Comment


                              • Uh nema belji od Jeff Witheya

                                Centar, beo, U of Kansas, defanzivan i ne-atleta
                                Last edited by MannyCalavera; 09-09-17, 21:14.

                                Comment

                                Working...
                                X