Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smo u toj priči ...
    Vi prekrasni - ludaci, negativci...
    Najveći negativci, ludaci i najbizarniji likovi koje je svijet kosarke vidio.
    http://mondo.rs/a569239/Kolumne/Edin...negativci.html
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Radonja ludi.
      Tko ili šta je ludi Radonja?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Tko ili šta je ludi Radonja?
        Pa ovaj na slici.

        Comment


        • Mi matorci ne pratimo toliko društvene mreže tako da nismo upućeni u razne popularnetm ličnosti.

          Čime je ovaj mladić zaslužio da se pominje ovde?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Mi matorci ne pratimo toliko društvene mreže tako da nismo upućeni u razne popularnetm ličnosti.

            Čime je ovaj mladić zaslužio da se pominje ovde?
            Nadam se da se zajebavas. Ali, decko je postigao prvenac protiv Krasnodara.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Johnny Rotten View Post
              Nadam se da se zajebavas. Ali, decko je postigao prvenac protiv Krasnodara.
              Ronaldo
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                Moram dodati jednog Roya Tarpleya. Mada ljudi cesto zaboravljaju da je MJ bio opsesivni kockar. Cijelu noc pije i kocka u AC i onda sljedece vece zatrpa tvoj kos.

                Edit

                Nisam vidio da si MJ-a vec spomenuo.

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                da, legendarni Roy Tarpley i vreme kada si u Jurop mogao da dovedes takvo ime

                neko od nasih igraca je pricao u jednoj emisiji da je Tarpley dok je igrao u Grckoj znao da toliko bazdi na booze da niko nije hteo da ga cuva

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Bravo. Jedna od rijetkih Edinovih kolumni koja mi je promakla. Bas sam se ismijao dok sam je citao.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Mi matorci ne pratimo toliko društvene mreže tako da nismo upućeni u razne popularnetm ličnosti.

                    Čime je ovaj mladić zaslužio da se pominje ovde?
                    Jedan od onih koji su nas u fudbalu uveli u LE.

                    Ipak kada je nastala ta slika bio je daleko od bilo kakvog profesionalnog sportista, tako da se ne vazi.

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                      Nadam se da se zajebavas. Ali, decko je postigao prvenac protiv Krasnodara.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                      Hvala. Ne pratim ono ruglo ima već deset godina.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Brine me ovo oko plejmejkera. Sad počinje EP, o klupskoj košarci će se slabije pričati. Radičević će pokidati i protiv Zenita i na kraju će Alimpije zaključiti da nam pored njega ne treba niko

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                          Moram dodati jednog Roya Tarpleya. Mada ljudi cesto zaboravljaju da je MJ bio opsesivni kockar. Cijelu noc pije i kocka u AC i onda sljedece vece zatrpa tvoj kos.

                          Edit

                          Nisam vidio da si MJ-a vec spomenuo.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                          Dobro tarpley bas mozda nije najsrecniji primer☺

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            Dobro tarpley bas mozda nije najsrecniji primer☺
                            Lose je zavrsio, nema price. Ali je gotovo prije svake utakmice konzumirao alkohol i koks i igrao sjajnu kosarku. Na kraju ga je zavisnost prema alkoholu i narkoticima kostala NBA karijere, kasnije i zivota. Izdovojio bih jos Sugar Ray Richardsona kao najveceg zavisnika ikad u NBA. Edin ga je skoro uporedio sa Jack Nicholsonom i ne sumnjam da bi bila mrtva trka izmedju njih dvojice. Uprkos zavisnosti covjek je bio strasan atleta i jedan od boljih defanzivaca ikad u NBA.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Prosao prvi septembar, ustedela se jedna plata, ajmo sad po pleja, nek se spreme slemovi, moze puci u svakom momentu
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Hvala. Ne pratim ono ruglo ima već deset godina.
                                Hvala. Ne pratim ono ruglo ima već DVAdeset godina.

                                Comment

                                Working...
                                X