Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nebojsa View Post
    Javlja Sportando da smo blizu Kevina Jonesa (ex Partizan). Al nam radi skautska sluzba, sve neki anonimusi
    KK Crvena Zvezda is in advanced talks with Kevin Jones.
    Pa ovo bi bilo fantastično ako bi mogli Jonesa smuvati

    Hajde da Ročestija udružimo sa timskim kolegom iz prošle godine, da se ne rastaju ljudi.
    Last edited by Bastia33; 10-09-17, 10:18.

    Comment




    • Nekoliko akcija njega i Tejlora u ovom klipu, a na 2:40 totalni love
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Uh nema belji od Jeff Witheya

        Centar, beo, U of Kansas, defanzivan i ne-atleta
        Meni je bio prvi pik. Bio bi prava zamena za kuza. Ali pre desetak dana potpisao za dallas.
        Last edited by NateHuffman; 10-09-17, 10:34.

        Comment


        • Posto dosta licitirate jel postoji info da cemo uopste uzimati 4u pre zime? Do skora je bila prica da sa plejmejkerom zavrsavamo nabavku, a eventualnu 4u resavamo naknadno, ako za tim bude bilo potrebe.

          Comment


          • Kevin Dzons je bolje nego niko ali ne bih bio narocito zadovoljan tim potpisom. Limitiran, solidan igrac koji je prosao svoj zenit, jack of all trades but master of none.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Posto dosta licitirate jel postoji info da cemo uopste uzimati 4u pre zime? Do skora je bila prica da sa plejmejkerom zavrsavamo nabavku, a eventualnu 4u resavamo naknadno, ako za tim bude bilo potrebe.
              Cak i sa onim puzlama je pokazao klub da se trazi jos jedan igrac
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Mondo pise da su opcije Antic,Dzons i jos dva igraca ne navodeci imena.

                Comment


                • Ne bih ni ja da se potpiše Jones, ja sam pre za čistu četvorku koji bi obezbedio 5 skokova po tekmi i sa šutem za 3.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • https://twitter.com/_Krcun_/status/906812403547099137

                    Comment


                    • Bitno je da Alimpije uvidja da nam fali taj visoki i da se radi na njegovom dolasku, a potezi u ovom prelaznom roku nam daju pravo da se nadamo dobrom igracu.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Najpouzdaniji insajder.

                        Edit: Da se Bogi ne uvredi
                        Last edited by Nebojsa; 10-09-17, 11:28.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Meni je Jones sasvim dobar. Pre svega cvrstina i skok sa pozicije 4. Stamen, i moze da se upari prakticno sa svakim visokim kojeg imamo.

                          Comment


                          • Jako zajeban na ofanzivnom skoku a mi to trenutno nemamo. Treba nam malo mase i iskustva pod kosevima. Svi bismo voleli nekog killer miller igraca ali takvi se ne zabadaju svaki dan. Sto se mene tice moze jones ako se u oktobru ne puca bas na neku opasnu zverku

                            Comment


                            • Jones deluje onako malo trapavo,masno,nema tu nekih skokova do neba atraktivnih poteza,on meni ko ona reklama svojevremeno za kosmodisk,dali to moze da prenese na tom nivou u EL mislim da ni on sam ne zna,licno bih ga voleo u timu,sa njime mislim da smo(skoro)overili ABA ligu

                              Comment


                              • Pa iz kluba je izaslo(bar preko insajdera) da se traze iskusnije varijante za poslednja 2 pojacanja. Nakon 5 neproverenih igraca, i samo Feldin kao neko ko je znana velicina, ima smisla. E sad od proverenih igraca na 4 ja stvarno ne znam za mnogo vise opcija. I sve ostalo se slazem Nejt.

                                Comment

                                Working...
                                X