Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nebojsa View Post
    Sportando ume da se ispali, ali ovu vest potpisuje Emiliano, koji je na jebisimater sa Miskom. Tako da sam siguran da je informacija tacna, sto ne znaci da ce KJ doci vec da je blizu.
    Opet Miško, nije mu on menadžer ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Opet Miško, nije mu on menadžer ...
      Jeste

      http://www.beobasket.net/news/35151/...tizan-nis.html

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Dion Thompson je losiji po cemu?
        Po građi. (Drvnoj).
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Opet Miško, nije mu on menadžer ...
          Misko je svima menadzer.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • ili odrađuje ... https://basketball.realgm.com/info/a...s/Bill-Neff/47
            nije toliko ni bitno.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              ili odrađuje ... https://basketball.realgm.com/info/a...s/Bill-Neff/47
              nije toliko ni bitno.
              Ma da..

              Tacno se secam kad je QM dosao u Zvezdu, da je isti dan Misko objavio i za Dzounsa i Partizan.

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                ili odrađuje ... https://basketball.realgm.com/info/a...s/Bill-Neff/47
                nije toliko ni bitno.
                Misko mu je za Evropu, na tim kombinacijama zaradjuje puno para.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dozovite tita da izbaci roster.

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Ma da..

                    Tacno se secam kad je QM dosao u Zvezdu, da je isti dan Misko objavio i za Dzounsa i Partizan.
                    Sarađuje sa nekim agencijama (excel ... ) odrađuje ugovore za Evropu.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by Nebojsa View Post
                      Misko je svima menadzer.
                      verovatno je i meni. kad počnem opet da igram moram da proverim ko mi je menadžer. gotovo sigurno je on.

                      Comment


                      • Sportando jako retko gresi, ali jako retko.

                        Tompson je imao svuda problema, uvek igrao sitne minute, znaci da ima nesto sto trener oseti...Zadnja sezona Alba I Minhen prvi put..Ostalo sve tanko I ispod nivoa za igraca takve reputacije.

                        Dzons a videcemo, moje misljenje sam rekao SAJLA neka ili pak neki Kvinsi nesto na taj fazon...Dzons dobar ali njemu treba dosta prostora,nisam za to da on bude vodja ekipe, mada mozda gresim cudan lik..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Mi vec imamo vodju/e ekipe.. Sada cekamo samo 'final touch'

                          Comment


                          • Dobar je Rocesti tu nema sta ali treba neko dole daje konstantan doprinos po meni bar. Roler nam ne treba bas toliko, neki mamojeb I to je vec prica a 4ki ima dosta na trzistu..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • https://twitter.com/_Krcun_/status/906861739928678401

                              Comment


                              • Rocesti roler? Treba bolji igrac? Pa ja ne znam, jedino Vestbruka da dovedemo, i njemu bi se mana nasla.. Covek treci index Evrolige pre 3 sezone, najbolji strelac, gde ces veceg mamojeba?

                                Mislim, mozda i ja nemam pojma o ovom sportu.. Mozda.. A mozda i u klubu, cim su doveli takvog 'rolera'

                                Comment

                                Working...
                                X