Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ja Manforda nikada nisam gledao pa ne mogu da tvrdim kakav je tip igrača.
    Govorio sam o tipu igrača kakav nam treba, neko ko je željan dokazivanja i izlaska na veliku scenu.
    Momak je veliki borac kroz čitavu karijeru, od srednje škole preko nekog "dž" koledža pa je dobrim radom prešao
    na dosta bolji program Rhode Island, sledi razvojna liga do NBA, trenutno je član reprezentacije na AmeriCup-u.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • u prevodu, jos jedan krvavokolenas

      Comment


      • Meni to miriše na veoma srčanog momka, ali, kao što rekoh, nisam ga nikada gledao a ne stvaram zaključke na osnovu indirektnih podataka.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          u prevodu, jos jedan krvavokolenas
          To ti je kod Lakija na prvom mestu
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • mislimd a bi na proslogodinji roster on bio odlicno pojacanje, znaci odlicna zamena za jovica, mnogo bolja od woltersa, ali nisam bas siguran da ce moci da isporuci ono sto je davao jovic zapravo nas ceo tim izgleda tako da ce, uz pretpostavku da se svi razvijaju kako treba, za dve godine biti sjajan tim, ali je pravo pitanje kakvi ce biti ove godine? hoce li to biti dovoljno?

            Comment


            • Pa morace da bude, mi sad izbora nemamo. Ovo je novi ciklus, a prva godina je uvek najteza. Mi smo pokupili i domace i strano po mom misljenju najbolje sto smo mogli. Al mladi smo mnogo, i to ce biti cele sezone najveci problem. Daj Boze da svi sazrevaju zajedno ludackim tempom, da izvucemo ovu godinu posle toga siguran sam da cemo biti opet dominantni.

              Comment


              • @ NateHuffman
                Možda ćemo igrati nešto drugačije nego prethodnih sezona, gradimo sve od temelja ... od nas se očekuje samo strpljenje i podrška.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Evo kazu da nam partizan krade Gosa

                  Comment


                  • Jebi ga ne mozemo finansijski da ih ispratimo.

                    Comment


                    • Originally posted by Genije10 View Post
                      Ja govorim o ljudskim karakteristikama Dzejkoba Pulena.

                      On je u Cedeviti imao tucu sa saigracem. Jedino je sa Bilanom imao koliko toliko korektan odnos. Nije trenirao. Izvoljevao za hranu. Cesto se zalio na povrede za koje doktori Cedevite vjeruju da nisu postojale. Jebao je zenu svog saigraca. Drugom napadao njegovu zenu.
                      Sve u svemu jedan veliki fijasko kada su ti medjuljudski odnosi u pitanju.

                      Zvezda je imala ogromne probleme sa Milerom. Ali on bar nije bio neko ko je minirao svoje igrace i nije bi konfliktna licnost. Nego je svoje probleme pravio van terena.

                      Slicno je bilo i u Himkiju. Gdje postoje jos neki primjeri njegovog odnosa prema saigracima i posebno prema treneru.

                      Ako mislite da takvu licnost treba dovesti Alimpijevicu, ne znam sta da vam kazem.

                      Na kraju da znate, Pulen nece da igra ispod pola miliona. I jos jedan bitan info, on sigurno nece igrati u Zvezdi.
                      Mediokritet je prosek, oznaka za nekoga ko se nicim ne izdvaja od skupa u kome se nalazi. Kako ta rec govori o ljudskim osobinama i zasto si je upotrebio?
                      Ne znam, nisam pametan, nijedno resenje nece biti isto kao i Jovic. Morace da dovedu i dobru cetvorku pa da igramo na odbranu i sutersko ludilo, tesko cemo mi s.s. gledati kako centri pune sve kolone.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Mediokritet je prosek, oznaka za nekoga ko se nicim ne izdvaja od skupa u kome se nalazi. Kako ta rec govori o ljudskim osobinama i zasto si je upotrebio?
                        Ne znam, nisam pametan, nijedno resenje nece biti isto kao i Jovic. Morace da dovedu i dobru cetvorku pa da igramo na odbranu i sutersko ludilo, tesko cemo mi s.s. gledati kako centri pune sve kolone.
                        Mozda je prosecan jebac supruga saigraca.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Mediokritetom se naziva prost, bijedan i neuk covjek.

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Mozda je prosecan jebac supruga saigraca.
                            TZV. Bekap Plej
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Manda77 View Post
                              Evo kazu da nam partizan krade Gosa
                              Zar nisu oni zaBATovani? Trostruko, kako vidim...
                              Last edited by drakon1; 28-08-17, 05:30.

                              Comment


                              • Originally posted by Genije10 View Post
                                Mediokritetom se naziva prost, bijedan i neuk covjek.
                                Malo gresis...

                                http://staznaci.com/mediokritet

                                Comment

                                Working...
                                X