Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Samo pojašnjenje, živo me zanima. Jel silovao saigračevu ženu ili je ona sama pristala da je zvekne? Ako je odgovor pod dva, ne vidim problem.
    Pulen ti je stari silovatelj i manijak

    Comment


    • Doći će dogodine, samo bez sikiracije
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Samo pojašnjenje, živo me zanima. Jel silovao saigračevu ženu ili je ona sama pristala da je zvekne? Ako je odgovor pod dva, ne vidim problem.
        I da je odgovor pod jedan i da je odgovor pod dva- potpuno je isto.

        Comment


        • Originally posted by Markoss View Post
          I da je odgovor pod jedan i da je odgovor pod dva- potpuno je isto.
          Po kojoj logici te dve stvari mogu biti iste?

          Comment


          • Originally posted by Markoss View Post
            I da je odgovor pod jedan i da je odgovor pod dva- potpuno je isto.


            Osim sto je jedno krivicno delo a drugo nije.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Gospodo, bez obzira ko dođe za pleja, njega na prvom mestu treba da krasi jedna osobina - da je željan krvi i da želi da grize.

              Mi imamo tim kome ispušene muštikle jednostavno ne trebaju.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Munford tek treba da pokaže šta zna,nije mator i ako je potpisan bar na 2 god to nije loš potez ,mada ja bi voleo da se nasi igrači istaknu a on neka igra ulogu Waltersa

                Comment


                • Manford je sve, samo ne neko ko je "gladan krvi" i neko ko razume stanje koje vlada ovde. Trebaće njemu jako puno dok se uhoda, dok skapira da ovo nije Barselona, ovde ljudi hoće krv nakon jedne loše partije, a nije da je u Barsi imao priliku da se adaptira na Evro košarku. Pullen je ovde k'o domaći i garantujem da se ovde ne bi ponašao kao što "dobro obavešteni izvori" tvrde da se ponašao u Cedeviti. Pre svega jer bi ga našli u nekom jarku.

                  Comment


                  • Manite se Pulena dosta je,pricaće se o njemu dogodine

                    Comment


                    • Cija li je zena? Bilanova nije jer je s njim bio dobar, ko je jos bio ozenjen u Cedi?!

                      Comment


                      • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                        Cija li je zena? Bilanova nije jer je s njim bio dobar, ko je jos bio ozenjen u Cedi?!
                        Mršić trener

                        Comment


                        • nimalo loše da nam protivnici u napadu naleću na linije:
                          Radičević - Feldin - Danguba ili Manford - Lazić - Janković ...(Radanova dodati - gde god)
                          ...još kad neki put i Boriša izludi...
                          Last edited by Wingwalker; 27-08-17, 21:25.

                          Comment


                          • Originally posted by Genije10 View Post
                            Ja govorim o ljudskim karakteristikama Dzejkoba Pulena.

                            On je u Cedeviti imao tucu sa saigracem. Jedino je sa Bilanom imao koliko toliko korektan odnos. Nije trenirao. Izvoljevao za hranu. Cesto se zalio na povrede za koje doktori Cedevite vjeruju da nisu postojale. Jebao je zenu svog saigraca. Drugom napadao njegovu zenu.
                            Sve u svemu jedan veliki fijasko kada su ti medjuljudski odnosi u pitanju.

                            Zvezda je imala ogromne probleme sa Milerom. Ali on bar nije bio neko ko je minirao svoje igrace i nije bi konfliktna licnost. Nego je svoje probleme pravio van terena.

                            Slicno je bilo i u Himkiju. Gdje postoje jos neki primjeri njegovog odnosa prema saigracima i posebno prema treneru.

                            Ako mislite da takvu licnost treba dovesti Alimpijevicu, ne znam sta da vam kazem.

                            Na kraju da znate, Pulen nece da igra ispod pola miliona. I jos jedan bitan info, on sigurno nece igrati u Zvezdi.
                            Sve ok, ali kako dodje do informacije da je sevio zenu od svog saigraca ??? Reci jos ciju

                            Comment


                            • Originally posted by Genije10 View Post
                              Ne, to je moje misljenje. Da vrijedi malo vise od onog sto mu je Barsa dala prosle sez.
                              Jovic da je mozda zdrav plejmejker vrijedio bi milion. Ovako ja ga nikad ne bih platio 700k u Bajernu. Bih u nekom Ruskom timu kao 2pleja. Ako me razumijes sta hocu da kazem? Veliki je rizik osloniti se na Jovica.
                              o jovicevoj povredi se prica kao o bobijevim kolenima. za dve godine decko je odigrao 53 utakmice u aba ligi i 50 u EL da se vodilo racuna o minutazi odigrao bi i vise.
                              Originally posted by Genije10 View Post
                              Sta ti pricas brate, ja ne vjerujem. Momak je igrao PO, a ti postavljas pitanje da li moze u EL.
                              Manfor je dobro izgledao i u NBA naspram nekih ozbiljnih igraca, a pitanje se postavlja da li moze u EL. Kao da se u Evropi igra neka atomska kosarka, pa je Amerima tesko da to igraju.

                              Treba li opet da pisem o igracima sa koledza koji su dosli direktno u najjace klubove Evrope i bili glavni igraci?
                              izgleda sam propustio, koji to?

                              Originally posted by Genije10 View Post
                              Kontam da bi bili srecni sa nekim ispranim plejom odavde, tipa Tajris ili Rocesti. Koji gledaju da pred kraj uzmu jos neke novce za sto bolju penziju. Ili Pulen jedan od najvecih mediokriteta koji je igrao ABA.

                              Sreca sto u klubu ne razmisljaju kao vi.
                              kad bi munford u zvezdi pruzio makar delic onoga sto su rice i rochestie pruzili u EL dobili bi premiju. ne dozvoljavas da neko s pravom ili ne kritikuje munforda, a ovamo omalovazavas dokazane igrace sa mnogo vecim karijerama od munfordovih desetak utakmica u nba, a ni u tom plejofu se nije bas proslavio

                              Originally posted by Genije10 View Post
                              Ja govorim o ljudskim karakteristikama Dzejkoba Pulena.

                              On je u Cedeviti imao tucu sa saigracem. Jedino je sa Bilanom imao koliko toliko korektan odnos. Nije trenirao. Izvoljevao za hranu. Cesto se zalio na povrede za koje doktori Cedevite vjeruju da nisu postojale. Jebao je zenu svog saigraca. Drugom napadao njegovu zenu.
                              Sve u svemu jedan veliki fijasko kada su ti medjuljudski odnosi u pitanju.

                              Zvezda je imala ogromne probleme sa Milerom. Ali on bar nije bio neko ko je minirao svoje igrace i nije bi konfliktna licnost. Nego je svoje probleme pravio van terena.

                              Slicno je bilo i u Himkiju. Gdje postoje jos neki primjeri njegovog odnosa prema saigracima i posebno prema treneru.

                              Ako mislite da takvu licnost treba dovesti Alimpijevicu, ne znam sta da vam kazem.

                              Na kraju da znate, Pulen nece da igra ispod pola miliona. I jos jedan bitan info, on sigurno nece igrati u Zvezdi.
                              opste je poznato da je srpska kuhinja bolja od hrvatske a sto se tice radne etike vise verujem izvorima iz amerike, koji govore se suprotno od toga. pola miliona je inace neka besna lova? mi smo sad rasprodali sve a izlgeda opet ne mozemo da zatvorimo budzet. uprava o ome cuti, a u javnosti i dalje price o bankomatu.

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Manford je sve, samo ne neko ko je "gladan krvi" i neko ko razume stanje koje vlada ovde. Trebaće njemu jako puno dok se uhoda, dok skapira da ovo nije Barselona, ovde ljudi hoće krv nakon jedne loše partije, a nije da je u Barsi imao priliku da se adaptira na Evro košarku. Pullen je ovde k'o domaći i garantujem da se ovde ne bi ponašao kao što "dobro obavešteni izvori" tvrde da se ponašao u Cedeviti. Pre svega jer bi ga našli u nekom jarku.
                                Ja Manforda nikada nisam gledao pa ne mogu da tvrdim kakav je tip igrača.

                                Govorio sam o tipu igrača kakav nam treba, neko ko je željan dokazivanja i izlaska na veliku scenu.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X