Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lionel View Post
    Da citam samo tvoje komentare pomislio bih da smo najgori klub aba lige.
    Dozvoli sta nije tacno.
    Koju Upravu mi imamo?

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Dozvoli sta nije tacno.
      Koju Upravu mi imamo?
      Nevezano za komentar za upravu, u svakom postu moras da se dotaknes Covica i pricas kako ne zna, a covek je napravio ovakvu Zvezdu kakva je danas. Lakse malo

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Uprava zna sta radi???
        Uprava u nasem klubu ne postoji.
        Ti bas nikako da prebolis sto Vesic i Andrej Vucic nisu usli u klub onomad kad si agitovao za njih. Boli te djoka, zato se mi ostali radujemo onoliko sto je ta suicidalna kombinacija propala.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Manite upravu,dajte pleja a može i četvorka.

          Comment


          • Ali bilo kakvo razmišljanje o vesiću jbt..

            Ne postoji ništa čega se dotakao a da se nije osušilo.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Ti bas nikako da prebolis sto Vesic i Andrej Vucic nisu usli u klub onomad kad si agitovao za njih. Boli te djoka, zato se mi ostali radujemo onoliko sto je ta suicidalna kombinacija propala.
              Izrekao si tesku laz.
              Nije lepo lagati.

              Comment


              • Originally posted by lionel View Post
                Nevezano za komentar za upravu, u svakom postu moras da se dotaknes Covica i pricas kako ne zna, a covek je napravio ovakvu Zvezdu kakva je danas. Lakse malo
                Nikad nisam rekao da Covic ne zna.Citaj pazljivije.
                Elem ponovicu posto ne pratis.
                Covic je idealan za Zvezdu. Ali ne po sistemu Zvezda to sam ja.
                Da ne gusimo temu.
                Pisao sam o Covicu i sta mislim o njemu.

                Comment


                • Predlazem se da se otvori tema pod nazivom "Covic", i da se nakon toga svakome ko spomene to prezime na ovom topicu dodeli ban

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Dozvoli sta nije tacno.
                    Koju Upravu mi imamo?
                    Nebojša Čović, Branislav Baćović, Zoran Milošević.

                    Comment


                    • Kakve crne uprave. To je nasledje komunizma. Klub treba da ima sposobnog predsednika i GM-a, onda je trener ispod.

                      Comment


                      • Originally posted by Wook View Post
                        Kakve crne uprave. To je nasledje komunizma. Klub treba da ima sposobnog predsednika i GM-a, onda je trener ispod.
                        Ovde pišeš smislenije postove nego na onom drugom forumu. Jesi li siguran da si to ti?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Izrekao si tesku laz.
                          Nije lepo lagati.
                          Cekaj sad. Ne bese li ti taj koji je letos ispisao gomilu postova o tome kako neki ljudi hoce da dodju u klub i uloze ali da Covic ne da jer hoce za sve sam da se pita? Koji su to ljudi u Srbiji danas koji imaju te pare i pokazali su interesovanje za KK Crvena Zvezda?
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Cekaj sad. Ne bese li ti taj koji je letos ispisao gomilu postova o tome kako neki ljudi hoce da dodju u klub i uloze ali da Covic ne da jer hoce za sve sam da se pita? Koji su to ljudi u Srbiji danas koji imaju te pare i pokazali su interesovanje za KK Crvena Zvezda?
                            Necu se ponavljati.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Necu se ponavljati.
                              A ljudi koje sam ti nabrojao zar nisu uprava?. Mislim da malo više imaš neke nerealne slike i ambicije počev od onog omalovazavanja tima i mojih tvrdnji da je talentovan i dobar pa do prozivke uprave, shvati gde ziviš i za koji klub navijaš ako ne mozeš da podneseš Jankovića, Radičevića, Andjelkovića ili ne znam Milića uvek imaš opciju da navijaš za Csk-a, Fener, tamo stvarno sjajnih igrača ima.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Nikad nisam rekao da Covic ne zna.Citaj pazljivije.
                                Elem ponovicu posto ne pratis.
                                Covic je idealan za Zvezdu. Ali ne po sistemu Zvezda to sam ja.
                                Da ne gusimo temu.
                                Pisao sam o Covicu i sta mislim o njemu.
                                Svidja ti se kako Čović radi ali ne svidja ti se kako Čović radi.
                                To je isto kao " Dobar je Miler kad pogodi trojku, al je baš loš kad promaši".
                                Da si malo ozbiljniji sagovornik objasnio bi ti da je to što zamjeraš Čoviću baš ono zbog čega je idealan za naš klub. Ko razumije shvatiće.

                                Comment

                                Working...
                                X