Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se planira cetvorka Simanic onda treba da ide u FMP da odigra jednu sezonu sa velikom minutazom, ako se ne dovodi 4 onda ga treba ostaviti uz prvi tim, jer ce onda imati prostora da dobije sansu, ako nista bar u ABA ligi.

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Mi jos nismo ni odlazni rok završili po svemu sudeći
      Dobro sad... to je manje bitno nego da vidimo ko će da dođe

      Do kada uopšte traje prelazni rok? Ne znam da li sam skoro ponovila ..jaoo kako ih mrzim, pogotovu što traju toliko dugo.. i ima ih...

      Originally posted by Ganac View Post
      Od 04.08. je došlo poprilično......



      forumaša novih
      Pa sad, ruku na srce, oni su najvažniji, a ovi tamo podno Kališa...dogovoriće se već nekako
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Simanici ne zele da Borisa igra u FMP. To ako se desi bice presedan. Momak je clan EL ekipe, a spremniji je Daba od njega.

        Ja sam prije napisao. Sve je dogovoreno sa Munfordom, samo je pitanje dolaska na pripreme. Nasi zele da ranije dodje, on zeli malo vise odmora.

        Vidim da pisete kako nas Pulen prati na twiteru. On sigurno nece biti clan Zvezde. Moze i da istetovira grb nas.

        Comment


        • Originally posted by Genije10 View Post

          Ja sam prije napisao. Sve je dogovoreno sa Munfordom, samo je pitanje dolaska na pripreme. Nasi zele da ranije dodje, on zeli malo vise odmora.
          Jel mozemo da ti verujemo za ovo? Bilo bi lepo da si u pravu
          Last edited by Sakuragi; 27-08-17, 13:53.

          Comment


          • Ako dodje Munford a nadam se da nece ja sve nade polazem u Radicevica.
            Munford nije plej.

            Comment


            • Onda ga neko opasno zajebava po Amerikama svih ovih godina davajuci mu da igra na toj poziciji
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Manford je igrac vrijeda 800k. Ali nama je los

                Comment


                • Originally posted by Genije10 View Post
                  Manford je igrac vrijeda 800k. Ali nama je los
                  A koliko cemo ga mi platiti ako nije tajna? Koliko ce ugovor da traje?

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Onda ga neko opasno zajebava po Amerikama svih ovih godina davajuci mu da igra na toj poziciji
                    Pa i ta naša struka u klubu, bruka
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by Genije10 View Post
                      Manford je igrac vrijeda 800k. Ali nama je los
                      Ja bih voleo da baš on dođe.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sa Manfordom je sve dogovoreno. Ne znam šta treba da se desi pa da ta priča propadne.

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Pa i ta naša struka u klubu, bruka
                          Ne znam bre sta je sa tim "strucnjacima"...ni poziciju ne umeju da pogode a mi ovde ocekujemo da nam dovedu kvalitetnog igraca...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Manfor je dogovoren na 35k bez bonusa. Prosle sezone ga je Barsa placala 70. Vec sam napisao da je Misko zasluzan za ovo.
                            Sto se tice njegove igre na pleju. On je priucen plejmejker. Ali momak koji igra pik izuzetno. I ima odlicna resenja iz pika.
                            Ako konacno zvanicno i dodje bez dileme ce biti najbolji igrac ovog tima.
                            Napadacki ima daleko vise resenja od Jovica. Jedino gdje prednost ima Jovic je odbrana i cista fizicka snaga. Sve ostalo je na strani Manforda.

                            Comment


                            • Originally posted by Genije10 View Post
                              Manford je igrac vrijeda 800k. Ali nama je los
                              800.000[emoji23] [emoji23]
                              Bice da je istina.
                              Jovic koji je jedan od najboljih plejmejkera Evrope vredi 700.000
                              Mozda on misli da vredi toliko.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Onda ga neko opasno zajebava po Amerikama svih ovih godina davajuci mu da igra na toj poziciji
                                Ne znam dal si pratio Munforda.Ako jesi onda znas da covek nije klasicni plej nego vise kombo bek.
                                Vise poenter i igrac koji vise kreira za sebe nego druge.
                                Posao sam o tome.
                                Nije lose pogledati nekog igraca,napisati misljenje.
                                On kroz koledz karijeru je bio na 3 asiatencije,prve sezone u razvojnoj takodje.
                                Jedino 15-16 god u razvojnoj je imao 6ass.

                                Comment

                                Working...
                                X