Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i nije baš mesto da komentarišemo tuđe igrače.
    Mi trebamo da gledamo svoje dvorište, kao i do sada.

    Comment


    • Nije mesto komentarisati igraca koji je mesec dana bio spominjan kao prva opcija za pojacanje a sad potisao za najvećeg rivala? Bem li ga meni izgleda kao mesto...

      Comment


      • Originally posted by Chupa View Post
        Nije mesto komentarisati igraca koji je mesec dana bio spominjan kao prva opcija za pojacanje a sad potisao za najvećeg rivala? Bem li ga meni izgleda kao mesto...
        Pa sam kažeš da je potpisao za drugu ekipu koja nije KKCZ, kako glasi i tema.
        LM završeno, nemamo šta komentarišemo. Na kkp temi se priča o njemu.
        Mi idemo da tražimo drugde i druge.

        Comment


        • Ovo je znak da dolazi neka haubica. Moraju da I'm daju kosku prvo da budu mirni
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ti ako imas info ko bi mogao da nas pojaca ti stavi pa cemo da pricamo. Ovako mozemo i o igracima koji su mogli a nisu.

            Comment


            • Originally posted by Chupa View Post
              Nije mesto komentarisati igraca koji je mesec dana bio spominjan kao prva opcija za pojacanje a sad potisao za najvećeg rivala? Bem li ga meni izgleda kao mesto...
              I Ratkovica je bio prvo pojacanje za KKP: ode u KKCZ i niko se gica za mesto.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Grobari nam uzeli prvog pika?

                konacno malo zanimljivosti na nasim transfer listama. Neka neka, konkurencija je uvek zdrava.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Grobari nam uzeli prvog pika?

                  konacno malo zanimljivosti na nasim transfer listama. Neka neka, konkurencija je uvek zdrava.
                  I sad smo mi hijene...

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Grobari nam uzeli prvog pika?

                    Comment


                    • Originally posted by blek hils View Post
                      Meni se to čini nerealno. No, ukoliiko je tačno, to govori i da Gos nije pravi izbor za nas, jer momak očigledno ne pravi razliku između dijametralno suprotnih uloga koje bi imao kod nas i u KKP, što možda govori i o njegovom igračkom karakteru i inteligenciji, pa samim tim on i nije dobro rešenje (na stranu igrački kvaliteti o tome ne govorim).
                      Mozda si u pravu. A mozda bismo mi trebali da otvorimo oci i da se probudimo. Mozda nam se pred ocima odigrava smena na prestolu. Ovo nije slucajno i ukazuje da se komsije spremaju i imaju podrsku a samim tim i pare. Ali, videcemo. Pokazace se uskoro sta se iza brega valja...

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post


                        Osim sto je jedno krivicno delo a drugo nije.
                        Pa sa aspekta sjebavanja timske atmosfere. Jednostavno ne juris zenu svojih kolega, prijatelja i slicno, ali ok jasan mi je lapsus koji sam napravio.
                        Last edited by Markoss; 28-08-17, 11:33.

                        Comment


                        • Opet pitam: Kako ce komsije registrovati igraca, a imaju trostruki BAT?

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            Opet pitam: Kako ce komsije registrovati igraca, a imaju trostruki BAT?
                            Nece ga prijaviti, nego menjati dresove.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Opet pitam: Kako ce komsije registrovati igraca, a imaju trostruki BAT?
                              Nikako dok ne skinu Bat
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Isto ka`i vi
                                Originally posted by drakon1 View Post
                                Opet pitam: Kako ce komsije registrovati igraca, a imaju trostruki BAT?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X