Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Činjenica je da Dion kod Dejana nije služio kao ništa drugo sem flastera kada treba da se pokrpe neke minute. Niko se ne bi snašao u takvoj ulozi, niti bi mogao pokazati nešto, ali to je prošlo vrijeme i nije nikako za ovu temu.

    Comment


    • Originally posted by Markoss View Post
      Dobar je Kevin i igrac i lik, ali je pitanje kako bi se snasao u EL ekipi. Meni je npr i Dion u teoriji bas odlicno pojacanje bio, pa je to na kraju bas bezveze ispalo.
      Dion je dosao u jako nezgodno vreme,jako kasno,iz ekipe gde se i nije radilo i treniralo mnogo,gde se nije znalo ko pije ko placa.Dosao je u sistem gde su vec svi unapred znali svoju ulogu,bez mnogo vremena i prostora za trening i uigravanja.Da je dosao na leto kad je i normalno da dodju igraci a ne u sred sezone totalno durgacija bi prica bila i sa njima.Prosto decko nije imao ulogu u timu doveden je cisto zbog povreda Luke i nesigurnosti koliko ce moci da izdrzi.

      Comment


      • Sa Dionom je bio cini mi se raskorak u tome koja je njegova prirodna pozicija i gde ga trener i sa kojom ulogom vidi, inace jako korektan igrac i lik, nema se sta zameriti. Sto se Dzonsa tice dizem obe ruke za njega, jak, dobar u ofanzivnom skoku, meka ruka i solidan kosarkaski iq. Verujem da sada za njega nema bolje opcije. Poznata sredina, evroligaska kosarka, klub koji je mnogima podigao karijeru za stepenik.
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Ja sta sam cuo za Dzonsa to je bilo jos pre par nedelja,da smo mi njega trazili ali da je on zateva poprilicno veliku svotu novca,i da se to tu tada zavrsilo.Da li se to ponovo obnovilo i da li je on smanji prohteve iskreno mozda Bogi zna bolje.

          Comment


          • Originally posted by Maverick88 View Post
            Ja sta sam cuo za Dzonsa to je bilo jos pre par nedelja,da smo mi njega trazili ali da je on zateva poprilicno veliku svotu novca,i da se to tu tada zavrsilo.Da li se to ponovo obnovilo i da li je on smanji prohteve iskreno mozda Bogi zna bolje.
            Prakticno identicna situacija kao i Rocesti onda

            Comment


            • Originally posted by Maverick88 View Post
              Ja sta sam cuo za Dzonsa to je bilo jos pre par nedelja,da smo mi njega trazili ali da je on zateva poprilicno veliku svotu novca,i da se to tu tada zavrsilo.Da li se to ponovo obnovilo i da li je on smanji prohteve iskreno mozda Bogi zna bolje.
              Slicna prica kao sa Rocestijem, mi smo se za njega raspiticvali pre mesec dana ali je tad trazio previse.Nije ista prica Jun i Septembar.Na sve to skoro svi EL timovi su popunjeni, a koliko znam njemu je zelja NBA, sto nemoguce ili da upadne u neku EL ekipu.I na sve ovo sto sam napisao ne moze da ga potpise ni jedan klub iz VTB lige, mislim da ne moze ni tim koji igra EK, ali nisam siguran za ovo drugo.
              Last edited by Manda77; 10-09-17, 12:57.

              Comment


              • Kevin Dzouns je strasno dobar igrac. Voleo bih ga kod nas.

                Opet nerealno mi, jer kazem pre samo mesec-mesec i po nas je odbio.. Ali i Rocesti je

                Comment


                • Dzons bi bio sigurno dobro pojacanje, svi znamo sta od njega moze da se ocekuje, koje su mane a koje prednosti, tako da je tu rizik jednak nuli. Uz naravno mali rizik uklapanja i adaptiranja na novog trnera i novi tim, i naravno za El nivo kosarke. Ali on je vec igrao pogotovo prosle sezone i protiv EL ekipa u Lokomotivi, i jos dosta jakih utakmica je odigrao, ima iskustvo i potpuno je prilagodjen na evropski stil i nacin igre, sto je ogroman +. Sad naravno da ima mana i limita, brzina i atleticizam su mu na jako jako niskom nivou, to mu je po meni osnovna mana, uz nedostatak visine u nekim situacijama i slab odraz. Sto se tice kvaliteta sut mu je po meni definitivno najjaca strana, pogotovo polu-distanca ali ima i domet za 3 poena, uz snagu i dobro postavljanje i blokova a i dobro pozicioniranje pri skoku. Takodje ima solidnu tehniku i snalazljivost za tako korpulentnog igraca, i cini mi se da dosta koristi glavu i razmislja i samim tim donosi dobre odluke tokom igre, nije neko ko ce da glavinja i siluje po svaku cenu. Sve u svemu jedna proverena low-risk opcija.
                  Last edited by 011; 10-09-17, 13:03.

                  Comment


                  • Ja iskreno Sportandu ne verujem sto se tice tih glasina sa kim se pregovara isl,za Jovica su recimo isto tako prilicno promasili da potpisuje za Oli pa posle sami sebe demantovali.Tako da ja licno ne bih uzimao za ozbiljni ovo sto su sad objavili.I iskreno mislim da smo daleko od bilo kakvog blizeg dogovora sa nekom cetvorkom.Ali verujem da je moguce da je Dzons opcija ako je smanji prohteve,da se razumemo trazio je bas mnogo para prvi put
                    Last edited by Maverick88; 10-09-17, 13:03.

                    Comment


                    • Pero Antić otpao sa spiska potencijalnih pojačanja, kako stvari stoje.

                      Comment


                      • Je l objavio Fersu?Ako jeste onda nema nista od toga.

                        Comment


                        • Ja Dzounsa pamtim po onoj utakmici polufinala KRK kada mi je pola zivota uzeo.. To je bila mozda i najlosija utakmica QM u dresu Zvezde, Dzouns ga je rastavio na delove. Nije znao gde udara, bas je brutalno dobro odigrao. Kao i manje vise svaki derbi protiv nas

                          Comment


                          • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                            Pero Antić otpao sa spiska potencijalnih pojačanja, kako stvari stoje.
                            Mislim da je Pero tu bio samo ako ne nadjemo nista drugo eto da bi mogao da pomogne,prva opcija nije ni bio nikada.I ako se desi da on dodje znaci da nismo mogli nikog drugog da nadjemo ni dovedemo

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Ja Dzounsa pamtim po onoj utakmici polufinala KRK kada mi je pola zivota uzeo.. To je bila mozda i najlosija utakmica QM u dresu Zvezde, Dzouns ga je rastavio na delove. Nije znao gde udara, bas je brutalno dobro odigrao. Kao i manje vise svaki derbi protiv nas
                              Sasvim korektan igrac,sa dosta skokova i ono sto bi nama i mozda trebalo najvise.Ja sam za njega odmah ali kazem nisam siguran da je realan,osim ako debelo ne spusti primanja .

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Kevin Dzouns je strasno dobar igrac. Voleo bih ga kod nas.

                                Opet nerealno mi, jer kazem pre samo mesec-mesec i po nas je odbio.. Ali i Rocesti je


                                Promenila se situacija u medjuvremenu, stigao spasilac.

                                @Maverick

                                Sportando ume da se ispali, ali ovu vest potpisuje Emiliano, koji je na jebisimater sa Miskom. Tako da sam siguran da je informacija tacna, sto ne znaci da ce KJ doci vec da je blizu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X