Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je Julian Wright daleko bolji igrač, a verujem i jeftiniji ...
    zanimljivo je da se pominju još dva igrača, al se kriju njihova imana, hm ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Dzons je koliko sam citao bio nezadovoljan zivotom u Rusiji,teskim i dugim putovanjima,klimom itd.
      Hteo je nazad u Evropu a ukoliko ne nadje dobar klub bio je sprenan i da igra u Razvojnoj ligi.

      Comment


      • moze neki homles ne bih se bunio 😂😅

        Comment


        • Ako nesto znamo o dzounsu to su njegove mogucnosti. Energican igrac koji zna kosarku i koji nema problem da to demonstrira ko god bio protivnik. Kada je u igri to se jednostavno primeti, prilagodice se brzo i iskreno kod nas moze pokazati svoju klasu.
          Last edited by crni_redstar; 10-09-17, 11:56.

          Comment


          • Ma opušteno, i Ročesti je bio prije 2 mjeseca većinom negodovan i nisu bili zadovoljni njime, pa sad sve procvetalo odjednom. Jones je brutalan igrač, svi mi to dobro znamo i svi se sjećamo kakve nam je probleme pravio.

            Comment


            • Dion Thompson je losiji po cemu?

              Comment


              • Kad vidim kakve igrace dovodimo, sve mi je teze da shvatim zasto je Radonja otisao !

                Comment




                • Kevin Jones kroz sezonu.

                  Comment


                  • Ne znam zasto,ali imam osecaj da ce Jones uskoro biti done deal.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Dion Thompson je losiji po cemu?
                      Kome repliciras?

                      Comment


                      • Bio bi Dzons odlicno pojacanje.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Dion Thompson je losiji po cemu?
                          Skok, sut, fizicka snaga? Mislim da Jones bolje moze i da sebi izmisli poene.

                          Comment


                          • Originally posted by crni_redstar View Post
                            Kome repliciras?
                            Onako naglas razmisljam, Dion je imao polidistancu, mogao da pokrije na 5 imao slabiji skok nekako mi on i Jones isti tip igraca, a znam da je Dion potpisao za neki spanski klub ne vise od 250k. Pa nesto mislim mogli smo i Diona zadrzati i da igra na svojoj prirodnoj poziciji 4

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Onako naglas razmisljam, Dion je imao polidistancu, mogao da pokrije na 5 imao slabiji skok nekako mi on i Jones isti tip igraca, a znam da je Dion potpisao za neki spanski klub ne vise od 250k. Pa nesto mislim mogli smo i Diona zadrzati i da igra na svojoj prirodnoj poziciji 4
                              Meni je dion drag, puno je doprineo osvajsnju kupa u Nisu. Imao je par dobrih utakmica. Kod njega je odbrana dosta kriticna. Po meni je dzouns bolji igrac- pre svega agresivniji.

                              Comment


                              • Dobar je Kevin i igrac i lik, ali je pitanje kako bi se snasao u EL ekipi. Meni je npr i Dion u teoriji bas odlicno pojacanje bio, pa je to na kraju bas bezveze ispalo.

                                Comment

                                Working...
                                X