Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi da bi Rudd bio pojacanje, bio bi sigurno o tome nema razgovora. Ali trenutni instant kvalitet nije jedino merilo da li da potpises nekoga ili ne. Uvek ima i mnogo drugih faktora. Jel taj igrac resenje za jednu ili vise sezona? Moze li se od njega zaradi nesto kasnije? Odnos kvalitet/cena? Mogucnost uklopiti ga u koncept igre tima i nacin treninga? Mogu da se nabroje jos X faktora koji se gledaju kad se potpisuje igrac.

    Recimo kad dodje cut u NBA, tad se zna da se ti igraci potpisuju na 5-6 meseci i da im je to uglavnom odskocna daska za novi NBA shot, i ti igracu uglavnom grizu (ne uspeju svi) tih 5-6 meseci. Tesko ces tu da nadjes lika da ti potpise ugovor na 3 godine. Ima gomila stvari koje mora da ti se poklope kod transfera. A da ne pricamo da smo prilicno vezani za Mishka, jer ti nudi i mogucnost pored svega da ako ti njegov igrac bude truba, da on to pretumba i utrampi negde drugo a ti potpises zamenu. Neki i nemaju bas izbor pa zaglave celu sezonu s nekim ko je minus u ekipi.

    Mislim da je bezveze sada lomiti glavu za Ruddom, koji vise nije u opticaju. A i realno gledano za nas budzet ima dosta potencijalnih opcija na 4ci koje mogu da se dovedu preko bare takodje. Plej je mnogo veci problem...

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Kancer ili ne msm da ne postoji čovek u Srbiji koji se ne bi obradovao dolaskom Rada u Zvezdu, msm čovek u Srbiji koji navija za Zvezdu.
      Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Rad bi bio fenomenalno pojacanje.
      Dovoljno je reći da za četri decenije mog bavljenja košarkom na ovaj ili onaj način glupljeg igrača nisam video.

      Fascinira me činjenica da gomila ljudi zverske fizikalije izjednačava sa košarkašem.

      Jbg, ma koliko to neko želeo, nikako nije isto. Da jeste, mogla bi i mazga da se bavi košarkom.
      Last edited by Laki21; 02-09-17, 13:07.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Nema potrebe pljuvati ga..slazem se...ali cu ipak da verujem u sud igraca i trenera koji su radili sa njim...i drago mi je sto i u klubu tako razmisljaju...Apropo nasih igraca...pa vidim kako prolaze ovi iz prethodnih godina...nije bas da se nisu udomili i nije bas da se velikani nisu otimali za njih...sto opet govori o nasem skautingu i toj sposobnosti da se dovode igraci kojima vrednost raste...ne znam zasto bi sad gubili veru u sistem koji je proveren...
        Što se stranaca tiče nijedan se nije naigrao košarke od kada je otišao od nas.....ako govorimo o skautingu stranih igrača. Jedino se naigra Blejk Šilb, a njega smo oterali, wtf !?

        Da ne pričamo o promašajima koje smo dovodili, kad smo kod skautinga.....

        Comment


        • dobro ja mislim da je nama dostupan ovaj mali sruder iz nemacke, solidan pg odbrana malo slabija a u napady zna po nesto 😂😂😂

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Što se stranaca tiče nijedan se nije naigrao košarke od kada je otišao od nas.....ako govorimo o skautingu stranih igrača. Jedino se naigra Blejk Šilb, a njega smo oterali, wtf !?

            Da ne pričamo o promašajima koje smo dovodili, kad smo kod skautinga.....
            Odnos promasaja/pogodaka je smesno i porediti...taj procenat bas ide u korist nasem skautingu...I upravo iskustvo sa domacim igracima koje smo fino udomili treba da bude putokaz kako treba..i ove godine se tako radi...Sto se stranaca tice, sve i da se nisu naigrali, posle nas su zaboli odlicne ugovore, nama bili sjajni...sta ces vise...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Odnos promasaja/pogodaka je smesno i porediti...taj procenat bas ide u korist nasem skautingu...I upravo iskustvo sa domacim igracima koje smo fino udomili treba da bude putokaz kako treba..i ove godine se tako radi...Sto se stranaca tice, sve i da se nisu naigrali, posle nas su zaboli odlicne ugovore, nama bili sjajni...sta ces vise...
              Pa ne mešaj babe i žabe, ja pričam o pojačanju strancu u odnosu na postojeći roster. Svi stranci koji su dolazili kod nas nisu mogli da uzmu ugovor u jačem timu u EL, to kome nije jasno onda mu stvarno ništa ne može pomoći.....a nadalje i posle nas se nisu naigrali košarke, ja pričam o igri ovde, ne o tome koliko su novca uzeli posle nas.....

              Evo opet te citiram

              Nema potrebe pljuvati ga..slazem se...ali cu ipak da verujem u sud igraca i trenera koji su radili sa njim...i drago mi je sto i u klubu tako razmisljaju...Apropo nasih igraca...pa vidim kako prolaze ovi iz prethodnih godina...nije bas da se nisu udomili i nije bas da se velikani nisu otimali za njih...sto opet govori o nasem skautingu i toj sposobnosti da se dovode igraci kojima vrednost raste...ne znam zasto bi sad gubili veru u sistem koji je proveren...
              To si na pisao na temu Viktor Rad u KKCZV. Kreni od prve sezone EL pa na ovamo...pa saberi oduzmi o radu na tom polju, ko je dovođen, za koje novce i kako, pa onda opet pogledaj u Viktora Rada i eto...

              Što se domaćih mladih igrača tiče, to je drugi tekst, u Zvezdi treba da igraju najbolji domaći mladi igrači, da se razvijaju, odu napolje na zadovoljstvo obe strane, kao što je do sada i bilo i za taj deo svaka čast klubu.

              Comment


              • Pre svega DR je napravio sistem i tim koji je svakog pojedinca cinio boljim nego sto on to zaista jeste.
                Tacno su se znale uloge svakog od igraca.
                Sanse da Cirbes,Miler,Dzenkins,Jovic itd itd ponove sezone koje su imali u Zvezdi su pi meni minimalne.
                E to je bio najveci kvalitet Zvezde.Da od relativno skromnih igraca napravi paklen tim pa onda i ti pojedinci dobiju na kvalitetu vise.
                Slicno je radio i Partizan.
                Karijere Tepica,Velickovica,Marica itd su bile mizerne u odnosu na igre u Partizanu.
                Videcemo koliko cemo ove godine uspeti u tome da imamo TIM.

                Comment


                • Dejo Radonjic je vazan deo sistema...ali nije sistem...ne pravite kult licnosti kao komsije sa Vujosevicem...To bi znacilo da je on klub a da svi ostali koji su radili ili rade svih ovih godina za Zvezdu pojma nemaju...manite me tih parola " posle mene potop"...toga smo se dovoljno naslusali...i Zvezda je napravila Radonjica kao i sve velikane u nasoj istoriji...ne treba to zaboraviti...
                  Last edited by ZvezdaIznadSvega; 02-09-17, 14:06.
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Neka javi neko Trinkijeriju da se zahebao što je potpisao Mitrovića pored slobodnog Rudda.
                    Cekaj jel ti ozbiljno mislis da se nije zajebao?

                    Comment


                    • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                      Cekaj jel ti ozbiljno mislis da se nije zajebao?
                      Cekaj..a ti ozbiljno mislis da znas bolje od Trinkijerija?
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Dejo Radonjic je vazan deo sistema...ali nije sistem...ne pravite kult licnosti kao komsije sa Vujosevicem...To bi znacilo da je on klub a da svi ostali koji su radili ili rade svih ovih godina za Zvezdu pojma nemaju...manite me tih parola " posle mene potop"...toga smo se dovoljno naslusali...i Zvezda je napravila Radonjica kao i sve velikane u nasoj istoriji...ne treba to zaboraviti...
                        DR je napravio sistem sto se tice tima,igre,ponasanja igraca,doprinosa na terenu,prepoznatljivosti u igri Zvezde itd,itd.
                        To je posao trenera.
                        Naravno da on nije mogao da dovlaci sponzore,bude predsednik itd,itd.
                        I ne mislim da je posle njega potop.Daleko od toga.
                        Nemoj molim te DR i Vujosevica u istu recenicu.Razlika je ogromna.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Cekaj..a ti ozbiljno mislis da znas bolje od Trinkijerija?
                          ...Znaci u prevodu Trinkijeri nije u stanju da pogresi, to je manje-vise tvoj argument? Decko ima 24 godine i povredio je sve sto moze da se povredi... Svake druge sezone propusti 6-7 meseci zbog povrede... A i u vec 2 godine igra ocajnu kosarku. Za mene je to najnejasniji transfer ove sezone u EL.

                          Comment


                          • Ovako Mitrovic je potpisao da odigra ono sto je Melli uglavnom igrao. Dakle trazi se od njega energija na terenu, da razigrava sa kapice i high posta, tranzicija. E sada Melli je imao i solidan shut, a ovi ce se truditi da u tom delu unaprede Mitrovica.

                            Uglavnom vecina igraca u Trinkijerijevom sistemu u napadu budu jako dobri ali u odbrani ne mogu vola da skupe. U svakom slucaju Mitrovic nece videti cementiran reket kao u Zvezdi u EL, i to ce otvorite njemu vise prostora. On je 4ka koja moze i sa loptom u rukama da napadne kos. Sve to nije na nekom ne znam kakvom nivou ali ja mislim da nece on imati tamo raspad od sezone. Odigrace bolje nego sto je kod nas zadnje dve...

                            Comment


                            • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                              ...Znaci u prevodu Trinkijeri nije u stanju da pogresi, to je manje-vise tvoj argument? Decko ima 24 godine i povredio je sve sto moze da se povredi... Svake druge sezone propusti 6-7 meseci zbog povrede... A i u vec 2 godine igra ocajnu kosarku. Za mene je to najnejasniji transfer ove sezone u EL.
                              Manja je verovatnoca da on pogresi nego ti, slozices se......Valjda taj Brose ima i neke strucnjake sa polja medicine na svom platnom spisku...Na stranu sto je odvratno da neko ko je simpatizer Zvezde pise tako o jednom od najtrofejnih kapitena...
                              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 02-09-17, 14:17.
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                                Cekaj jel ti ozbiljno mislis da se nije zajebao?
                                Protumačiću tvoje pitanje da si hteo da se šegačiš, jer ga nema smisla postavljati pogotovo u uslovima kad je Brose uvećao godišnji budžet sa 13 na 18 miliona €.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X