Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Jel stize plej il stekamo i septembarsku platu?
    Stekamo!!!

    Comment


    • Originally posted by Maverick88 View Post
      Na 4 smo ne tanki nego najtanji do sada
      Bili smo mi jako tanki i prosle godine, pa je Sima poludeo, tako da polako... Mozda poludi Kes, mozda Jankovic proradi, a mozda ce doci zver na 4 u pravo vreme

      Comment


      • Od Victora Rudda nema nista. Potpisao je sinoc za Gaziantep u Turskoj.

        Idemo dalje...

        Comment


        • Sreća radost
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Dobro je da smo eskivirali dva kancera u vidu Radd-a i Daye-a...

            Comment


            • Kancer ili ne msm da ne postoji čovek u Srbiji koji se ne bi obradovao dolaskom Rada u Zvezdu, msm čovek u Srbiji koji navija za Zvezdu.

              Comment


              • Rad bi bio fenomenalno pojacanje.

                Comment


                • Ja se ne bih obradovao. Covek je uz Bircevica jedan od mozda dvojice najglupljih kosarkasa koje sam gledao, ako ne racunam Dj Mbengu i te garbage timere. Igracke mogucnosti mu jesu na vrhunskom nivou, ali glava jebe. Da prostite.

                  Comment


                  • Prvo PG, posle cemo da brinemo za ostalo. Ristovic bi mogao da se otvori za steroide opet, da ukljokamo nesto u Uskokovica dok ne dodje import Cisto da imamo Plan B

                    Comment


                    • Uzasne preporuke je strucni stab dobio i za Rada i za Deja..vec je Bogi cini mi se pisao ovde o tome...atraktivno da, svrsihodno ne...tako da, nek smo preskocili...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Toney Douglas slobodan agent bre raja! Pegla defanzivu ko blesav, zna da udeli pas, sut malo slabije, tranzisn ofens dusu dalo! Prosle 2 godine ga sutirali na sve strane, ni sam ne zna koliko otkaza je dobio. Nerealan sam malo, 'prostite jos jedared.

                        Comment


                        • Kad je rec o 4/5. U jucerasnjem mecu Velika Britanija - Belgija, prvi put sam gledao ekipu VB. U njoj je odigrao, po mom misljenju, jako dobro Gabe Olaseni, 25 godina 210 cm. Izvanredno pokretljiv, skocan i brz za svoju visinu. Trenutno igra u Francuskoj (Orleans Loiret) kao i neki drugi njegovi suigraci iz tima VB. Ako je dostupan (finansijski, i zbog ugovora) mislim da bi bio izuzetno dobar dodatak timu na 4 ili 5.

                          Comment


                          • Originally posted by Veciti posmatrac View Post
                            Kad je rec o 4/5. U jucerasnjem mecu Velika Britanija - Belgija, prvi put sam gledao ekipu VB. U njoj je odigrao, po mom misljenju, jako dobro Gabe Olaseni, 25 godina 210 cm. Izvanredno pokretljiv, skocan i brz za svoju visinu. Trenutno igra u Francuskoj (Orleans Loiret) kao i neki drugi njegovi suigraci iz tima VB. Ako je dostupan (finansijski, i zbog ugovora) mislim da bi bio izuzetno dobar dodatak timu na 4 ili 5.
                            Mislim da je previse imati u timu Lessorta i Olasenia. Obojica su blago receno skromne tehnike i relativno su slicni tipovi igraca, plus je Olaseni ipak 5 na 4.

                            Comment


                            • Dal nam treba klasicna cetvorka ili 4/5????

                              Comment


                              • Sta sve tastaura trpi, Rud sad nevalja a imamo Mitrovica,Savovica, Jankovica, zadnjih x godina hehe stvarno neverovatno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X