Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sta da se lozimo, on ce doci ako mu nasa ponuda bude odgovarala. Ako dodje neko drugi to znaci da smo njega doveli kao najbolje rjesenje u skladu sa mogucnostima. Bice to dobar igrac za koga god se odluce

    Comment


    • Najbolje je to gledati na nacin da vrlo verovatno nece doci, i pomiriti se sa tim, a ako dodje onda slavlje , tako ce svima biti lakse.

      Comment


      • Ok Moris i ja dizem obe ruke za njega ali jesmo li mi svi svesni da nas vodi trener koji nije vodio nijednu ekipu u ABA ligi a kamo li ostalo da to ne spominjem.
        Koce biti autoritet tu ko ce biti Atila bic bozji takvog u klubu nema oterali smo najboljeg Evropskog trenera i dali tim detetu koje ce da se uci na Evroligi.

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Ok Moris i ja dizem obe ruke za njega ali jesmo li mi svi svesni da nas vodi trener koji nije vodio nijednu ekipu u ABA ligi a kamo li ostalo da to ne spominjem.
          Koce biti autoritet tu ko ce biti Atila bic bozji takvog u klubu nema oterali smo najboljeg Evropskog trenera i dali tim detetu koje ce da se uci na Evroligi.
          To dijete će čudo da napravi. Ne brigaj prijatelju.

          Comment


          • Originally posted by ajkisloba View Post
            Ok Moris i ja dizem obe ruke za njega ali jesmo li mi svi svesni da nas vodi trener koji nije vodio nijednu ekipu u ABA ligi a kamo li ostalo da to ne spominjem.
            Koce biti autoritet tu ko ce biti Atila bic bozji takvog u klubu nema oterali smo najboljeg Evropskog trenera i dali tim detetu koje ce da se uci na Evroligi.
            Uvek postoji prvi put. Od nečega se mora početi. Kad imaš tim " SVE JE LAKŠE KAD SI MLAD "!

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Moris i Munford.
              Totalno razliciti igraci.
              Nasi ocigledno ne znaju sta bi.
              ocigledno si detaljno pratio njihove dosadasnje karijere i igre...pa ako bi mogao malo da elaboriras kako su to dijametralno suprotni igraci?

              Comment


              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                Izvini Lada Niva je neprejebljiva za brdsko planinske uslove.
                Za ove, Srpske puteve, treba traktor.
                Sve bre ulice po Beogradu prekopane.
                Znači plej je QkzktkpTURBXy81MGJhOGM0YjlmODZkNTEyOTdhY2U5OTE2OGY3NmExOS5qcGeSlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCww.jpg
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Ok, nema dileme. Konsenzus je ocigledno da se Morris mora dovesti. Koliko Prozor ne sme pasti (Tito i D. Vujosevic), toliko se D. Morris dovesti mora. Ako nece milom... ok, probacemo silom.
                  Tj. "Prozor ne sme pasti" - D. Vujosevic, i "Prozor nocas MORA pasti" - J.B. Tito.

                  Comment


                  • Originally posted by djuras View Post
                    ocigledno si detaljno pratio njihove dosadasnje karijere i igre...pa ako bi mogao malo da elaboriras kako su to dijametralno suprotni igraci?
                    Iako smatram tvoj post ironicnim odgovoricu.
                    Moriss je klasicni plejmejker.Odlican na lopti,vrlo dobar asistent,vodja na terenu.Neko kome je primarna pozicija 1.Ako bih ga poredio sa nekim to bi bio Jovic.

                    Munford je igrac izmedju 2 i 1.Kreacija mu nije element igre kojim se moze pihvaliti.Pre svega je napadac a ne asistent.
                    Nisam detaljno pratio karijere ali Munford i Moriss se pominju vec 3 sezone unazad,zapravo Munford dve.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Iako smatram tvoj post ironicnim odgovoricu.
                      Moriss je klasicni plejmejker.Odlican na lopti,vrlo dobar asistent,vodja na terenu.Neko kome je primarna pozicija 1.Ako bih ga poredio sa nekim to bi bio Jovic.

                      Munford je igrac izmedju 2 i 1.Kreacija mu nije element igre kojim se moze pihvaliti.Pre svega je napadac a ne asistent.
                      Nisam detaljno pratio karijere ali Munford i Moriss se pominju vec 3 sezone unazad,zapravo Munford dve.
                      sto dalje implicira da ni ove nece doci nijedan od spomenutih..
                      FILIPE ODLAZI!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Пера Ложач View Post
                        Dabo,oće li neko referisati sa utakmice?
                        Bilo bi dobro da dobijeko u kratkim crtama, barem o večini igrača
                        Čekamo izveštaj !!!
                        ja nisam na utakmici Bogi ne da
                        Verovatno ce on kada se zavrsi da nam napise koje slovo.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Realno, taman su se svi slozili pa je redno da raspalimo u kontra pravcu. Ja opet vracam na sto Briante Weber-a



                          Razbijac u defanzivi, izmaltretirace sve plejeve Evrolige. Puno energije, eksplozije i zna da vodi napad...

                          Comment


                          • Zaboravite celu pricu. Covek je bio FA, ali je pre 10ak dana potpisao sa Lakersima negarantovani ugovor. Nisam ispratio

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Zaboravite celu pricu. Covek je bio FA, ali je pre 10ak dana potpisao sa Lakersima negarantovani ugovor. Nisam ispratio
                              Može za narednu sezonu, treba razmišljati na vreme biće on slobodan već krajem oktobra.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Imamo temu tamo za dešavanja u vezi utakmice. Ajmo tamo da ne gušimo ovu i ovako temu na kojoj se piše o svemu i svačemu

                                Comment

                                Working...
                                X