Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomaži Kariću Bogoljobe, samo nam ti ovo priuštiti možeš Moris bi se sprdao u Evroligi, npr. bolji igrač od jednog Larkina po mom mišljenju, znači bomba!

    Comment


    • Daj ne preterujte sad..

      Comment


      • Originally posted by mikara92 View Post
        Pomaži Kariću Bogoljobe, samo nam ti ovo priuštiti možeš Moris bi se sprdao u Evroligi, npr. bolji igrač od jednog Larkina po mom mišljenju, znači bomba!
        Moriss je sitna riba za financijere tipa Bogoljub K. Karic nam treba za F4 i slicne zezalice.

        Comment


        • Mi ovde udajemo cerku, normalno je da svakoga mjerimo i trazimo mane. Moriss je decko koji vozi ferrari, drag nam je. Munford je volvo ali izuzetno perpektivan mladic.

          Comment


          • Dajte ljudi dosta loženja. Ovo što ide za Morrisa je isto kao što da se reklo da je upravi prvi pik John Wall. Nema potrebe za ovolikom ložionom, jer je situacija ista već sedmicu.

            Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Želimo Morisa, pomirili smo se sa Manfordom, a realnost je Radičević. Vozi dalje

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Dabo kad igramo veceras.Jel u 18
                Dabo,oće li neko referisati sa utakmice?
                Bilo bi dobro da dobijeko u kratkim crtama, barem o večini igrača
                Čekamo izveštaj !!!

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Mi ovde udajemo cerku, normalno je da svakoga mjerimo i trazimo mane. Moriss je decko koji vozi ferrari, drag nam je. Munford je volvo ali izuzetno perpektivan mladic.
                  Svaka cast i Volvu i Ferariju, ali po ovim putevima najbolje ide Lada Niva.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Izvini Lada Niva je neprejebljiva za brdsko planinske uslove.
                    Za ove, Srpske puteve, treba traktor.
                    Sve bre ulice po Beogradu prekopane.

                    Comment


                    • Moris bi bio top pojacanje i pravo resenje na pleju, ali po meni je to vise neka ne realna zelja i ambicija nego realna mogucnost. Ne verujem da mozemo da ga privolimo da dodje kod nas, nije nesto zainteresovan da dolazi u evropu, a i da jeste imao bi sigurno finansijski unosnije ponude od nase, tako da tesko mozemo da ga potpisemo, jedino ako je porodican covek pa ga uhvatimo na nas dobro poznati porodicni koncept

                      Comment


                      • I sad nas Čoks zajebe sve i prebaci Pota iz FMP-a..

                        Comment


                        • A dovede Morisa u FMP, da ga Filip douči!
                          Last edited by Пера Ложач; 30-08-17, 16:26. Reason: slovo

                          Comment


                          • prosle godine moris je dosta igrao u paru sa isaiah tylorom. po meni morris je nesto najblize jovicu sto se moze dobiti. mislim da su komentari tipa da je kandidat za mvp-a evrolige suvise pretenciozan, ali se definitivno radi o dobrom igracu. najveci problem u njegovoj igri je sut spolja, mada je u tom segmentu dosta napredovao. desavalo se da veze 3, 4 trojke, ali mu procenti uglavnom nisu sjajni. za nba malo ispod standarda sto se tice brzine, ali verujem da to nece biti problem u evropi. odlican u pnr situacijama, tu dosta podseca na jovica, a sklon je i nekim iznenadjujucim dodavanjima. generalno jako dobro vidi teren i pronalazi dobra resenja.

                            ono sto meni nije jasno da je nama i posle 4 godine u EL puno da igraca platimo 500k dolara. tu ili neko ne radi svoj posao ili neko nece da kaze, da bratija nam ne daju pare, snalazimo se. 500k je stvarno smesna lova u EL okvirima. ako ima ikakve nade, ja bih zapeo tu iz sve snage. kakvi munfordi, cooperi i ostale zajebancije. ovo mu je poslednja sansa za neki takmicarski basket, za njega definitivno nema mesta u nba, ali sto kaze bogi trazio ga je vec oly pa nije dosao.



                            Last edited by NateHuffman; 30-08-17, 16:24.

                            Comment


                            • Ok, nema dileme. Konsenzus je ocigledno da se Morris mora dovesti. Koliko Prozor ne sme pasti (Tito i D. Vujosevic), toliko se D. Morris dovesti mora. Ako nece milom... ok, probacemo silom.

                              Comment


                              • S druge strane nije dobro što sad svi znaju za Morisa. Ne dođe li biće ogromno razočarenje navijača, a s Manfordom bi sad samo mali broj navijača bio zadovoljan. Možda bolje da se nije ni pročulo jer ložimo se brzo. Mi želimo Morisa ali niko nije rekao da on želi u Evropu, te da imamo novac za njega. Zadovoljan sam s Manfordom, a Moris je najveća želja. Daj Bože da dođe iako nije realno.
                                Last edited by mikara92; 30-08-17, 16:32.

                                Comment

                                Working...
                                X