Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogi je najjaci lik majke mi...Odusevljavao se Kuperom, Munfordom I sad Rocestijem Nisu teli sigurno dovesti Borisa Bakica..Mislim da nema on u rukama Markusove magije... Imao je u Niznjem dobar tim I to je imalo uticija I igralu su na kos vise..Antonov,Tompkins ,Kinsi,Parahuski itd...Imao je preko 50 posto za tri I najbolji strelac...Nema price dobar igrac cak I ako krene na dole..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Zato što se takav profil traži u klubu. Ni ja ne znam zašto
      Ma ne pitam bas direktno tebe, nego vise ovako razmisljam naglas... Imam utisak da se to desilo i prosle sezone, ljudi umesto da se odluce za 4 ili za 5, oni traze 4/5 i onda sateraju sebe u cosak, gde je ponuda takvih igraca mizerno mala, i na kraju zavrsimo sa Thompsonom, a imam utisak da smo mogli da dovedemo odlicnu cetvorku.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Bogi je najjaci lik majke mi...Odusevljavao se Kuperom, Munfordom I sad Rocestijem Nisu teli sigurno dovesti Borisa Bakica..Mislim da nema on u rukama Markusove magije... Imao je u Niznjem dobar tim I to je imalo uticija I igralu su na kos vise..Antonov,Tompkins ,Kinsi,Parahuski itd...Imao je preko 50 posto za tri I najbolji strelac...Nema price dobar igrac cak I ako krene na dole..
        Ako neko ima tu magiju, onda je to Rochestie... Covek bas ume da podeli ludacki pas, a i iz picka je odlican.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Bogi je najjaci lik majke mi...Odusevljavao se Kuperom, Munfordom I sad Rocestijem
          Netačno. U svakome sam tražio nešto dobro za nas, i tražio razlog zašto bi bio pojačanje za nas. To bi već bilo ispravnije reći

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Šta ima dostupno od EL 4ki, koji se uklapa u profil 4/5?
            Pero
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Pero
              Samo sam čekao nekoga

              Ozbiljno ljudi, dajte da vidimo šta ima na tržištu.. Sve snage bacismo ovih mesec i jače na pleja

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Samo sam čekao nekoga

                Ozbiljno ljudi, dajte da vidimo šta ima na tržištu.. Sve snage bacismo ovih mesec i jače na pleja
                Mislim da ako necega ima u toj D ligi, onda su to te cetvorke. Ne mora puno da zna, al nek bude mitska zver, i mislim da se tu tesko moze promasiti. E sad ako krenemo da trazimo novog Thompsona, tu se lako mozemo zajebati.

                Comment


                • Mislim da oni ipak traže igrača koji pravi prevagu. Zato se traži EL kvalitet..

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Šta ima dostupno od EL 4ki, koji se uklapa u profil 4/5?
                    Mislim da takvih nema, sve sto je valjalo su pokupili.

                    Comment


                    • Holmes je igrao u Barsi isto ko Munford...

                      Comment


                      • Originally posted by Chupa View Post
                        Holmes je igrao u Barsi isto ko Munford...
                        Ono što sam video na Panameričkim igrama, tankosava.. Sem te prve utakmice, ostalo loše baš.

                        Comment


                        • Ročesti je verovatno uz Rajsa koji se pominjao najbolja opcija. Munforda smo pratili na onom kupu i generalno ništa posebno videli nismo. Ročesti je lik koji nema neke jasno vidljive i ogromne propuste u igri. Igrač koji se potpuno dokazao u Evropi. Sasvim solidan u odbrani i predobar u napadu. Dj Cooper bi iako igrao u Evropi bio nepoznata stvar. Lepo to izgleda i na klipovima i sve ali zašto lik nije igrao u malo boljem klubu? Sigurno da postoji razlog i ne bi voleo da je Zvezda taj tim koji će testirati nekog nedokazanog pleja i krenuti sa njim. Hvala bogu da nismo doveli Goosa. Prvo što mi se generalno većina stvari kod njega ne svidjaju a i veliko je pitanje uvek kako će se lik snaći u seniorskoj košarci. Gledao sam lika u letnjoj ligi i on je ubedljivo bio najgori igrač koji je igrao letnju ligu. Znači očajan. Plus je Radičević iskusniji igrač od njega, a po meni i bolji. Suma sumarum, mislim da nismo mogli bolje od ovoga da izaberemo, naravno ukoliko je Ročesti raspoložan da ostavi po neku kosku na terenu i da ostavi znoj na terenu.

                          Comment


                          • Eh bas ste cigani, pa makar 24 h da prodje da ovi koji su za Rochestija raduju takvom potpisu, da ovi koji su za Pulena odboluju 24 h pa kada to prodje daj da vidimo sta cemo za 4 ili 5. Nego nije si ni potpis osusio na ugovoru daj da vidimo sta cemo jos da dovodimo. Ne valja nam Pera Antic, daj nekog skupljeg, boljeg, mladjeg.Mislim da toga isto tako kao ni playa nema bas puno slobodnih ovde u Evropi bez ugovora. Ono sto su nasi kibicovali na toj poziciji su zbog svog karaktera zavsili u Ec timovima. Jos nesto, Dusan je obavio razgovor sa Rochestijem pre par dana, objasnio mu sta ce mu uloga biti, javna je tajna da je Cova bio za Rice, Dj Cooper ili Pulen kombinaciju. Rice je ocigledno bio preskup tj nije prosla kombinacija oko odricanja od ugovora (ni Makabi nije hteo) tako da je srecom odluka pala na Rochestija.Klub ce morati da se suoci sa odlukom da li Pera odmah ili kockanje i cekanje last nba cut pa da analiziramo i cekamo nekog novog Milera koji ce posle otkaza u NBa hteti da dodje u Evropu. Kockanje a Covic je vise za ono bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

                            Comment


                            • Nači, mora da ima EL iskustvo i da pokriva obe pozicije ... da je dobar i jeftin igrač, što se podrazumeva.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Mnogo komplikujes Bogi. Evo jedan wild card. Anthony Bennet

                                Comment

                                Working...
                                X