Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takodje, mnogo me raduje opet ta veza plej-centar koju cemo uspostaviti.. Rocesti je sjajan igrac, koji odlicno razigrava upravo iz pika sto je Lesortovo glavno oruzje.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Лепа прича до првог нерезонског испуцавања Рочестија и грешака Алимпијевића. Ако је Радоњић онолико био критикован, биће језиво шта ће садашњи тренер трпети. Надам се да грешим.
      A Radonjic nije gresio u pocetku? Dusan je preuzeo Dejanov sistem rada u potpunosti, i nastavio je tamo gde je ovaj stao. Videcemo kako ce to izgledati, ali ja sam optimista.

      Nece trpeti nista, ima podrsku javnosti.

      Comment


      • Comment


        • Pa uvek ce biti ishitrenih napusavanja, pa ni GSW nije imun na to. Tu se nista ne moze.

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            A Radonjic nije gresio u pocetku? Dusan je preuzeo Dejanov sistem rada u potpunosti, i nastavio je tamo gde je ovaj stao. Videcemo kako ce to izgledati, ali ja sam optimista.

            Nece trpeti nista, ima podrsku javnosti.
            Јесте грешио, само што морамо да будемо свесни да је Радоњић дошао као неко ко је имао искуства и озбиљне резултате. И као такав, правио је озбиљне грешке.

            Звездашка јавност је навикнута на 10-15 победа у ЕЛ, шта ће бити ако почнемо катастрофално сезону у Европи? Кажем опет, надам се да грешим..

            Comment


            • Od Gossa do Rocestija.
              Ajmo jos igraca na 4/5

              Comment


              • bolje rocesti na terenu nego mekel na klupi..
                pametnom dosta
                FILIPE ODLAZI!!!

                Comment


                • Cetvorka dzons?

                  Comment


                  • Originally posted by Amon RA View Post
                    bolje rocesti na terenu nego mekel na klupi..
                    pametnom dosta
                    Daj roster!

                    Comment


                    • Ja sam ocekivao rajsa...ali ovo je ipak odlican igrac.

                      Comment


                      • Samo da Pero nije 4-ka...

                        Comment


                        • Dobrodoslica za Rocestija.

                          Comment


                          • Malo šale.. Nadam se da neće zameriti drugari sa druge strane

                            Comment


                            • Pero Antić. Tako mi rekoše.

                              Comment


                              • Ja ne mogu da verujem da neki ljudi ovde nisu zadovoljni Rocestijem. Lik kao prvo ima neverovatno iskustvo i u Evroligi i u Evrokupu. To mnogo znači. Kao drugo, lik igra malo i mozgom za razliku od mnogih klasičnih amera koji su dolazili u Evropu. Predobar šut za tri, sa slobodnjaka ne maši, dobro razigrava saigrače, vrh vrti pik. A najbolje od svega je što je on baš ono što je klub tražio. Klub je tražio iskusnog igrača iz Evrope koji će biti lider ove ekipe i produžena ruka trenera. Sve to dobijaš u ovom liku. A šta je najbolje od svega? To što Radičević kako stvari stoje mnogo obećava, i zbog toga treba da ima neku solidnu minutažu što će u ovom slučaju da ima.

                                Comment

                                Working...
                                X