Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Imamo temu tamo za dešavanja u vezi utakmice. Ajmo tamo da ne gušimo ovu i ovako temu na kojoj se piše o svemu i svačemu
    Koja tema?
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
      Koja tema?
      http://www.sportklub.info/forum/show...ena-Zvezda-MTS

      Comment


      • Tema ljudi. Na drugoj komentarišemo.

        Comment


        • Da ga boldujemo da bude vidljivo

          Simanić u FMP-u od sledeće sezone!

          Comment


          • Cetvorka sto pre da se dovede, za sad Bjelica i Jankovic je bas siromasno.

            Comment


            • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
              Tj. "Prozor ne sme pasti" - D. Vujosevic, i "Prozor nocas MORA pasti" - J.B. Tito.
              Ufff, jbt imas pravo. Stid me je. A bio sam dobar pionir...

              Comment


              • Bogi, da li ce se sa Simanicem obaviti neka revizija ugovora posle njegovog prelaska u FMP?

                Cini mi se da su pisali da je u pitanju cifra od 160k na godisnjem nivou,a ne deluje mi bas realno da za tu sumu igra i dalje.

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Cetvorka sto pre da se dovede, za sad Bjelica i Jankovic je bas siromasno.
                  Može neka petica po meni, ne mora isključivo biti cetvorka ako planiraju ozbiljno koristiti Keselja i Milka tu..

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Bogi, da li ce se sa Simanicem obaviti neka revizija ugovora posle njegovog prelaska u FMP?

                    Cini mi se da su pisali da je u pitanju cifra od 160k na godisnjem nivou,a ne deluje mi bas realno da za tu sumu igra i dalje.
                    Pričao je Čović o tome na skupštini. Biće nešto sigurno.

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Pričao je Čović o tome na skupštini. Biće nešto sigurno.
                      Jel ovi nasi playevi buduci koji ce biti rezerve Radicevicu imaju veceras neku tekmu. ako je Vas odgovor da mogli bi opet da podelite sa nama link uz satnicu, hvala unapred na Vasoj ljubaznosti.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Jel ovi nasi playevi buduci koji ce biti rezerve Radicevicu imaju veceras neku tekmu. ako je Vas odgovor da mogli bi opet da podelite sa nama link uz satnicu, hvala unapred na Vasoj ljubaznosti.
                        U 23:00 protiv Dominikane ... biće i strim.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Davajte strim

                          Comment


                          • http://nowwatchtvlive.cc/watch-espnu...ollege-sports/
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • nesto da moze da se gleda preko mobilnog? 😁

                              Comment


                              • manite se corava posla..

                                Comment

                                Working...
                                X