Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    To sto ti mislis da je role player i sto mu dajes ime koje tebi odgovara ne znaci da si u pravu. Onda lepo napisi (kao sto si napisao u odgovoru na moj komentar) da je po tebi roler (sta god to znacilo) to i to, a ne da postavljas kao cinjenicu.
    A to da li neko gugla ili ne nije tvoj problem. Ja npr. volim da guglam pre nego sto nesto napisem (i na forumu, a i u zivotu uopste), jer ne volim da se pravim 'sve-obavesten' ako to nisam. Tako da i tebi preporucujem isto.
    Dakle da ponovim. Role = uloga. Roller = nesto sto se kotrlja. Uloga moze biti razlicita i ne znaci da je obavezno neko ko je zakrpa. A to ako je neko starter, ne znaci i da je glavni igrac. Ako nista drugo, imali smo prilike to da gledamo kod DR-a koliko hoces.
    I ne brecam se (nije ni lepo napisati, ali ajde), mada mogu da potvrdim da me TVOJ (ipak mislim da smo svi ovde na ti, bez obzira na godine kojih ja imam poprilicno) stil komentarisanja poprilicno stimulise na replike, iako ima i dobrih stvari da se procita.
    Grofe, ne zelim nista lose sa tobom. Samo nemoj da se blamiras, ovo su osnove svega..roler je sleng...ne znam sta bi ti rekao vise majke mi
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Grofe, ne zelim nista lose sa tobom. Samo nemoj da se blamiras, ovo su osnove svega..roler je sleng...ne znam sta bi ti rekao vise majke mi
      Ne postoji taj sleng osim u tvojoj interpretaciji koju si upravo smislio. Covek ti je lepo objasnio, roler nije igrac zadatka ili igrac sa manjom ulogom ili bilo sta od toga. Prosto prihvatis da si lupio i teras dalje, desava se.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Dobro je, mislim da je dosta više trolovanja. Dobio je upozorenje, jer konstantno ponavlja iste prerkšaje i besumučno troluje. Ja sam bio popustljiv do sada, i imao sam razumevanja, ali mislim da je dosta.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Najreferentnije utakmice koje su odigrali prošle sezone su u polufinalu EC protiv Unikahe, koja je kasnije i osvojila EC. Jones je na obe utakmice imao gotovo identične (dobre) brojke, a Rochestie bio najkorisniji igrač ekipe u prvoj utakmici, a drugu je odigrao loše. Ako bi se opet uparili njih dvojica, ostaje nada da bi ostatak Zvezdinog tima nadomestio kvalitet koji je falio Lokomotivi.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ti ne staješ, nastavljaš. Odmori 7 dana.
            Last edited by Боги; 10-09-17, 18:55.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Čim se Dzons pojavljuje u medijima to znači da će neki drugi igrač, na rsb kazu da ima jos opcija pored Dzonsa.
              U svakom slučaju vjerujem upravi da će pronaći najbolje moguće riješenje.

              Dzons je zanimljiv svakako, pored svog igračkog kvaliteta, jako je energičan igrač što dosta znači po ekipu.
              Last edited by zvezda samo zvezda; 10-09-17, 19:01.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sporting Charts explains Role Player
                Good role players are vital to virtually any team. They tend to be guys who come off the bench, don't play a lot, but are ready when called upon. They are usually students of the game, not the most talented players, but they make up for it with preparation and hustle. They give their team quality minutes in support of the team's stars, or in place of the team's stars so they can get some rest during a game.

                The other type of role player is the kind who does play a lot, and may even be a starter. However, they are not star players, but ones who have a specialty they are very good at, such as rebounding. These players know their limitations very well, and don't do things on the court they aren't good at doing.

                Role player pa se zove roler...neka vrsta skracenice na anski da skratis..

                Sve lepo pise, jel zna neko ovde ista of kosarke


                Nek vam ovbjasni momak sa Lazicevom slikom, on jedino izgleda zna, of vas ''strucnjaka''

                Prihvatam BAN, ovde su sve veliki znalci lol...
                Ja nigde u ovom tekstu ne vidim da se role player zove roler. Postoji vrlo jednostavan razlog za to, u engleskom jeziku postoji rec roller koja znaci nesto sasvim drugo i ljudi prosto ne zele da prave zabunu. Mozda ti i tvoji drugari kad medjusobno pricate o kosarci zovete takvog igraca roler, to je vase pravo, ali ovde bi trebalo da pisemo nekim konvencionalnim jezikom kako bismo se razumeli a ne da izmisljamo gluposti i nepostojece reci pa da se bavimo na vec par strana najobicnijom nebulozom umesto kosarkom i prelaznim rokom u KK Crvena Zvezda.

                Uzgred, to nema nikakve veze sa bilo cijim poznavanjem kosarke vec sa tvojim nepoznavanjem recnika i gramatike engleskog jezika. Nista strasno, naucio si nesto i nema razloga da se dalje batrgas i insistiras na ovoj gluposti. Pogotovo nema razloga da nipodastavas druge ljude, sagovornike zbog sopstvenog neznanja i gluposti. Nije sujeta plafon pa da ti padne na glavu, ne moras da se bojis da priznas da si lupio.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                  Čim se Dzons pojavljuje u medijima to znači da će neki drugi igrač, na rsb kazu da ima jos opcija pored Dzonsa.
                  U svakom slučaju vjerujem upravi da će pronaći najbolje moguće riješenje.

                  Dzons je zanimljiv svakako, pored svog igračkog kvaliteta, jako je energičan igrač što dosta znači po ekipu.
                  Ima jos 3 opcije pored Jonsa,stim da je 3 ako se ne nadje niko od ovih koji se jure Pero Antic.

                  Comment


                  • E ako nam je Pero poslednja opcija...onda to i nije tako lose
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Maverick88 View Post
                      Ima jos 3 opcije pored Jonsa,stim da je 3 ako se ne nadje niko od ovih koji se jure Pero Antic.
                      Pero je od prvog dana na pripremama sa Fenerom sa kojim ima važeći ugovor za narednu sezonu, očigledno je da računaju na njega.
                      Ta priča u vezi Pere mi deluje kao nečija izmišljotina ... kao tu je u BGD, a čovek na treningu sa ekipom.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Pero je od prvog dana na pripremama sa Fenerom sa kojim ima važeći ugovor za narednu sezonu, očigledno je da računaju na njega.
                        Ta priča u vezi Pere mi deluje kao nečija izmišljotina ... kao tu je u BGD, a čovek na treningu sa ekipom.
                        Lepo, internet vrvi od raznoraznih botova...i ovi su nečiji i sa nekim razlogom pišu i dovode navijače u stanje euforije, stanje apatije... i na kraju kada klub dovede nekog 33-ćeg onda to navijači dožive kao olakšanje i sve je suuuuperr!
                        Idiotska igra koja uvek pali...čak i kad nekad neko na pp napiše "ej,čekaj, čuj...doćiće taj i taj samo da odmrsi udicu jer je na pecanju sa ortaima a tamo nema mreže" ili "jbg čekamo da uštedimo još jednu platu" (primer domaćinskog poslovanja) znam da je u pitanju manipulacija.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • I Keselj je bio ista takva patka, posle ga nismo doveli i opšte olakšanje.

                          Comment


                          • Kevin Dzons u formi je izuzetan igrac u oba pravca, skok off/def podjednako dobar. Ume sa distance da pogadja u kontinuitetu.
                            Jak fizicki. Donosi instant kvalitet. Ne vidim zasto neko ne bi zeleo takvog kosarkasa.

                            Comment


                            • Ako me iskustvo citanja foruma icemu naucilo, pogotovo ova tema, to je da kad se izbor suzi na dva imena a danima se provlace isti, doci ce neko treci jos bolji.

                              Comment


                              • Originally posted by StefDs View Post
                                Kevin Dzons u formi je izuzetan igrac u oba pravca, skok off/def podjednako dobar. Ume sa distance da pogadja u kontinuitetu.
                                Jak fizicki. Donosi instant kvalitet. Ne vidim zasto neko ne bi zeleo takvog kosarkasa.
                                Prosto neki ljudi previse gledaju nba i zude za kej dzi progilom. A ja se slazem sa tobom.

                                Comment

                                Working...
                                X