Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pero,dobrodosao nazad kući!! Prezadovoljan sam ovim potpisom. Neka igra samo EL i PO aba i dovoljno. Vrhunski igrač, najveća klasa u novoj eri koja će igrati u svetom dresu od izmislitelja košarke MW. Prezadovoljan sam odlično sastavljen tim gledaćemo opet vrhunsku košarku.

    Comment


    • Mada je on i potencijalni problem u najavi, jer je stariji i autoritarniji od Alimpijevica. Valjda ce moci nekako da se uklope majku mu.

      Comment


      • Originally posted by crni_redstar View Post
        Moze gurovic-znacice puno lazicu i dangubicu. Kakav bi to tim bio. Gde je i sta radi avodzobi?
        Ne znam sto uopste dovedesmo Rocestija pored zivog Rakoca. Ovaj je samo jednom bio najbolji strelac Evrolige a nas Rakoc delija 3 puta.

        Comment


        • Srecno Anticu pa da imas slicnu sezonu kao Borusis u Laboral Kuci
          Last edited by ; 11-09-17, 18:39.

          Comment


          • Originally posted by SiniM View Post
            Vrhunski igrač, najveća klasa u novoj eri koja će igrati u svetom dresu od izmislitelja košarke MW.
            od ovog moz se rikne.

            Comment


            • Originally posted by Chupa View Post
              Ne znam sto uopste dovedesmo Rocestija pored zivog Rakoca. Ovaj je samo jednom bio najbolji strelac Evrolige a nas Rakoc delija 3 puta.
              Na niske smo grane spali

              Comment


              • Nista onda, odrice se pola NBA timova nekih igraca, To znaci da taj igrac nije dobar za Zvezdu ?

                Ne odrice se Borac iz Čačka igraca, vec Fenerbache, prvak Evrope.

                @crni_redstar

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Da, zasto ste toliko balavili za Rocestijem koji ima 32 i ni blizu Anticevu karijeru. Pri tom igra beka kojima je brzina i eksplozivnost bitnija nego centrima.

                  Mislim, nisam ni za ni protiv ovog potpisa, kako klub uradi tako ce i biti, ali nemojte da se prenemazemo kao tetke jer ce nam doci igrac koji je za dva nivoa veci nego klub za koji navijamo i za dve klase bolji od svih nasih visokih igraca. Naravno da ako ga budemo dovodili dovescemo da sa 35, da smo ga dovodili sa 30 kostao bi nas par miliona najmanje.
                  Ni ja ne nipodaštavam njegovu fenomenalnu karijeru, samo kad se dovodi igrač nema tu mesta previše emocijama, ovo je već treći igrač na poziciji okorelog zvezdaša, a to je ipak malo previše za moj ukus i pretpostavljam ambicije kluba. Igra sa njim će biti znatno sporija, neće jednostavno moći da odgovori zadacima ni u napadu ni u odbrani protiv bržih, jačih i skočnijih četvorki. Ročesti i on ne mogu da se porede po motoričkim sposobnostima, Ročesti neće sigurno biti sporiji od Jovića, brži plej je kao i prošle godine backup - Radičević, i njegovim ulaskom će se menjati tempo utakmice. Pa nije Željko Obradović budala što mu je dao toliku minutažu protekle sezone i što je imao takav učinak koji je imao. Da dolazi kao neka vrsta mentora mladim igračima to svim srcem pozdravljam jer je u pitanju igrač velikog znanja, ali da bude deo ekipe - nisam zadovoljan, mogli smo bolje da pazarimo.
                  Last edited by dekkard; 11-09-17, 18:40.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • @dekkard

                    Hvala, upravo identicno mislim.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • kakve je imao statistike pre 3,4 god.?
                      Al ce da prsti od blokova,skokova,odbrane kad udare mladjani Rocesti,Pero Keselj

                      Comment


                      • Mislim da ljudi jos uvek nisu svesni koliko cemo mi biti losi u skoku kada Lessort ne bude u igri... Voleo bih da gresim, ali mislim da Bjelica, Antic, Jankovic i Jovanovic nece moci da zastite reket kako treba.

                        Comment


                        • Stariji cigani neka naprave flesbek i neka se sete koliko je u prvom mandatu igrao lose. Jeze me hvata od tog igraca. Nekako je zaobisao Zvezdu u svojim najboljim danima-tada vrlo los igrac-sada penzioner. No opet ne krivim njega vec onog koga je doveo. Pravicemo od blata radonju. Ja vec krenuo.

                          Comment


                          • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                            Mislim da ljudi jos uvek nisu svesni koliko cemo mi biti losi u skoku kada Lessort ne bude u igri... Voleo bih da gresim, ali mislim da Bjelica, Antic, Jankovic i Jovanovic nece moci da zastite reket kako treba.
                            Kad smo uspjeli preživjeti Bjelicu ,Mitrovica, Deona
                            Mozemo vala Bjelicu, Antica, Jankovica, Jovanovica

                            Comment


                            • Rocesti, Radicevic,Radanov
                              Feldin, Lazic
                              Dangubic, Keselj, Dobric
                              Antic, Jankovic
                              Lesort, Bjelica, Jovanovic

                              Ne znam meni je ova ekipa vise nego dobra, pogotovo kad se uzme u obzir kakva je kuknjava bila nakon raspordaje igraca.
                              Sad ostaje da cekomo Krit i da vidimo kako ce to sve da izgleda.
                              Last edited by Manda77; 11-09-17, 18:50.

                              Comment


                              • Po mom mišljenju, ova ekipa je na papiru jaca od prošlogodišnje.

                                Comment

                                Working...
                                X