Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
    Po mom mišljenju, ova ekipa je na papiru jaca od prošlogodišnje.
    Obrazlozi

    Comment


    • Dobrodošlica za Peru, zdrav i fizički spreman ... premija za Zvezdu.
      Nadam se da ima još energije i želje za velike utakmice, znanja i iskustva neće faliti.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Na kecu bolji, Rocesti je lvl Jovica mozda cak i bolji, Radicevic bolji od Woltersa, bar po mom misljenju bolje ce se uklopiti u nas sistem i bice vise korisniji od Woltersa.
        Ispod kosa mnogo koknretniji i raznovrsniji od prosle sezone, Kuzmic je odigrao sezonu zivota i to nikad i nigde ponoviti nece.
        Jedina razlika i prenost proslogodisljeg tima jeste ludi Simonovic u ludackom modu i Djenka sa svojom energijom i odrbanom.

        Comment


        • Sve zavisi od organizacije treninga, nacina rada u pripremi igraca. Prosle godine je konicioni trener stalno za savete isao kod Koprivice, Tehnologija treninga je bila prozeta naucnimm postavkama, pa otuda i sjajno spremljen tim. Ove godine tako radi Partizan, ali je njihov problem diskutabilan kvalitet igraca tj. selekcija igraca. Bojim se da necemo biti u tom segmentu na nivou od proslih sezona. To je to sto se tima tice. Nikad kasnije formiran. Sad samo trener da izdrzi i da se pokaze. Moja procena je 6 pobeda uEvroligi i grcevita borba za Jadran.

          Comment


          • Razlika u odnosu na prošlogodisnji očekujem da se najvise izrazi u Volters-Radicevic rokadi. Ako Keselj dobaci do pola Simonovicevih brojki onda mislim da je jači nego proslosezonski.

            Comment


            • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
              Kolko glup post i glup rezon.
              Prvo, kao sto sam kazes najbolji evropski trener najboljeg evropskog kluba odrice se igraca. Da, tako je. Decko je igrao 2 sezone za taj najbolji evropski klub i najboljeg trenera, tako da tvoja logika pada u vodu.

              Pero je odlican igrac za nas, igrac koji je svojom odbranom i svojim IQ u odbrani i napadu bio jako interesantan i novinarima u NBA. Cvrstina, dobar sut za 2 poena, moze da brani sve 4 i petice u evropi lagano, iskusan, odlican kao mentor ovi mladima, i jos jedna jako bitna stvar, energija, pozitivna atmosfera...sve to govori da je on ZA NAS, odlican igrac!
              Pera je dobar igrac, ali realno moze da brani samo mesare u reketu, sve sto mrda van reketa Pera ne moze da brani. Uz to Pera je centar koji ne zida, pa da kazes jebes fizikalije jer kad postuje nekoga ionako nema trcanja, on brate samo ceka kad da sklizne spolja na sut. Tranziciju ne moze ni u odbrani ni u napadu. On mora da ima uvek limitarnu rolu da bi bio efikasan, i to nema veze dal je u Feneru ili u Megi. Uz sve to uvek je bio tanak u skoku i to ga je ogranicilo da ikada bude startni centar u ozbiljnoj kosarci. Da on ima titule, ali je bio rezerva i u AEKu i u Oly-u i u NBA. Tako da on uvek mora da ima limitarnu ulogu da bi dao svoje najbolje. Drugo on nije tehnicki preterano nadaren centar, uvek je bio sirovina i enforcer sa dobrim sutom.

              Opet malopre sam pisao, ne mora da bude njegovo dovodjenje katastrofa, moze da ispadne i nesto dobro, ali sa njim nismo pokrili nista od rupa osim normativa vezanih za godine na koji se neki ovde loze.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Razlika u odnosu na prošlogodisnji očekujem da se najvise izrazi u Volters-Radicevic rokadi. Ako Keselj dobaci do pola Simonovicevih brojki onda mislim da je jači nego proslosezonski.
                Keselj ne moze da dobaci ni do desetine Simonovih brojki. Rotacioni igrac iz Sarloa da zameni Simona posle sezone karijere. Pobogu. I ne, ovo nije bajka, navijanje za Zvezdu ne daje igracima magicne moci.
                Last edited by Nebojsa; 11-09-17, 18:58.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Razlika u odnosu na prošlogodisnji očekujem da se najvise izrazi u Volters-Radicevic rokadi. Ako Keselj dobaci do pola Simonovicevih brojki onda mislim da je jači nego proslosezonski.
                  Samo da ne pravimo od blata Voltersa kasnije

                  Comment


                  • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                    Na kecu bolji, Rocesti je lvl Jovica mozda cak i bolji, Radicevic bolji od Woltersa, bar po mom misljenju bolje ce se uklopiti u nas sistem i bice vise korisniji od Woltersa.
                    Ispod kosa mnogo koknretniji i raznovrsniji od prosle sezone, Kuzmic je odigrao sezonu zivota i to nikad i nigde ponoviti nece.
                    Jedina razlika i prenost proslogodisljeg tima jeste ludi Simonovic u ludackom modu i Djenka sa svojom energijom i odrbanom.
                    Ključna prednost prošlogodišnjeg tima je kontinuitet i godine igranja zajedno. Ovaj tim će biti dobar za godinu-dve, ako ostane na okupu.

                    Comment


                    • Za ovo gerijatrijsko odelenje će veliki problem predstavljati loše i tvrde klupe po aerodromskim čekaonicama...

                      Mislim da (ne želeći da zvuči kao parola) svi igrači koji su došli, bez onzira na svoje godine, iskustvo i kvalitet zaslužuju mali kredit, bar do kraja Oktobra ili sredine Novembra, kada bi i mogli izneti kakvu takvu ocenu pojačanja, trenera, rezultata i igre tima. Sve ostalo je avansno naricanje.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ne treba zaboraviti da je nama GLAVNI cilj ABA, pa u skladu sa tim treba graditi tim i nase zelje.

                        Comment


                        • Radonjic je za alimpijevica fil dzekson, a evo sta kaze papir. Jovic bajern prvi plej reprezentacije koja se bori za medalju i rekorder u el po broju asistencija. Guduric fenerbahce(ludi zelimir dao tek onako 1 mil) igrac reprezentativac koji je srusio par najboljih evroligasa i 2 x partizan. Djenka-da krenem od budiveljnika pa preko ludackih derbija do najboljeg odbrambenog igraca evrope prosle godine? Simonovic takodje reprezentativac i neko zbog koga je pola evropskih trenera cupalo kosu jer ih je izludjivao i kuzmic takodje reprezentativac 3.godinu vec igrac velikog reala nekada gsw-a i neko ko je spustio roletnu judou u pobedi nad osvajacem el. Epa ako su tebi po papiru losiji igraci fenera i reala od sada na papiru crvene zvezde onda ok-imas pravo.

                          Comment


                          • Pero, dobrodosao kuci! Sta reci za ovu kuknjavu, ima nas raznih?!
                            Antic je za nasu ( ABA) ligu zverina od igraca, jedno od najzvucnijih imena koje je uopste igralo istu.
                            Takodje, igrac njegovog iskustva je i za EL veoma koristan.
                            Obzirom da se cuju price da ce igrati ispod svake cijene, ne bih se iznenadio da dovedemo jos jednog igraca!
                            Last edited by Valensija; 11-09-17, 19:07.

                            Comment


                            • Originally posted by Valensija View Post
                              Pero, dobrodosao kuci! Sta reci za ovu kuknjavu, ima nas raznih?!
                              Antic je za nasu ( ABA) ligu zverina od igraca, najzvucnije ime koje je uopste igralo istu.
                              Takodje, igrac njegovog iskustva je i za EL veoma koristan.
                              Obzirom da se cuju price da ce igrati ispod svake cijene, ne bih se iznenadio da dovedemo jos jednog igraca!
                              Argumentovana rasprava nije kuknjava. Ne moraju svi da budu euforicni, niti se po stepenu istog meri ljubav prema klubu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by crni_redstar View Post
                                Radonjic je za alimpijevica fil dzekson, a evo sta kaze papir. Jovic bajern prvi plej reprezentacije koja se bori za medalju i rekorder u el po broju asistencija. Guduric fenerbahce(ludi zelimir dao tek onako 1 mil) igrac reprezentativac koji je srusio par najboljih evroligasa i 2 x partizan. Djenka-da krenem od budiveljnika pa preko ludackih derbija do najboljeg odbrambenog igraca evrope prosle godine? Simonovic takodje reprezentativac i neko zbog koga je pola evropskih trenera cupalo kosu jer ih je izludjivao i kuzmic takodje reprezentativac 3.godinu vec igrac velikog reala nekada gsw-a i neko ko je spustio roletnu judou u pobedi nad osvajacem el. Epa ako su tebi po papiru losiji igraci fenera i reala od sada na papiru crvene zvezde onda ok-imas pravo.
                                A seti se priča godinu dana ranije

                                Comment

                                Working...
                                X