Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zero View Post
    Na koji tacno nacin "pojacavate" rivala? Nije mi bas najjasnije, poslednji put kada sam proveravao bio je slobodan igrac.
    Pusti ga, laprdanje. Da ne pricam da Samuels nikako nije resenje za nase probleme, a to su skok i odbrana picka. Mozemo tako i Raduljicu da dovedemo, skup je i odlican pod kosem.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by mark it zero View Post
      Na koji tacno nacin "pojacavate" rivala? Nije mi bas najjasnije, poslednji put kada sam proveravao bio je slobodan igrac.
      Mozda sam se nespretno izrazio, u smislu ako je na trzištu a mi igramo evroligu mozda bi pre došao ovde i ako postoji mogucnos bolje da ga mi uzmemo a ne da se prepusti rivalu. Kao slučaj sa Djutdjevićem u fudbalu i videlo se kako se to zavrsilo i on je bio slobodan.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Pusti ga, laprdanje. Da ne pricam da Samuels nikako nije resenje za nase probleme, a to su skok i odbrana picka. Mozemo tako i Raduljicu da dovedemo, skup je i odlican pod kosem.
        slazem se
        ali to moze na kraju da ispadne i dobro za nas
        kkp preplati onog debeljana kao mi bjelicu, 700k za 2 godine...i time oslobodi obrada tomica
        odlican igrac, sasvim komplementaran sa onim sto mi imamo u frontcourtu

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Pusti ga, laprdanje. Da ne pricam da Samuels nikako nije resenje za nase probleme, a to su skok i odbrana picka. Mozemo tako i Raduljicu da dovedemo, skup je i odlican pod kosem.
          Ma očajan igrač bre, u pravu si kao i Gos i Miler, teška borba za opstanak. Ok, bolje je ovako.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Ma očajan igrač bre, u pravu si kao i Gos i Miler, teška borba za opstanak. Ok, bolje je ovako.
            Neka njih tamo, odlicno je sto je nisu u Zvezdi. Na sta bismo tek licili sa NWGom kao prvim plemejkerom i Samuelsom kao skakackom masinom u evroligi, bolje i da ne zamisljam.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Neka njih tamo, odlicno je sto je nisu u Zvezdi. Na sta bismo tek licili sa NWGom kao prvim plemejkerom i Samuelsom kao skakackom masinom u evroligi, bolje i da ne zamisljam.

              Samjuels je nama bio ponudjen i ovog leta na 450 k, nasi su tada bili u pregovorima sa Kolten Iversonom i bio je potpisan predugovor sa Iversonom i dogovoreni svi detalji (one veceri kada su paljene grejalice kada je JJ tandem potpisao).U minut do 12 je Iverson odustao. Da su nasi hteli Samjuelsa uzeli bi ga mozda tada a ne sada kada je covek za dva meseca vec promenio dva kluba i ide ka trecem klubu koji ocigledno ima problema sa finansijama i u nemilosti je ove drzave. Covek dolazi u KKP da dobije minute i ne zbog para jer tako je u mogucnosti.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Samjuels je nama bio ponudjen i ovog leta na 450 k, nasi su tada bili u pregovorima sa Kolten Iversonom i bio je potpisan predugovor sa Iversonom i dogovoreni svi detalji (one veceri kada su paljene grejalice kada je JJ tandem potpisao).U minut do 12 je Iverson odustao. Da su nasi hteli Samjuelsa uzeli bi ga mozda tada a ne sada kada je covek za dva meseca vec promenio dva kluba i ide ka trecem klubu koji ocigledno ima problema sa finansijama i u nemilosti je ove drzave. Covek dolazi u KKP da dobije minute i ne zbog para jer tako je u mogucnosti.
                Tako je. Ako dodje nece doci zbog para. Mozda bude i on placao Partizanu ili se opet otvore casovi ljubavi.
                Salu na stranu. Bice ABA liga ove godine vrlo zanimjiva.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  trecem klubu koji ocigledno ima problema sa finansijama i u nemilosti je ove drzave
                  kakvoj crnoj nemilosti drzave kad nakon nebitnog crnca iz kosovske lige odjednom ima para za nba igrace

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Neka njih tamo, odlicno je sto je nisu u Zvezdi. Na sta bismo tek licili sa NWGom kao prvim plemejkerom i Samuelsom kao skakackom masinom u evroligi, bolje i da ne zamisljam.
                    Ne mogu da verujem da si gadljiv na Samujelsa, jesi ga gledao u Barsi bar, nadam se da si ironičan.

                    Comment


                    • A što se piše ovde o potencijalnim pojačanjima Partizana?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        A što se piše ovde o potencijalnim pojačanjima Partizana?
                        Pa predlozio sam da ga dovedemo mi, pošto mi se lično svidja kao igrač, to je sve.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Pa predlozio sam da ga dovedemo mi, pošto mi se lično svidja kao igrač, to je sve.
                          Onda nemas pojma o kosarci. Kukamo ovde kako nam je potrebna odbrana od picka, kako su Bjelica i Antic spori na 4 i nemaju sut i ti bi da dovedes jos jednog igraca koji nam ne resava nista od problema koji su navedeni. Da ne pricam o "pojacavanju rivala" to je tek suludo. Mogli smo da dovedemo i Cherrya da ne pojacavamo Cedevitu, LOL.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Sta da ti kazem Valtere burazeru,ukanalio si se sada...

                            Comment


                            • imate na sk1 himki, djenka u startnih 5

                              Comment


                              • Originally posted by ivica14 View Post
                                imate na sk1 himki, djenka u startnih 5
                                Mora neko da krije Shveda u odbrani Khimki je dark horse kandidat za F4 ove godine sa ovim rosterom. Ako uspe Mr. Bean da ih ushtroji da ne naprave haos u svlacionici i Shved bude onaj Shved sa EB, onda mogu daleko.

                                Comment

                                Working...
                                X