Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledeći post u kojem bude uvrede upućene drugom forumašu biće sankcionisane, takođe izbegavajte ironiju u postovima ili će i tu morati da se primene mere.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Clash View Post
      Pitanje za moderaciju, mogu li ja da otvorim sledeće teme:
      -prelazni rok KKP 2017/18
      -prelazni rok FMP 2017/18
      -prelazni rok MEGA 2017/18
      -prelazni rok Borac Čačak 2017/18
      -prelazni rok IGOKEA 2017/18
      -prelazni rok KARPOŠ 2017/18
      Imam još neke na umu, ali ako može ovo za početak?
      Ne mozes
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Should I stay or should I go... to KK Crvena Zvezda?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Sledeći post u kojem bude uvrede upućene drugom forumašu biće sankcionisane, takođe izbegavajte ironiju u postovima ili će i tu morati da se primene mere.
          A sta moze Ganac, da nabrajamo rendom igrace tokom cele sezone?
          Aj ne blamirajte se vise nego zatvarajte ovaj topik bar iz postovanja ptema onim momcima u timu koji se bore kako znaju i umeju dok mi dovodimo njihove zamene.

          Comment


          • Stvarno...ajd da se zna gde i sta dovodimo...nego se nabrajaju igraci na svim pozicijama...zelje, cestitke i pozdravi ..necitljivo skroz...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Ja ne razumem,ako vam smeta otvoreni prelazni rok,sto ga citate? zaobidjite ga i to je to...Prost primer,ne idem na temu kkp,jer me tamo nista aman bas ne zanima...nista uvredljivo za komsije,ali tako je,to sto me ne zanima,prosto izbegavam i to je to....tako kome smeta sto je otvorena ponovo ova tema,neka zaobidje i kraj price,a ne da se prozivate medjusobno kao klinci na komentarima od neke youtube pesme...

              Comment


              • Ne bih ja tu ništa diro ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • I tako...
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Ne mozes
                    Uzdrzi se od ovakvih "duhovitosti"
                    Last edited by kronostime; 14-10-17, 15:48. Reason: Upozorenje

                    Comment


                    • Perry Jones katovan.
                      Uh kakav bi potez bio kada bi ga doveli.

                      Comment


                      • Ako Ojo bude ovako napredovao tokom cele sezone i gazda uspe da ga zadrzi kakav bi to tandem mitskih zveri mogao biti sledece sezone Lesort - Ojo

                        Comment


                        • katovano malo brdo dobrih igraca od pg do pf

                          zna li neko u cemu je problem sa trejom burkom da on ne moze nigde da zabode ugovor?
                          Last edited by NateHuffman; 14-10-17, 20:33.

                          Comment


                          • Odakle ideja uopšte da mi dovodimo nekog igrača? Zar nije rečeno da dovodimo još nekog PF-a? Doveli smo Antića i to je to.

                            Comment


                            • Koja kvota da ce Samardo Samuels da omasi skretanje i skrene levo kod Albukerkija ?
                              Last edited by Decembarski; 14-10-17, 23:21.

                              Comment


                              • Originally posted by Decembarski View Post
                                Koja kvota da ce Samardo Samuels da omasi skretanje i skrene levo kod Albukerkija ?
                                Nadam se da je sto veca. Poslednje sto nam treba je on.
                                Mi ako zelimo ove godine da pobedjujemo na kos vise (2015/16 sezona style) bolje da dovedemo ofanzivnu cetvorku, ako zelimo da spustamo protivnika na kos manje (kao u prosloj sezoni), treba nam petica koja ne ume u napadu, ali stiti obruc i skace.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X