Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Dzejkob Pulen (grabing popcorn)
    Jel Munford katovan?
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Originally posted by Vinsanity87 View Post
      Lavar na poziciji crnog Nese Ilica pa da napadnr kup Rajmunda Saportea
      U brateeee. Zamisli duo Ristovic - Lavar u front officeu i priliv svezih ghetto mitskih zveri u narednih par godina

      Comment


      • Ako ima ikakve šanse dovesti Muslija,treba nam klasična petica više nego išta

        Comment


        • https://twitter.com/IAmDPick/status/938413095747313670

          Comment


          • Prica se da je Musli na pragu dogovora sa Bambergom.
            Munford jeste katovan odavno ali ne znam da li je bez pro ugovora trenutno. Posto imam informaciju da u klubu finansije stoje bas lose valjalo bi onda ostati na ovom rosteru, konsolidovati se, napasti EL svim oruzjem raspolozivim. Dogodine se otvara rupa u budzetu od 1melona pa bi valjalo dobro izabrati da se napadne play off ozbiljno.

            Comment


            • Potpuno logicno da je Brose u pitanju. Sem Radosevica(koji nije opet neki teskas) i Rubita od 201 nemaju nikoga pod kosem.
              Malo je bilo verovatno da Musli zavrsi kod nas,zbog svi okolnosti.
              Da je mnogo lose finansijsko stanje u klubu,jeste.

              Comment


              • Kada pogledamo nas roster ove sezone ,mene podseca na roster Houston Rocketsa iz prosle ,cak i igramo ,rokamo trojke ko ludi poput njih.

                Rocesti - Harden
                Feldein - Gordon
                Dangubic,Dobric - Ariza
                Antic,Bjelica - Anderson
                Lesor - Kapela

                + Lazic - Beverli (pre svega zbog stila igre ,jaki defanzivno ,a u napadu sutnu ponekad kad im se otvori prostor)

                Ako se dovede Enis ,eto nama i Lu Vilijamsa

                Igra ove sezone se zasniva na "trci i sutni" iliti moderniji naziv "run and gun" .

                Tako da meni kritikovanje Radicevica ,koji se vidi da je tip igraca koji najvise moze profitirati od nekog dobrog centra koji zna da igra PnR ,ili da se igra zasniva na centru kao prethodnih godina ,on bi bio na visokom nivou ,ali kako mi nemamo unutrasnju igru ,tako i njegova igra strada ,jer je identican tip igraca kao Stefan Jovic (samo normalno slabijeg nivoa ,pre svega ofanzivno ,defanzivno nisu ni priblizno isti ) .Da je ostao Radonjic ,mislim da bi se dosta lakse uklopio Radicevic ,jer bi mu odgovarao sistem igre ,pre svega jer igra na poziciji plejmejkera ,a nije prototip modernog pleja (dakle da je vise suter nego li razigravac) pa dolazi do slabih partija u ovakvom sistemu igre
                .
                Ja bih ga ostavio ,jer je jos uvek mlad 23 godine,i mocice da napreduje,a i potpisali smo ga na 3 godine ,valjda smo imali ideju da nam bude neki fazon Jovica ,posto su i identicni po stilu igre u napadu.

                Comment


                • Originally posted by blanco View Post
                  Kada pogledamo nas roster ove sezone ,mene podseca na roster Houston Rocketsa iz prosle ,cak i igramo ,rokamo trojke ko ludi poput njih.

                  Rocesti - Harden
                  Feldein - Gordon
                  Dangubic,Dobric - Ariza
                  Antic,Bjelica - Anderson
                  Lesor - Kapela

                  + Lazic - Beverli (pre svega zbog stila igre ,jaki defanzivno ,a u napadu sutnu ponekad kad im se otvori prostor)

                  Ako se dovede Enis ,eto nama i Lu Vilijamsa

                  Igra ove sezone se zasniva na "trci i sutni" iliti moderniji naziv "run and gun" .

                  Tako da meni kritikovanje Radicevica ,koji se vidi da je tip igraca koji najvise moze profitirati od nekog dobrog centra koji zna da igra PnR ,ili da se igra zasniva na centru kao prethodnih godina ,on bi bio na visokom nivou ,ali kako mi nemamo unutrasnju igru ,tako i njegova igra strada ,jer je identican tip igraca kao Stefan Jovic (samo normalno slabijeg nivoa ,pre svega ofanzivno ,defanzivno nisu ni priblizno isti ) .Da je ostao Radonjic ,mislim da bi se dosta lakse uklopio Radicevic ,jer bi mu odgovarao sistem igre ,pre svega jer igra na poziciji plejmejkera ,a nije prototip modernog pleja (dakle da je vise suter nego li razigravac) pa dolazi do slabih partija u ovakvom sistemu igre
                  .
                  Ja bih ga ostavio ,jer je jos uvek mlad 23 godine,i mocice da napreduje,a i potpisali smo ga na 3 godine ,valjda smo imali ideju da nam bude neki fazon Jovica ,posto su i identicni po stilu igre u napadu.
                  Pises i na RSB-u?

                  Comment


                  • Pisem ,ali u poslednje vreme retko i tamo i ovde ..

                    Comment


                    • Pa to,cini mi se da sam video juce ovaj post tamo.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Potpuno logicno da je Brose u pitanju. Sem Radosevica(koji nije opet neki teskas) i Rubita od 201 nemaju nikoga pod kosem.
                        Malo je bilo verovatno da Musli zavrsi kod nas,zbog svi okolnosti.
                        Da je mnogo lose finansijsko stanje u klubu,jeste.
                        ako se neko od El ekipa interesuje mi tu nemamo sta da trazimo naravno ...pre svega finansijski ..mada mislim da bi pogresio ako ne dodje ...napredovao bi strahovito ubedjen sam

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Prica se da je Musli na pragu dogovora sa Bambergom.
                          Munford jeste katovan odavno ali ne znam da li je bez pro ugovora trenutno. Posto imam informaciju da u klubu finansije stoje bas lose valjalo bi onda ostati na ovom rosteru, konsolidovati se, napasti EL svim oruzjem raspolozivim. Dogodine se otvara rupa u budzetu od 1melona pa bi valjalo dobro izabrati da se napadne play off ozbiljno.
                          Kakva rupa? Hoces da kazes da su Bjelica, Roch, Feldeine losa resenja, a nude nam se sledece godine Brown iz Efesa i Heurtel? Sledece sezone tek nece biti dobro bez Pere, Milka i Rocha. Mislim, po cemu se sledeci prelazni rok razlikuje od ovog, osim sto cemo sledeceg leta imati daleko manje prihode?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • U Broseu ce sigurno biti starter,pogotovo sada kada se povredio Mitar...
                            Rubit ce na PF,a bek ap ce mu biti Radosevic.
                            Sa Muslijem imaju bas finu ekipicu,bas ono sto im je nedostajalo dobice u Musliju.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Kakva rupa? Hoces da kazes da su Bjelica, Roch, Feldeine losa resenja, a nude nam se sledece godine Brown iz Efesa i Heurtel? Sledece sezone tek nece biti dobro bez Pere, Milka i Rocha. Mislim, po cemu se sledeci prelazni rok razlikuje od ovog, osim sto cemo sledeceg leta imati daleko manje prihode?
                              mi smo sledece godine blago receno NAJEBALI!!! necemo moci da prodamo gotovo nikoga ko vredi jer isticu ugovori a vecinu ostalih niko nece ni hteti ...ovu cemo da izguramo nekako ali sledece ce biti drste gace ...

                              za Bjelicom cete plakati zapamtite sta sam rekao !

                              Comment


                              • I tako ide ista priča svake godine... Kako vam više ne dosadi?

                                Comment

                                Working...
                                X