Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    kamo Apić?
    i bez njega 6 visokih je previše.
    Kakav sad pa Apić???
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Kakav sad pa Apić???
      sin Dragan
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        B1: verujem da je tipkovna greška i da si mislio poštapalice.
        B2: Nadam se da nije tako već da je to sa Mekelom Čovin gaf a da posle toga advokati pripremaju ugovore (inače čemu služe ti likovi koji idu na faks, zatim polažu pravosudni i advokatski ispit).
        a/ moja greska, imam taj problem da se nikada ne vracam na ono sto sam otkucao i proverim da li sam prebrzo otkucao, da li sam stavio zarez ili tacku gde treba, bezao sam sa b92 foruma bas zbog Dravota koji je vise gledao na gramatiku i pisanje nego na sustinu pisanja,

        b/ figurativno sam rekao da on pise, posto je on ipak DR, MR masinstva, mislio sam da ce pet puta da proveri ugovor pre nego sto opet se napravi onakav kiks.


        Apropo Apica koji ga svrstavaju u roster i sta sa njim. Da li se iko seca uloge Cvorovica, Kaplanovica, i njihov doprinos.

        Comment


        • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            .Apropo Apica koji ga svrstavaju u roster i sta sa njim. Da li se iko seca uloge Cvorovica, Kaplanovica, i njihov doprinos.
            Ko je pominjao bilo kakvu ulogu?
            Košarkaški klub Crvena zvezda potpisao je četvorogodišnje ugovore sa Stefanom Lazarevićem, Draganom Apićem i Dejanom Davidovcem, sada već bivšim članovima FMP-a.
            šta nije jasno?
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Koliko mi imamo igraca koje placamo iz naseg budzeta?
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Koliko mi imamo igraca koje placamo iz naseg budzeta?
                za

                Ako mislis na igrace koji su Fmpu, ili mislis i na juniorske stipendije igraca u mladjim kategorijama, na kadete, pionire, i na zenske selekcije. Ne znam tacan broj ali svakako da jedna prodaja Boldena pokriva sve te igrace zajedno sa juniorskim sastavima. A da podjemo od pretpostavke gde bi sve te selekcije trenirale da nije fmp infrastrukture ili smatras da bi sve selekcije mogle da koriste PIonir za treninge.

                Uostalom mozda ce neki novi ljudi doci pa necemo kao klub imati balast fmp troskova, doduse taj novi koji se namece kao mastermind je u nedostatku svojih strucnih konsultacija kod bivseg prijatelja na njegovoj tv, ima sasvim druge i profitiblnije ideje pa ce zvezdaska javnost dati ocenu koji je koncept isplativiji i bolji za nas klub.

                Mozda je doslo vreme da svoje reci najzad i sprovede u delo, iza njega stoje sjajni rezultati grehota je da ostane na marginama kosarkaskih zbivanja sada kada nema gde svoju rec da plasira.

                Comment


                • Kad mi za nekog napisu zalog za buducnost samo bi ih podsetio na stefana nastica.

                  Comment


                  • Stefan Nastic jeste obecavao i pokazivao odredjeni talenat ali je imao velike probleme van kosarke koje su ga sputavale. A nazalost, koliko vidim i dan danas je tako.

                    Comment


                    • Sta je sad s njim?

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        Sta je sad s njim?
                        U Kanadi je sa svojima. Koliko znam, prestao je sa kosarkom.

                        Comment


                        • I bogi ko nam dolazi na kraju i kada?

                          Comment


                          • Napisao vam je Sarac..

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              I bogi ko nam dolazi na kraju i kada?

                              Dolazi nam Dragan Jakovljevic kao novi Gm kluba........... eto to ce biti uskoro pojacanje a posle ko ce biti na ostalim pozicijama ce se videti.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                za

                                Ako mislis na igrace koji su Fmpu, ili mislis i na juniorske stipendije igraca u mladjim kategorijama, na kadete, pionire, i na zenske selekcije. Ne znam tacan broj ali svakako da jedna prodaja Boldena pokriva sve te igrace zajedno sa juniorskim sastavima. A da podjemo od pretpostavke gde bi sve te selekcije trenirale da nije fmp infrastrukture ili smatras da bi sve selekcije mogle da koriste PIonir za treninge.

                                Uostalom mozda ce neki novi ljudi doci pa necemo kao klub imati balast fmp troskova, doduse taj novi koji se namece kao mastermind je u nedostatku svojih strucnih konsultacija kod bivseg prijatelja na njegovoj tv, ima sasvim druge i profitiblnije ideje pa ce zvezdaska javnost dati ocenu koji je koncept isplativiji i bolji za nas klub.

                                Mozda je doslo vreme da svoje reci najzad i sprovede u delo, iza njega stoje sjajni rezultati grehota je da ostane na marginama kosarkaskih zbivanja sada kada nema gde svoju rec da plasira.
                                Hvala na iscrpnom odgovoru
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X