Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne bude da mracim, samo sam ocekivao(bar po ovim najavama) igraca koji je blize svom igrackom i fizickom maksimumu. Ako nemamo za to nemamo, sta ces. Pero ima taj neobicni skillset telesine i zelje za pobiti se i meke ruke. Odradice on svoju rolu ali mi imamo istu rupu na 4 koju smo imali i pre njegovog potpisa. A ako budu on i Milko zajedno na terenu bice psovanja u najavi.

    Comment


    • Nama je trebao neko slican Simketu, suter dobar, koliko ce npr Jankovic na 4 moci vidjecemo, Keselj jedino ako se cudo neko desi

      Vidjecemo, zadovoljan sam s Perom, da se ne ponavljam u svemu, iskustvo njegovo ce biti presudno. E sad, sve zavisi od njega, motivacija ce biti takodje presudna, bice to dobro.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • U nekoliko navrata ovih godina u feneru, pero se posteno useravao u Zvezdu, kada nije ni Bogdanu islo-jeste velikom Zvezdasu Peru, tako da je najbolje meceve od kada je u turskoj odigrao upravo protiv nas.

        Comment


        • Fener placa deo Perinog ugovora iz poslednje godine.

          Turci daju 940k, mi ostalih 60.

          Bravo za upravu, ali je to moglo i bolje.
          Tocak tka kako tocak zeli.

          Comment


          • Ja dok ne vidim kako to izgleda, ne verujem. Covek je vise sedeo na klupi nego sto je igrao, stigle ga godine, spor, slab u skoku... vise mi se ne svidja ovaj potez nego sto mi se dopada. Ako nije bilo para za boljeg bolje i da igra mladi Apa drapa i da se kali, nego Pero Skorcinaitis.

            Comment


            • Originally posted by crni_redstar View Post
              Radonjic je za alimpijevica fil dzekson, a evo sta kaze papir. Jovic bajern prvi plej reprezentacije koja se bori za medalju i rekorder u el po broju asistencija. Guduric fenerbahce(ludi zelimir dao tek onako 1 mil) igrac reprezentativac koji je srusio par najboljih evroligasa i 2 x partizan. Djenka-da krenem od budiveljnika pa preko ludackih derbija do najboljeg odbrambenog igraca evrope prosle godine? Simonovic takodje reprezentativac i neko zbog koga je pola evropskih trenera cupalo kosu jer ih je izludjivao i kuzmic takodje reprezentativac 3.godinu vec igrac velikog reala nekada gsw-a i neko ko je spustio roletnu judou u pobedi nad osvajacem el. Epa ako su tebi po papiru losiji igraci fenera i reala od sada na papiru crvene zvezde onda ok-imas pravo.
              E, sad.
              I Pero je repStativac, i MICIĆ i BIRČEVIĆ su repStativci!
              I Štimac je reprezentativac!
              Šta vam tek sada to govori?

              Ništa.

              Čekajte da prođe barem nesec dana.

              "Voleo bih da gresim, ali mislim da .... nece moci da ... i neće moći kako treba...
              Sve stručnjak do stručnjaka i niko nema promil strpljenja da sačeka, novog trenera, igrače koji po imenima (bolje nismo imali u startu sezone) treba da pokažu zašto su dovedeni!
              Ako ne pokažu - " ćeraćemo se ovde"...

              Comment


              • Sad sam dobio informaciju koja je 100% proverena, ne znam da li se pisalo o tome ovde, a ja prvi put čujem sad. Naime da je atmosfera u ekipi loša, protiv Borca 3 četvrtine mrtva trka i čak da je Čović sa tribina j m Alimpijeviću. Ajde Bogi ili neko upućeniji da potvrdi, ovo dolazi od nekoga ko je upućen i ja sam malo zatečen ovim, izgleda je šef nezadovoljan Alimpijem baš.

                Comment


                • Dobrodoslica Peri. Svakako sam ocekivao ovo sto je Chupa najavio, ali opet nisam nezadovoljan - daleko od toga. Iskreno, sa Perom ne moze da se promasi. Sad imamo dve stare kuke i mnogo ce to znaciti ovoj omladini, Lesoru i JJ braci. Sastav skockan na vreme, igraci koji su dosli imaju kvalitet, i uprava je uradila sve da Alimpiju maksimalno olaksa posao.

                  Edit:Rocesti-Feldin-Danguba-Pero-Lesor, mislim da je jasno sta ce biti u junu...
                  Last edited by Carcosa; 11-09-17, 19:24.
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Sad sam dobio informaciju koja je 100% proverena, ne znam da li se pisalo o tome ovde, a ja prvi put čujem sad. Naime da je atmosfera u ekipi loša, protiv Borca 3 četvrtine mrtva trka i čak da je Čović sa tribina j m Alimpijeviću. Ajde Bogi ili neko upućeniji da potvrdi, ovo dolazi od nekoga ko je upućen i ja sam malo zatečen ovim, izgleda je šef nezadovoljan Alimpijem baš.

                    Zna se iz cije kuine to dolazi.

                    Hoce dusmani da nas poremete.

                    Amosfera je sjajna, svi pricaju kako je Keseljeva teretana fensi.
                    Tocak tka kako tocak zeli.

                    Comment


                    • Originally posted by Nebojsa View Post
                      Argumentovana rasprava nije kuknjava. Ne moraju svi da budu euforicni, niti se po stepenu istog meri ljubav prema klubu.
                      Ovako "argumentovanu" raspravu sam cesto imao prilike da citam zadnjih par godina.
                      Znamo svi kako se na kraju zavrsavalo.
                      Euforija i ljubav nemaju veze sa ovim, vise je u pitanju strpljenje i vjera.
                      Ocigledno da nista nismo naucili zadnjih par godina!

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Sad sam dobio informaciju koja je 100% proverena, ne znam da li se pisalo o tome ovde, a ja prvi put čujem sad. Naime da je atmosfera u ekipi loša, protiv Borca 3 četvrtine mrtva trka i čak da je Čović sa tribina j m Alimpijeviću. Ajde Bogi ili neko upućeniji da potvrdi, ovo dolazi od nekoga ko je upućen i ja sam malo zatečen ovim, izgleda je šef nezadovoljan Alimpijem baš.
                        Nidje veze

                        Comment


                        • Bogi ima realno preca posla...ne verujem u tu pricu, svasta se pricalo u pocetku za radonju. To su gluposti. Ako placamo peru 60k onda moze doci mitska zver, a ocigledno se na j&j ne racuna. Fakticki do novembra moze da se ceka pojacanje.

                          Comment


                          • Dobro je, znači neko kuva. Čudno baš ću se raspitati još, ali verujem vam braćo. Srećan Pero Antić svima, ja prezadovoljan.

                            Čovek koji mi je rekao je zvezdaš i radi u košarci, znači neko tu namešta i laže njega

                            Comment


                            • Ako dodje jedan skocko defanzivac gratis ovo ce biti najbolji prelazni rok eva'!

                              Comment


                              • Originally posted by the soul assassins View Post
                                Fener placa deo Perinog ugovora iz poslednje godine.

                                Turci daju 940k, mi ostalih 60.

                                Bravo za upravu, ali je to moglo i bolje.
                                Znaci Pero nas kosta 60k i nemamo drugih troskova prema njemu?

                                Comment

                                Working...
                                X