Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kid igra trece finale,red je da uzme

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Koga briga ko je bolji, bitno je da su oni u finalu. Doktori su i jedan i drugi i treci.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • The Blonde Bomber’s in the place to be
        He make it rain when he’s draining threes
        Peep the smile with them brand new teeth
        As he’s holding up the MVP
        A mismatch when he step on the floor
        One-legged fades as he walk in the door
        We’ll never see it again
        We’ve never seen it before
        So if you want to see more
        Just say…

        Comment


        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
          Ljude koji navijaju za Miami apsolutno ne zanima da li je Wade bolji od Lebrona . Jedino sto je vazno je pobeda .
          Ja bih koliko i svi drugi LB fanovi voleo prsten, a prostim razmisljanjem dolazimo do zakljucka da bi trebalo da navijam da Miami osvoji, jer jedino tako ce King imati NBA Champion urezano pored svog imena .

          Samo mi nije jasno kako covek moze da navija protiv igraca . To dosad nisam video .
          I ne treba da ih zanima,ali znamo da velika vecina ne navija za Majami zbog Majamija,jer su jos prosle godine svi navijali za Kavse zar ne?Koliko ih jos ima pored tebe koji navijaju i dalje za Kavse?Sve ti je jasno ;)
          Neko navija protiv igraca,neko za igraca,u cemu je razlika?
          Najvaznije je da prsten osvoji Majami,za sve navijace Vreline,ali prsten se osvaja zahvaljujuci i Bosu,Udonisu,Entoniju,Calmersu...E vidis Lebron je pokazao tokom POa da je veliki,jer ovo sto igra je nesto stvarno veliko,Vejda nema nidje,pa onda svojom ogromnom klasom rijesi utakmicu,ipak koliko ga god vise volio od Lebrona moram reci da je Lebron bolji,bar tokom ovog POa jeste,jer igra jednostavno doktorski ;)
          I napokon je vidio kako mora da se igra,kako mora ustvari da igra jedan lider!
          sigpic

          Comment


          • Pa makar LBJ imao 60 ppg, Wade ce uvek biti taj lider i kapiten .

            Ali LeBron je takav tip igraca koga ili mrzis ili obozavas . Ja se nisam zacudio kada sam video toliki prelazak navijaca tima iz Ohaja u tim sa Floride, jer, kao sto vec rekoh James je takav igrac .

            Ja sam naravno prvo njega zavoleo, a vremenom sam sve vise i vise hvatao sebe da svim srcem navijam za Cavse . Ne za LeBrona, nego za Cavse . Postao sam strastan navijac, tako da odlazak jednog igraca ( makar taj igrac bio moj idol ) nije mogao to da zaustavi ( Boze, koliko je ovo zvucalo "cheesy" sto bi rekli Ameri ) .

            Samo Bog moze da shvati sta sam u stvari hteo da kazem .

            Comment


            • ElbiDzej pazi da ti ne ispadne tampon salim se naravno...dobar si ti deckonja

              Evo ga na "nasem" pdf-u veliki vrac Vladan

              Vlatko uzalud ispravljas krive drine. Ja kazem i tvrdim da samo jedan tim moze da se voli-Partizan ili Zvezda, Zeljo,Sarajevo ili Rudar za ove strane sto navijamo,imamo neke svoje razloge...evo ja sve vise gotivim Wizardse,naravno da je vecim delom zbog Walla,ali jako sam zgotivio i McGee-a,Younga,Crawforda itd...Ja recimo LeBrona gotivim jos pre nego sto je dosao u NBA(naravno da ga nisam gledao u tom periodu,nego sam igrom slucaja citao)...ali ja nisam navijao ni za Cavse nesto preterano,ali sad sam sve zagrejaniji za Majami,bas zbog hatera ( daleko vise van foruma ih imam u zivotu ). Evo i meni ce da ispadne tampon

              U sustini se slazem sa tobom-ne mozes navijati za jednog igraca,nego za tim...mislim mozes,ali nije lepo

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ja kazem i tvrdim da samo jedan tim moze da se voli-Partizan ili Zvezda, Zeljo,Sarajevo ili Rudar
                Ovaj glas razuma mi se jako dopada i pravo zbori
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Tu sam da pametujem

                  Comment


                  • Ja kazem i tvrdim da samo jedan tim moze da se voli-Partizan ili Zvezda, Zeljo,Sarajevo ili Rudar
                    to je zato sto nisi upoznao mene. ja ceo zivot navijam za arsenal i majami i ta dva tima su jedina koja volim. jedina dva tima koja me cine srecnim i tuznim, jedina dva tima zbog kojih izadjem na prozor i derem se ko mentol kad pobede ili osvoje nesto, jedina dva tima zbog kojih sam u stanju da polomim celu kucu kad izgube a nisu ostavili srce na terenu... to ce tako biti zauvek jer ne znam sta treba da se desi pa da ja prestanem da navijam za ta dva tima.

                    Comment


                    • Postujem iako mi deluje nestvarno,ali postujem

                      jbg,da smo svi isti-ne bi valjalo

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Postujem iako mi deluje nestvarno,ali postujem

                        jbg,da smo svi isti-ne bi valjalo
                        Pogotovo da smo svi kao ti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne postujem ovdje cesto, ali evo sam da pohvalim Branislavov avatar!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Postujem iako mi deluje nestvarno,ali postujem

                            jbg,da smo svi isti-ne bi valjalo
                            LJubo majstore ti lepo slatkorecivo pises a ovi te nesto prozivaju ,obicno ili tebe ili Bledog
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Lebron moze da se obozava a ne voli! On je Bog otac!

                              Comment


                              • Upravo sam se uclanio na ovaj forum.Do sada sam citao komentare praznoglavaca koji misle da znaju nesto o kosarci ako su odgledali nekoliko utakmica...a da pri tom,naravno,nisu ni uzeli loptu nikad u ruke.Svako ko iole ima nesto u glavi a.k.a. ako nije praznoglava meshina moze da primeti da ono sinoc,a i u prethodnih nekoliko meceva,pa i tokom citave sezone,jeste samo ocigledan dokaz koliko je smesna ekipa ovaj Majami!Da ne pominjem,dobro znamo kako su se Bosh i LeBron Shames ushtekali sa Vejdom u 'ekipu',i kako naravno znamo da je kosarka timski sport;ali zhalosno je za kosarku kao sport da tim koji je sa onakvim sudjenjem tokom sezone,sto je kulminiralo sinocnom utakmicom kada su bili zasticeni kao polarni medvedi,ili planinske gorile,sta vam lepse,dodje do NBA finala!?!?Pa u sta se to NBA pretvorio?!Dejvid Stern je poznati manipulator,zna se svuda,ali se ne pominje,da upravlja ligom kao marionetom,odredjujuci sudbine timova i igraca.Pa bilo je SUVISE OCIGLEDNO da Cikago nece proci dalje u ovoj seriji,zbog nacina na koji su se sudije ophodile prema njima,kriterijum ravan nuli!Ko je gledao sinoc mec(i da naglasim,ko ima zdravog razuma u sebi,a ne kao pojedini forumasi ovde koji drkaju na Dzejmsa i Vejda),mogao je da vidi bar 15 odluka koje su isle protiv Bulls-a,ne sviranje faulova nad igracima Cikaga,Buzeru nepostojeci faul nad onim glavonjom Entonijem,duple i koraci koje Dzejms STALNO pravi,(STALNO,jer je praznoglav),faul Rouza nad Dzejmsom(po lopti,ne po njegovoj ruznoj glavi),faulovi u napadu koje Shames UVEK pravi,jer gura ramenima i laktovima(nad Kurt Tomasom),zatim,neverovatna stvar je da Cikago NE MOZE da uhvati ofanzivan skok,jer prave 'faulove',ili su stalno faulirani a to se ne svira,kako je na svakom mecu,osim prvog,Majami imao mnogo vise slobodnih bacanja,oko 35 vise u celoj seriji,i da ne nastavljam dalje...a i diskriminisu i meduji,jer kad Dzejms popije dve,tri banane,to se cenzurise...Stvarno je zalosno,nadam se samo da ce za dobrobit kosarke Dalas ocistiti ovu stoku,jer su mnogo,mnogo bolji TIM.Moram da naglasim da je i Cikago platio danak neiskustvu,pogotovo Rouz koji je dosta srljao,a to je deo koji Cikago mora da koruguje ako misli sledece sezone da juri titulu,a i treba im i neki dobar bek-suter tipa Keron Batler,Stiven Dzekson,Dzamal Kroford,koji mogu da sebi kreiraju sut i odmore Rouza i Denga...Za kraj,honorable mention,imate dva klovna od komentatora koji vode utakmice i razocaravjuce je koliko se loze na Majami i na Dzejmsa,pogotovu onaj visoki kojeg ste uzeli sa City Kids-a meni se cini...Pozz,nadam se da cete objaviti post.

                                Comment

                                Working...
                                X