Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke heatovcima i cheatovcima na pobedi, zasluzili ste kad onako neiskusno umemo da izgubimo dobijenu. Bili ste bolji, ovaj put.

    Inace, mislim da ce finale ici u 6-7 utakmicu, a i nadam se da hoce.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Eno ga gleda televiziju,stavio je onih 5 prstena sto ima!
      Pripazi malo na ponasanje ubuduce,nemoj slucajno vise da sam vidio vrijedjanje ;)
      Sto da pripazim? Ti si prvi ovde najveci cinik i sarkastican. Treba prvo da banujes samoga sebe. A mene mozes odmah jer si ti veliki mudonja!

      LET'S GO HEAT, LET'S GO KING!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Branislav View Post
        Sto da pripazim? Ti si prvi ovde najveci cinik i sarkastican. Treba prvo da banujes samoga sebe. A mene mozes odmah jer si ti veliki mudonja!

        LET'S GO HEAT, LET'S GO KING!

        Nemojte bre da se svadjate ;) nije vrijedno.

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Sto da pripazim? Ti si prvi ovde najveci cinik i sarkastican. Treba prvo da banujes samoga sebe. A mene mozes odmah jer si ti veliki mudonja!

          LET'S GO HEAT, LET'S GO KING!
          Kad ja tebi kazem da si bijedni mis onda mozemo da pricamo,ulicarski i nekulturni govor od mene neces vidjeti gospodine koji nije hejter i koji ne mrzi cijelu zapadnu konferenciju! ;)
          Druga opomena,nastavljas sa ulicarskim govorom,ponasas li se kuci tako,na ulici?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by emil_portnoy View Post

            Nemojte bre da se svadjate ;) nije vrijedno.
            Zaista nije vredno!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Koliko god prstena da uzme Lebron uvijek ce imati manje od Vejda,a najbolji je,steta

              Ja tebe zaista ne shvatam ...
              Ne zbog sarkazma, nego jednostavno ne shvatam tvoje rezonovanje ... uopste .

              Comment


              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                Ja tebe zaista ne shvatam ...
                Ne zbog sarkazma, nego jednostavno ne shvatam tvoje rezonovanje ... uopste .
                Ja tebe shvatam i da su svi kao ti nikad tako nesto ne bih napisao ;)
                Cestitam ti pobjedu,cestitam i sto i dalje navijas za Klivlend,Lebron je postao veliki,objasnio je neke stvari,pokazao je da ima cojones,napokon je sazrio.I svaka mu cast ne tome,pokazao je tokom ovog POa i da je bolji od Vejda!
                sigpic

                Comment


                • Ljude koji navijaju za Miami apsolutno ne zanima da li je Wade bolji od Lebrona . Jedino sto je vazno je pobeda .
                  Ja bih koliko i svi drugi LB fanovi voleo prsten, a prostim razmisljanjem dolazimo do zakljucka da bi trebalo da navijam da Miami osvoji, jer jedino tako ce King imati NBA Champion urezano pored svog imena .

                  Samo mi nije jasno kako covek moze da navija protiv igraca . To dosad nisam video .

                  Comment


                  • Ove sezone Dalas osvaja titulu,zasluzili su...

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Ove sezone Dalas osvaja titulu,zasluzili su...
                      Otkad je poceo PO ti si za najmanje 5 timova rekao da dobijaju titulu i da su je zasluzili

                      Comment


                      • Koga briga ko je bolji, bitno je da su oni u finalu. Doktori su i jedan i drugi i treci.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Koga briga ko je bolji, bitno je da su oni u finalu. Doktori su i jedan i drugi i treci.
                          E treci nije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Koga briga ko je bolji, bitno je da su oni u finalu. Doktori su i jedan i drugi i treci.
                            Svaka cast na postu! Slazem se u potpunosti!

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Ove sezone Dalas osvaja titulu,zasluzili su...

                              Da, a Miami je do Velikog Finala dosao iskljucivo zasluzujuci sudijama i pukoj sreci!
                              Last edited by ЕлБиЏеј; 27-05-11, 15:07.

                              Comment


                              • Originally posted by emil_portnoy View Post
                                Otkad je poceo PO ti si za najmanje 5 timova rekao da dobijaju titulu i da su je zasluzili
                                Ja sam rekao samo za Boston i San Antonio,ali posto su oni ispali,navijam za Dalas...

                                Comment

                                Working...
                                X