Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ako Chitown ode u 7 utakmica sa Hawksima izgubice 100% ako ne bice zanimljivo. Ali opet po meni jedine dve ekipe koje su mogle dobiti Miami su ispale tj Boston ce ispasti tako da ono. No stress, new era of domination <3
    Samo prvo da se otarase trenera...a i Dzejmsa...

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Samo prvo da se otarase trenera...a i Dzejmsa...
      Sa Dzejmsom i Vejdom u timu nema tog Spoelstre koji ce da spreci uspeh.

      Comment


      • Cestitke Majamiju cestitke Heat forumasima, na pobedi i verovatno seriji, mozda cu i navijati za vas u finalu

        Kakva ludnica drugi vezani mec u Memfisu, jutros sam ustao da pisam video rezultati i morao gledati poslednji produzetak

        Comment


        • dobija atlanta veceras

          Comment


          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
            U to smo se uverili tokom regularne sezone ...
            Regularna sezona i nije neko merilo, i Boston nas je cepao u regularnoj, a ovde su dobili sut kartu

            Comment


            • Mac ma samo da udju ozbiljno u utakmicu, i mislim da problema nece biti, posto su Bullsi kvalitetniji tim.

              A ja navijam da odemo i da posle se rokamo protiv Miami-a, jer ce biti pakleno i na terenu a na forumu sta ce tek biti, kukuuuu. Al' ajde da ne idemo predaleko, prvo ovi konji da se pobede.

              Comment


              • A stvarno ce biti dozivljaj diskutovati ovde kad pocne serija Cikago-Majami auuuu!!!

                Comment


                • Originally posted by dusan1610 View Post
                  Regularna sezona i nije neko merilo, i Boston nas je cepao u regularnoj, a ovde su dobili sut kartu
                  Koliko se ja secam, sve utakmice koje su Kelti dobili bile su pre trejda, a znamo da je Boston za klasu gori tim sa Krletom i Greenom, nego sa N8-om i Perkom .
                  Last edited by ЕлБиЏеј; 10-05-11, 20:21.

                  Comment


                  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                    Koliko se ja secam, sve utakmice koje su Kelti dobili su bile pre trejda, a znamo da je Boston za klasu gori tim sa Krletom i Greenom, nego sa N8-om i Perkom .
                    Ma Cikago je u debelom padu forme nije to ni blizu onaj tim iz regularnog dela.

                    Comment


                    • Lebron se izvinio za "retardirano"

                      Comment


                      • Mrtvak se u drugom ipak probudio
                        Kao sto rekoh na poluvremenu, Ocekujem poene KG i alena, medjutim, video sam ih samo od ovog drugog...
                        Jos jedan pogak je i to sto sam pogodio na sta ce liciti Majami u drugom... King, king iiii king James...
                        Neprijatno me je iznenadio ovaj brejk, Matorcima je ovo poslednja sezona u kojo ce moci da se bore za titulu u tom sastavu, steta da izgube... Pa onda neka sledece godine dobiju i metlu od majamija

                        Comment


                        • Originally posted by Myxx View Post
                          Mrtvak se u drugom ipak probudio
                          Kao sto rekoh na poluvremenu, Ocekujem poene KG i alena, medjutim, video sam ih samo od ovog drugog...
                          Jos jedan pogak je i to sto sam pogodio na sta ce liciti Majami u drugom... King, king iiii king James...
                          Neprijatno me je iznenadio ovaj brejk, Matorcima je ovo poslednja sezona u kojo ce moci da se bore za titulu u tom sastavu, steta da izgube... Pa onda neka sledece godine dobiju i metlu od majamija
                          Do godine na njihovo mesto dolazi NYK, tj ako neko ubije D' Antonija

                          Comment


                          • Zasto svaku otpisuje tu Atlantu?
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro pitanje, zasto ? Nije sigurno da ce oni lose krenuti, sada su nalozeni nakon pobede, a ako J-Smoove onako odigra, bice veoma gusto.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Zasto svaku otpisuje tu Atlantu?

                                Ma Rose ce ih zapalit vcrs

                                Comment

                                Working...
                                X