Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    ovaj kemp mene vredja banujte ga momentalno zezam se.al ovo je vejd namerno uradio 99%
    Sta bre uradio sta tacno?

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Delonte je sjajna zamena, samo dobro bi im sad dosao Nate...
      Delonte je dobar strelac, ali ja se bojim kako ce da razigrava i kontrolise ekipu kad bude igrao po 30 minuta. U svakom slucaju on i Arroyo ce morati da odigraju vrhunski ako Boston hoce da bude egal.

      Comment


      • Okidac, nije to Wade namerno uradio, niko ne moze da predvidi ono, sta ces losa sreca.
        A pokace se Wade i Allen a Garnett kao smiruje Allena, a prgavijeg igraca nema od njega, zezn'o je i Miloju

        Comment


        • Ako ovo izgubimo izgubili smo zbog Lebrona i glupog Bosha.
          Edit: Zbog Lebronove nezainteresovanosti.

          Comment


          • Dobro, ali zamislite da recimo Maynor mora da igra 30+ minuta ili Vasquez ili ne znam ti ja vec ko, Delonte je u svakom slucaju kalibar igraca koji moze u dosta ekipa da bude i starter.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Lebron jede govna,eto šta radi!

              Comment


              • 13poena za Boston.Ode ovo u PM!!!

                Comment


                • To da. Jedno je sigurno, Delontea nece pustati da sutira kao Ronda.

                  Lebron je skroz u kontra ritmu veceras.

                  Comment


                  • nosi se u kurac i ti pizdo jedna picketino usrana jebale te asistencije idi na kos jebali vas sutevi vas jebali majmune jedan.

                    Comment


                    • Sta radi Rondo u hali, ja sam mislio da je on vec u urgentnom

                      Comment


                      • 11 razlike za Boston na kraju treće.Ovo ne ide na dobro!

                        Comment


                        • Vidi Ronda, mora da je na brzaka otisao kod neke babe Visnje i ona mu sredila lakat
                          Stvarno je pacov, ne moz' mu nista

                          Comment


                          • Rondo ocekuje da se svi vrte oko njega, a niko ga ni ne gleda

                            Comment


                            • E mamu vam jebem govnarsku! Sta je bre ovo, k'o neke picke! James samo 8pt!
                              U moj kuratz!

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Ajde bre igrajte, gonite se u tri picke materine, ajde bre James prolazi tu propalicu Green-a unesi i loptu i njega u jebeni kos !!!!!

                                @trigger
                                http://dsfgvsub.tk/
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X