Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stisnuli su odbranu na njemu, sada je pitanje koliko ce to uspeti veceras.

    Meni bi najlepse bilo, kada bi oni igrali 7. tekmi....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • ne volim one man show a chikago to jeste u napadu... Extra ulaz ima rouz ali smara kad znas da ce se svaki napad isto zavrsiti...
      Moj favorit je atlanta iako cenim ekipe koje igraju jaku odbranu... Samo malo boljeg pleja da imaju hoksi i rasturali bi
      A sto se njujorka tice... Ne verujem da ce tu ikad ista biti... Nema one hemije koja je potrebna ekipi...

      Comment


      • Ma ajde cuva ga Jeff Teague... :o

        Comment


        • Josha je pokrenula i ohrabrila ona prva utakmica u svojoj arena, kada je video koliko moze, to je i uradio u sledecoj utakmici i Atlanta je dobila, tako da ja ocekujem jos jednu strasnu partiju od njega.
          sigpic

          Comment


          • Istina, ali je u prosloj morao da uzme 32 suta cini mi se za 34 poena.

            Mada i ja verujem da ce na kraju krajeva da pobede Bulls-i.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • upravo tako
              A da je tu recimo makar stiv blejk rouz bi davao 30% manje poena

              Comment


              • haha
                Pa mora jednom da ga ide... I onog pajsera Grendzera iz indijane usere da da preko 30 poena...
                Kad smo vec kod njega... Na koju foru je on zasluzio 25 suteva po mecu?!

                Comment


                • Danny je odlican igrac, samo sto je bio povređen, a nije ni bleda senka od sebe od te povrede. All-Star je bio 2009, bio peti strelac lige.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • pa znam... Ali on celu sezonu zivi od stare slave... ne ide, a trener ne menja taktiku... Odigrali bi oni i vise od 5 utakmica u plejofu da su se na vreme nastimovali...

                    Comment


                    • Sta da se radi, njihova greska.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Niko ne otpisuje Atlantu, ali ako Bullsi udju u mec kao u 3coj utakmici, a ne mrtvo kao u 4toj, i igraju da kazem svoju igru, Atlanta gubi, jer mislim da Bullsi imaju kvalitetniju ekipu.

                        Comment


                        • Hocu nocas da vidim demontiranje Atlante tj. "koka kola" tima, a to znaci pobeda Bulls-a u hendikepu! Nemo' slucajno da se zajebavate, sto zbog mog novca, sto zbog Finala konferencije!

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Veceras imate besplatan NBA League Pass,ali samo dodjite do njega,ne mogu ga ni ja sada naci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Postavicu league pass za 5min samo da ga nadjem
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Linkovi za tekmu

                                League pass http://www.proxy-service.de/11010010...l/cy5odG1s/b0/ samo kliknite na sliku i to je to

                                Ako nekom ne radi league pass evo jos nekih linkova

                                Veetle 1500k http://yoursportshdtv.blogspot.com/

                                TNT OT 1500k http://www.webproxy.li/11010011.php/...0MQ_3/D_3D/b0/
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X