Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mamba, nije mene lako oćerat... Ja se ne bojim ni dva oka u glavu... Pogotovo sam opasan na forumima.

    Dobar ti je rezon. A ovi su se zalijepili za istok jer su te meceve jedino i gledali. Za zapad je bilo potrebno camiti do 5-6 sati ujutro.
    Ja vidim prednost Oklahome u tome sto oni i kad odigraju ultra katastrofalno, oni postignu 87 poena, sto je cesto jedno odlicno poentersko vece Chicaga. Super je to kad igras jedan mec i pokusavas odbranom da nametnes svoj ritam. Ali ovo nije evroliga, pa da najbolja defanziva donosi titule. Ekipa koja podje u Dallas i postigne 112 i 106p, respektivno, ne moze biti ekipa koja je slabija od Chicaga, a priori tvrdeci. Necemo reci ni da je bolja, ali sam uvjeren da bi imali vise sanse od Chicaga u velikom finalu.
    Last edited by Black Mamba 24; 22-05-11, 20:38.

    Comment


    • Originally posted by Pittsburgh View Post
      Nov sa na forumu, al da se prikljucim svemu ovome. Mislim da se OKL malo nipodastava, niko je ne gleda ozbiljno, a nije nemoguce da udju u veliko finale... Imaju jednog od najboljih poentera lige, ne mislim na to sto je prvi strelac, nego kolicina resenja na koje moze dati kos, imaju vise nego korektnog playa, malo mu fali smirenost, tj. da ne podivlja. Harden mozda najbolji sesti igrac lige, Ibaka vise nego dobar, Perkins dobro pokriva rekt, mada nema velikih centara vise sa kojima bi isao u duel, al nikako inje los( unistava ga jedino neverovatna limitiranost u napadu), Sefalosha jedan od boljih dvojki u odbrani, Collison jako koristan, Maynor zna da zablista, Cook sjajna trojkas... Naravno imaju svoje mane, koje su ponajvise vezane za dugo drzanje lopte pre nego sto se napadne kos, plus nekako mi deluju limitirani u napdau ako Durenta ne ide... Tada se Westbrook izgubi, ali nikako nisu MNOGO losiji od CHI. Iste ove probleme ima i CHI... Rose zna da podivlja, mada je bolji u ulazu i layupu od Westbrooka, Noah prilicno limitiran, Boozer je fenomenalan, jako bitno pojacanje... Klupa im je ako mene neko pita na slicnom nivou, mozda malo bolja CHI, ali to su dve ekipe istog ranga... Razlika je tolika da kad bi usli u seriju nio ne bi bio favorit,eventualno CHI zbog domaceg parketa.
      Ko te to slagao da ce Chi da igra finale?

      Comment


      • niko ne kaze da je oklahoma losa,al brate sto toliko pljujes cikago?

        Comment


        • Pittsburgh dobrodosao na forum!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ko te to slagao da ce Chi da igra finale?
            Postavio sam imaginarnu situaciju... Hipoteticku seriju izmedju te dve ekipe...

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Pittsburgh dobrodosao na forum!
              Ne znam kakva su tacno pravila za dva uzastopna psota, ali da se zahvalim na dobrodoslici

              Comment


              • Kakav se mec ocekuje veceras? Ima li kakvih prognoza? Ja mislim da ce biti debakl Chicaga. neka se ovo ne shvati kao neka moja zelja. Bullsi su veoma simpa tim, ali takva je realnost.

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Kakav se mec ocekuje veceras? Ima li kakvih prognoza? Ja mislim da ce biti debakl Chicaga. neka se ovo ne shvati kao neka moja zelja. Bullsi su veoma simpa tim, ali takva je realnost.
                  Malo poena, tesko da ce biti debakla sa bilo koje strane, al nekih 6-7 razlike za MIA mi deluje realno... Dosta ce zavisiti od toga koliko ce Rose gresiti i kako ce igrati odbranu na njemu... Ako bude dosta gresio, otvara se tranzicija i CHI je cao... Isto i sa druge strane, mada mislim da su LJ i DW manje podlozni greskama nego Rose.

                  Comment


                  • @ Pitt Zezam se ja provociram ove Bulse po forumu ali ih nema

                    @ M_S_G Koliko god silno zeleo nece biti debakla Bulsa jer silan defanzivni tim kao sto su oni ne moze da dozivi debakl ali da mislim da ce dobiti Majami u nekom rasponu od 5 do 10 poena razlike.

                    Comment


                    • Vidi ti intenzivne diskusije, to se trazi.

                      Veceras se ocekuje pobeda naravno, sta drugo na domacem parketu ? E sada, ako LBJ i Wade od pocetka do kraja odigraju na nivou, realno je onda Chitown donji. Do sada je Wade odigrao jedno dobro poluvreme, a James drugo i bilo je dovoljno za pobedu, koja je bila zbog odbrane, a u napadu realno nista posebno. Shvatam ja da i Chicago nije bio na nivou, ali nemojte se zavaravati, ako Miami bude na nivou, ne moze im Chicago nista, to je jednostavno surova realnost. Miami igra ovaj PO gotovo savrseno.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Vidi ti intenzivne diskusije, to se trazi.

                        Veceras se ocekuje pobeda naravno, sta drugo na domacem parketu ? E sada, ako LBJ i Wade od pocetka do kraja odigraju na nivou, realno je onda Chitown donji. Do sada je Wade odigrao jedno dobro poluvreme, a James drugo i bilo je dovoljno za pobedu, koja je bila zbog odbrane, a u napadu realno nista posebno. Shvatam ja da i Chicago nije bio na nivou, ali nemojte se zavaravati, ako Miami bude na nivou, ne moze im Chicago nista, to je jednostavno surova realnost. Miami igra ovaj PO gotovo savrseno.
                        Mislim da je za ta dobra, odnosno losa poluvremena najdogovornija odbrana CHI i nedostatak opasnosti sa centra za MIA. Dozvoljava se da Noah i Boozer da dosta pomazu i time zatvaraju ovu dvojicu. TO se najbolje videlo u prvoj tekmi kada je CHI napravio razliku kako to funkcionise... Al mislim da Heat dobija veceras, mada ne volim nesto posebno nijednu od te dve ekipe...

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Kakav se mec ocekuje veceras? Ima li kakvih prognoza? Ja mislim da ce biti debakl Chicaga. neka se ovo ne shvati kao neka moja zelja. Bullsi su veoma simpa tim, ali takva je realnost.
                          Citam malopre neke prognoze za vecerasnji mec i te prognoze kazu da ce Chicago-u "krenuti da otpadaju tockovi"!

                          Btw., u pravu si kada kazes da Bulls-i nisu uopste nesto puno jaci od Oklahoma-e.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Branislave bas sam prije hteo da pitam ovde jel ces biti tu da gledas utakmicu . Veceras dobijamo 100%. I nece biti debakl Bullsa nego noga u dupe
                            Ajde bre malo navijacke atmosfere!!! Ocekivao se rat!
                            GO HEAT GO MVP GO D-WADE!!!

                            Comment


                            • Spoelstea izjavio da ce odbrana protiv Rose-a biti kao odbrana od tornada

                              Comment


                              • Originally posted by emil_portnoy View Post
                                Branislave bas sam prije hteo da pitam ovde jel ces biti tu da gledas utakmicu . Veceras dobijamo 100%. I nece biti debakl Bullsa nego noga u dupe
                                Ajde bre malo navijacke atmosfere!!! Ocekivao se rat!
                                GO HEAT GO MVP GO D-WADE!!!


                                Ovo si lepo srocio. Moram biti prisutan nocas da gledam kako Bikovima "otpadaju tockovi"!

                                LET'S GO HEAT!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X