Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odradjeno,Ljubo i prskaj,kroz dva sata cete imati igrace,samo da se pojave na forumu,imam jos jednog,ako treba xD
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Odradjeno,Ljubo i prskaj,kroz dva sata cete imati igrace,samo da se pojave na forumu,imam jos jednog,ako treba xD
      Znaci Manda ce opet vrsiti transfer, svi znamo kako se to prosli put zavrsilo i kakve je mocne ljude doveo na forum...
      Tako da ovaj put... treba biti spreman
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Znaci Manda ce opet vrsiti transfer, svi znamo kako se to prosli put zavrsilo i kakve je mocne ljude doveo na forum...
        Tako da ovaj put... treba biti spreman
        Ma Manda se poigrava sa ljudskim zivotima.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ne znam za ovo pravilo šta da se radi, ako jedan ne tipuje ovom drugom se dupliraju poeni...

          Možemo da ukinemo ovo pravilo...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • 4 (mozda i 5) put da Mean Team gubi sa 1 poenom razlike..
            sigpic

            Comment


            • A mi od ovih 5 poraza 3 su bila zato sto je samo 1 tipovao
              Moram da se konslutujem sa mandusicem oko ovoga ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Dovedite mi bilo koga,samo da bude aktivan

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Dovedite mi bilo koga,samo da bude aktivan
                  isto i meni samo nek se igra

                  a sto se tice pravila, po meni pravilo mora da postoji jer se ljudi sa foruma ne znaju (barem ja ne znam vecinu- u ovom slucaju mog kolegu iz tima hamzu) i kako ja mogu na njega da uticem da tipuje? ako mi se bodovi ne dupliraju to znaci da nema sanse da pobedim , pa sto onda automatski ne dodelite 3 poena protivnickoj ekipi? zato sto to nije fer jer ce oni lagano steci 3 poena dok ce protiv druge ekipe mozda moja ekipa biti kompletna ...
                  a uopste mi niste jasni sto se zalite na dupliranje kao: jao mi gubimo vec treci put jer se liku dupliraju poeni?! pa kakve to veze ima to je cista sreca ako je lose odigrao duplo losije ,a ako je dobro odigrao onda je duplo bolje, a kako vi mozete da znate kako bi tipovao njegov kolega? mozda bi nadoknadio njegov los ucinak od npr 3 poena sa svojih 8 i tako da umesto njihov tim ima 3x2=6 imace 11 poena... po meni poenta igre je da se zezamo i naravno da tipujemo 2v2 jer je mnogo zanimljivije,ako neko ne tipuje boze moj desava se ...eto meni se desilo da hamza prestane da tipuje iz meni nepoznatih raloga

                  p.s. naravno izvinjavam se zbog moje sjajne gramatike
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Dovedite mi bilo koga,samo da bude aktivan
                    isto i meni samo nek se igra

                    a sto se tice pravila, po meni pravilo mora da postoji jer se ljudi sa foruma ne znaju (barem ja ne znam vecinu- u ovom slucaju mog kolegu iz tima hamzu) i kako ja mogu na njega da uticem da tipuje? ako mi se bodovi ne dupliraju to znaci da nema sanse da pobedim , pa sto onda automatski ne dodelite 3 poena protivnickoj ekipi? zato sto to nije fer jer ce oni lagano steci 3 poena dok ce protiv druge ekipe mozda moja ekipa biti kompletna ...
                    a uopste mi niste jasni sto se zalite na dupliranje kao: jao mi gubimo vec treci put jer se liku dupliraju poeni?! pa kakve to veze ima to je cista sreca ako je lose odigrao duplo losije ,a ako je dobro odigrao onda je duplo bolje, a kako vi mozete da znate kako bi tipovao njegov kolega? mozda bi nadoknadio njegov los ucinak od npr 3 poena sa svojih 8 i tako da umesto njihov tim ima 3x2=6 imace 11 poena... po meni poenta igre je da se zezamo i naravno da tipujemo 2v2 jer je mnogo zanimljivije,ako neko ne tipuje boze moj desava se ...eto meni se desilo da hamza prestane da tipuje iz meni nepoznatih raloga

                    p.s. naravno izvinjavam se zbog moje sjajne gramatike
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Jedan od vas dvojice ce da zavrsi sa Fantom.
                      A sto se tice dupliranja bodova, svidja mi se Branislavov predlog, a to je da kada jedan od dvojice ne stigne da tipuje taj duel 2 na 2 da se pretvori u duel 1 na 1.U timu da se dogovore ko ce da se suprotstavi.Meni tako zvuci bolje.

                      Comment


                      • prskaj, ti ne moraš na nikog da utičeš da tipuje, treba samo da nadješ kolegu koji će se sam setiti da odvoji jedan minut nedeljno za tipovanje...

                        marić, ovo je ipak timska igra, ne idu ovde dueli 1 na 1...

                        Dakle, ja sam sada više za ovo pravilo da nema više dupliranja. Ne ide ovako više da jedan pobedi dvojicu...
                        Na kraju sezone bi trebalo da pobedi neka ekipa koja je bila redovna sa tipovima i koja je naravno najbolje pogadjala.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • I ja se takodje slazem.

                          Comment


                          • Nešto smislite oko tog dupliranja bodova. Ako ga ne ukinete, što se tiče VDOP-a, jedan od nas dvojice će uvek povlačiti svoj tip i igraćemo 1 na 1. Nije pošteno, a ni u duhu fer igre, da jedan član tima zbog dupliranja bodova pobeđuje timove u kojima stalno tipuju oba člana. Ovo je 2 vs. 2 i tako treba da bude. Ako tipuje samo jedan član i igra protiv nas i kod nas će tipovati samo jedan član. Tako je najpoštenije.
                            Napraviću malu analogiju: zamislite da igramo basket 2 na 2 i igrač protivničkog tima ne izađe na teren. Da li ovom drugom, koji je izašao da igra, pogođeni koš treba da se vrednuje kao 4 poena? Ne. Tada prelazimo na igru 1 na 1.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • nije mi jasno zasto non stop stavljate u prednost igraca kome se dupliraju bodovi
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Pa evo ti..
                                Odigramo nas dvojica lose kolo ili eto tako svi odigraju lose po 5 poena on i ja...
                                To je 10....protivnik ima 5 ili 6 i kad se duplira ili nereseno ili pobedi..
                                Ili odigra super odlicno kao Iceman u proslom kolu 10 bodova duplira to je 20 i eto pobeda iako su protivnici odigrali dobro imali po 8 bodova obojica i izgubili..
                                No,kad sma pisao pravilo,mislio sam da ce svi tipovati i bilo je 14 timova a ne 20 tako da nisam menjao...

                                Videcu sa mandom oko toga...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X