Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbacio sam tabelu kao sto sam i obecao,ako ima greske javite,malo sam pospan
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Dule,gdje je tabela,od Lige sportkluba
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Polako mandusicu,neka i on dane dusu malo
        Do sada je uvek pre mene zavrsavao,pa kad ste mene mogli da cekate mozete i njega
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Dule,gdje je tabela,od Lige sportkluba
          Bice narednih dana...

          Comment


          • Daj Mamba zar uvijek mene moras kopirati, ovo nema smisla vise...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Daj Mamba zar uvijek mene moras kopirati, ovo nema smisla vise...
              Mislim da ti najvise znas,pa sta cu...necu Duleta npr.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Mislim da ti najvise znas,pa sta cu...necu Duleta npr.
                Ako Chelsea za vikend ne pobijedi, onda cu znati kako je baksuzluk zavladao timom.

                I da li se jos nekome desi da ne moze kopirati parove u H2H? Ja moram pojedinacno svaki par kopirati ili rucno pisati.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ako Chelsea za vikend ne pobijedi, onda cu znati kako je baksuzluk zavladao timom.

                  I da li se jos nekome desi da ne moze kopirati parove u H2H? Ja moram pojedinacno svaki par kopirati ili rucno pisati.
                  Nisam ni igrao na Chelsea i ocekujem da cu pogoditi rezultat,kao i protiv Liverpoola.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Nisam ni igrao na Chelsea i ocekujem da cu pogoditi rezultat,kao i protiv Liverpoola.
                    Otkako si ti mene poceo kopirati, sve je nizbrdo krenulo, na to sam mislio.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Otkako si ti mene poceo kopirati, sve je nizbrdo krenulo, na to sam mislio.
                      Bice i dalje tako,Chelsea ce igrati onako kako ja kazem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bice kaci pre tipovanja ko sa kim igra ja razumem da je PO tada se krije naravno ali sada nema svrhe a i onako nikom nije od interesa da igra nereseno nece sigurno tipovati isto.

                        Comment


                        • Ne,jjos ovih 3-4 kola pa onda mozete i sami da pretpostavljate ko sam kim igra jer ce biti poznati parovi u drugoj polusezoni ;)
                          Tako da necu da kacim ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • bice stvarno si mogao da postaviš parove... Ne razumem čemu čekanje? Kolo je već počelo...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Mozda uci u subotu brate, pa u nedelju odmara.
                              sigpic

                              Comment


                              • @bice

                                Postavi čoveče te parove da možemo da pratimo rezultate. Nema potrebe da ih skrivaš kao državne rezerve zlata.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X