Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Ove pacenicke insinuacije necu da kometarisem.
    U nedostatku argumenata nazivamo clanove pacenicima iako smo na najvisoj poziciji na forumu. Bravo legendo.

    Comment


    • Nema ovdje pacenika sto se tice ove lige ma jok !!!!

      Neki su ovo ozbiljno shvatili


      EDIT: I nemogu da vjerujem da ljudi nemaju drugog posla , nego da ovdje pametuju covjeku koji radi svoj posao odlicno (bice) , a to dali je izbacio parove na dan igranja ili par dana prije to stvarno nije bitno , a sto su neki pacenici to je vec drugi problem , bice samo opusteno
      Last edited by Rossonero; 03-12-11, 19:17.

      Comment


      • LBJmvpFORlife,vodi ligu od sada.
        Hocu tabelu da bude u nedelju do 23:59,i parovi se postavljaju u prvoj minuti prvog meca,ranije ne mogu,to su pravila.
        Upustva dalja uzmi od biceta,oko tabela i pravo,neka ti prebaci.

        Posto brinete o namjestanju,eto vam namjestajte.

        I ovo je igra,ja sam zajebavam i igram cijelo vrijeme,a vi
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          LBJmvpFORlife,vodi ligu od sada.
          Hocu tabelu da bude u nedelju do 23:59,i parovi se postavljaju u prvoj minuti prvog meca,ranije ne mogu,to su pravila.
          Upustva dalja uzmi od biceta,oko tabela i pravo,neka ti prebaci.

          Posto brinete o namjestanju,eto vam namjestajte.

          I ovo je igra,ja sam zajebavam i igram cijelo vrijeme,a vi

          Ne pada mi ni na kraj pameti mozes odmah da je izbrises.

          Comment


          • Cuj covjeka,kaze da treba sat da se vodi,lako i sada nece.
            I buni se sto covjek odvaja vrijeme svoje,a ti neces.
            Boze me sacuvaj.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Pa da. Sada je za sve vas ovo samo igra i zezanje. Ono kao, nikome nije stalo, svi igraju onako bezveze i tako.... Ej to može kod dece od 15 godina ali nemojte meni da prodajete foru. I ta vaša večita pobeda na 1 gol. Te fore ostavite za mlađe generacije.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ne pada mi ni na kraj pameti mozes odmah da je izbrises.

                Pa sta onda pametujes ????

                Comment


                • Bogami ces da vodis i te kako ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • @manda Prvo i osnovno nisi me pitao da to radim, odakle ti uopste ideja da hocu? Drugo i sat je mnogo.

                    @rossonero nemoj da me tuces molim te :S

                    Comment


                    • Sta je sada,ko je ovdje lud!?
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment




                      • E oko cega se prepirete, ja u neko doba i zaboravio na ovu ligu...izbacice parove, boze moj, treba malo sacekati. Meni je svejedno ko sa kim igra, Mamba i ja pobeđujemo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ovako ja sam admin,i sa kim se ja raspravljam i oko cega,stvarno sebe iznenadjujem.
                          Bice ostaje da vodi ligu,ko moze bolje neka se javi i vodi ligu,bice ce odmah da mu preda upravljanje.
                          Svaki dalji kometar o ovome ce biti warnovan i banovan.

                          ZNACI PONAVLJAM,KO HOCE NEKA KAZE PRIMJEDBU I KAZE JA CU VODITI,A NE DA ZAJEBAVATE COVJEKA KOJI VODI OVO 2-3GODINE,I SVI ZADOVOLJNI...




                          Edit:Radi ovoga,bice nece vise da vodi lugu,razumjem ga,i podrzavam,voditi ovo cudo godinama,i da ti ovo rade ljudi,a da to ne cjene.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Nisam lud da me neko tamo podjebava non-stop koji ne shvata ovo kao zezanje nego kao takmicenje za 1 000 000 dolara.
                            Unistili su sve ono sto smo mandusic i ja gradili godinama,pa sad ko zeli da nastavi ima moju podrsku i treba da ima petlju a ne kao ja koji sam dopustao sve i svasta.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bravo LBj nadam se da si srećan i da si uspeo u životu sad .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Bravo pacenici jeste li zadovoljni s ovim sto ste uradili ???

                                Comment

                                Working...
                                X