Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoće li Dobrić biti spreman za sutra?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kako igra Simon u Zenitu? Ne bi bilo lose da Simon sledece godine uleti umesto Milka

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Kako igra Simon u Zenitu? Ne bi bilo lose da Simon sledece godine uleti umesto Milka
        2 godine ugovor.

        Comment


        • Dajte milera kad vec nema centara...neka zajebe sujetu covke

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            Zaboravili ste Enisa kao i , Lazarevića,
            Apića i Ojo koji će na kraju sezone 99% sa nama potpisati ugovor na 2-3 god
            Apic je za leto potpisao ugovor na 4 godine...
            Za Oja mislim da je opcija posle sezone u FMP-u na 3.

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Dajte milera kad vec nema centara...neka zajebe sujetu covke
              Cuj sujeta Covica, a sta je sa ostalih 14 klubova u El, i ostalih 16 u EC koji imaju pare da ga plate koliko trazi. Znaci samo smo mi sujetni sto ga ne uzimamo a on slobodan kao ptica na grani. Sta njih specava da ga pokupe ako je kod nas samo "problem" sujeta predsednika kluba.

              Comment


              • Miler moze eventualno da pika basket ispred zgrade trenutno.

                Comment


                • Zanimljivo je postaviti zagonetku, za mene bi još zanimljivije bilo saznati zbog čegaQinsi nije angažovan od strane platežno dobrostojećih ekipa EL i EC.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zato sto covek vec 2 godine nije odigrao ozbiljan mec. U Makabiju je napravio sranje oko one povrede a kazu da je u Bambergu pored ocajne forme imao problema i sa disciplinom.

                    Comment


                    • Steta.
                      Miler je stvarno jako talentovan kosarkas, steta sto je takav u glavi, a i mimo zabrane kluba igra basket sa Irvingom i Baron Davisom i tu se povredi...
                      Da je normalan bio bi sigurno u top5 cetvorki u EL.

                      Comment


                      • Ja sam ubedjen da bi Miler u ovom sistemu trpao po 30 poena komotno (ne sadasnji Miler nego onaj pre 2 godine )

                        Comment


                        • Ja sam misljenja da bi insada vrlo lako trpao...nije ni cirbes igrao nesto u makabiju,ne igra nista specijalno u bajernu,djenka nista u armaniju,nista u himkiju,simon nista u zenitu...tako da to sto nije igrao dobro u makabiju i sto je oteran iz bamberga ne znaci ama bas nista...imao je on tesku povredu i pre dolaska prvi put kod nas,tako da te price ne piju vodu kod mene...ako je sistem zdrav i dobar lako ce da se uklopi bilo koji igrac,sve je do sistema...

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Kako igra Simon u Zenitu? Ne bi bilo lose da Simon sledece godine uleti umesto Milka
                            Igra odlično ... nešto slabiji u početku, al polako dolazi na svoje.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Centri koji umeju da zidaju su jako retki danas, cisto sumnjam da mozemo naci nekog a da ne bude zajeb. Mislim da nam je bolje da guramo s ovim sto imamo i da molimo boga da nam se ne povredi neko od nosilaca. Preko sedlaceka bi ispipao kakva je situacija sa vudomi longom. U evropi gledao ima li neko EL klauzulu, meni su zanimljivi mustafa fal i erik mika.

                              Niko da prokomentarise pulenov potpis u iranu?

                              Comment


                              • U ovo doba retko kojem ozbiljnom klubu treba plej/bek. On se opasno stesao u NBA, ne može se prepoznati. Njegov potez mi liči na to da uzme pare do kraja sezone, a sledeće će naći ponovo neki EL ili EC klub.

                                Comment

                                Working...
                                X