Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar ovaj Frank Elegar, vrijedan momak, solidan post, dobar skok, federi...

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Cuj sujeta Covica, a sta je sa ostalih 14 klubova u El, i ostalih 16 u EC koji imaju pare da ga plate koliko trazi. Znaci samo smo mi sujetni sto ga ne uzimamo a on slobodan kao ptica na grani. Sta njih specava da ga pokupe ako je kod nas samo "problem" sujeta predsednika kluba.
      Tako je. Postoji i sujeta igraca sto retko ko zeli da vidi.

      Comment


      • A i trenera.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • I navijača
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Pojacanje pod hitno, 4 ili 5, sad ili odmah.

            Bjelica skapava.

            Comment


            • Originally posted by Drakarys View Post
              Pojacanje pod hitno, 4 ili 5, sad ili odmah.

              Bjelica skapava.
              Ne moze pojacanje.Covic je teska lopovcina i ima da se pravi ludi i odugovlaci sa pojacanjem dokle god bude moglo, samo da bi ustedeo neki dinar.
              Last edited by Manda77; 08-01-18, 18:19.

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Ne moze pojacanje.Covic je teska lopovcina i ima da se pravi ludi i odugovlaci sa pojacanjem dokle god bude moglo, samo da bi ustedeo neki dinar.

                Ima jos 10 dana da stedi te pare, a posle toga moze te pare da vrati tamo odakle je i dobio, Oh wait, a gde su te pare za tog igraca koji on ljubomorno cuva pa ne zeli da dovede sve te slobodne igrace koji stoje u redu na Kalemegdanu da bi ostvarili svoje snove i zaigrali za powerhouse iz Beograda.
                Samo me interesuje da li si ovako pisao i u petak vece da nam je neophodan igrac kada se dobije Zalgiris, ali kada se izgubi od ekipe koja u jednom trenutku ima sut 16/20 za tri odjednom je problem sta ta crna zverka iz Nba nije na terenu.

                #stay tuned

                Comment


                • Skuplje će nas koštati neosvajanje ABA lige no max 200K za DOBRO pojačanje na deficitarnoj poziciji.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Imaš spremno neko DOBRO ime u tom iznosu?

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Skuplje će nas koštati neosvajanje ABA lige no max 200K za DOBRO pojačanje na deficitarnoj poziciji.
                      Biće pozivnica i da ne uzmemo ABA, bez brige ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Imaš spremno neko DOBRO ime u tom iznosu?
                        Nije mi posao da pratim tržište, ima kome jeste. Ako ti već trebaju imena, evo ti Menija i ostalih koji su u toku, mogu da ti pomognu.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Nije mi posao da pratim tržište, ima kome jeste. Ako ti već trebaju imena, evo ti Menija i ostalih koji su u toku, mogu da ti pomognu.
                          `de ce ti dusa, Laki? Covek ti trazi nesto dobro, a ti mu pruzas jelovnik (Menu).
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Komšije sve dobro već pokupiše, Samardo, Gagula, Zagorca čestitaju ko slavi... [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ozbiljno moramo da razmislimo o pojacanju,ili na 4ci ili 5ci...ovo ne moze vise ovako...udarice me kap od antica i bjelice

                                Comment

                                Working...
                                X