Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne morate da cekate 19 januar da bi ugasili ovu temu na forumu,mozete je vec koliko odmah da je ugasite >if you know what I mean!

    Comment


    • Tema se zaključava na Bogojavljenje 19. januara, mora da se zna neki red.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Kad smo toliko dugo izdržali sa ovolikim smećem od postova, izdržaće se još nedelju dana.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Kad smo toliko dugo izdržali sa ovolikim smećem od postova, izdržaće se još nedelju dana.
          auuu, teške reči dragi kolega
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ne morate da cekate 19 januar da bi ugasili ovu temu na forumu,mozete je vec koliko odmah da je ugasite >if you know what I mean!
            Nista od pojacanja?

            Comment


            • Lebac je nezadovoljan u Clevelandu, istice mu ugovor. Reaguj Covicu. Bus plus i zdranje po kafanama za titulu.
              https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...063427072?s=09

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Kakav čobanin LeBron.

                Čović je pukao načisto a bratija i ova i cg se nada da će Budućnost uspeti da udje u EL, dok se ovde ne preuzme Zvezda. Jednogodišnji izlet plavih u EL.

                Comment


                • Objasni nam kako je i zašto Čović "pukao" i zašto je to tebi kao navijaču kkcz drago? Zašto smatraš da je pukao i za koju si ti stranu s obzirom da za njegovu nisi sigurno?

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Kakav čobanin LeBron.

                    Čović je pukao načisto a bratija i ova i cg se nada da će Budućnost uspeti da udje u EL, dok se ovde ne preuzme Zvezda. Jednogodišnji izlet plavih u EL.
                    Ovo je bas zanimljivo.. Jesi ti zakljucio da se bratija nada da cemo kiksnuti ili si dobio info

                    Comment


                    • Prica oko sukoba Covica sa bracom je debizam.

                      Comment


                      • neka prica ko sta hoce ali da nam nema Covica u ova jebena vremena gulili bi mi sredinu tabele u Aba i eventualno igrali Fiba Liga Sampiona .....

                        Comment


                        • Ima jedan zanimljiv igrač, ispod radara ...


                          Šta misliš Manny
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            neka prica ko sta hoce ali da nam nema Vucica u ova jebena vremena gulili bi mi sredinu tabele u Aba i eventualno igrali Fiba Liga Sampiona .....
                            Ovako vec moze
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Anthony Gill iz Himkija brutalan igrac, legao bi nam kao budali samar.

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Anthony Gill iz Himkija brutalan igrac, legao bi nam kao budali samar.
                                Za par godina, kad nas Huawei pokrije sa par miliona € ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X