Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Ozbiljno moramo da razmislimo o pojacanju,ili na 4ci ili 5ci...ovo ne moze vise ovako...udarice me kap od antica i bjelice

    Ajde od Bjelice i da te razumem, ali sto od Antica?

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Ajde od Bjelice i da te razumem, ali sto od Antica?
      Kako zašto, imao je šut za tri samo 57% , 4/7, manje od celokupnog tima Budućnosti [emoji57]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ne mogu ja njegov napad da gledam nikako,muka mi je od pnp majke mi...znaci svaka njemu cast,ali hocu da neko rola dole,da stane pod kos i unese ova drva u reket...on i bjelica su smotani kao sajle,svaku utakmicu upropaste tejloru bar po 2 asistencije,o lesoru da ne pricam...super to sto gadjaju trojke,ali ne volim ja to...moze ako si entoni dejvis ili kazins pa das nesto i pod kosem...bjelica evo da uzmem panj,da zasadim na sred hale ne bi mogao da sacuva...ok tejlora i istrpim jer tu imamo dangu i lazu,ali kad nam vidim visoke jbt...bjelica,lesor i jankovic ne bi ni mene sacuvali,ja bih im 20p strpao lagano...antic odigra tu i tamo odbranu jbg nema snage da cepa sve vreme pa zatrokira,al to nije jer ne zna vec jbg mator je...ali mrzim kad centar gadja trojke,samo navuce coveka tejloru i ujebe coveka...umesto da srola dole,jednom je pokusao i nije uspeo da uhvati loptu...jeste on tata i ciganstura,al za vise od 15min po mecu nije jbg

        Comment


        • Predlažem ti da počneš da navijaš za MZT, oni baš dosta igraju pnr, sad što to ne prolazi baš onoliko koliko su zamislili jbg manje je bitno, važan je umetnički dojam kao kod klizanja ili ski skokova. Treba videti da li Kamil Stoch igra košarku, možda bude bio zainteresovan.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Imam to i ovde,pokusamo pnr sa lesorom,al ne ume

            Comment


            • Ovaj odbija sve redom ...
              American big man Colton Iverson has turned down an offer from Turkish side Galatasaray, a source told Sportando.
              Former Celtics draftee is still a free agent after his last season's experience with Maccabi Tel Aviv.
              Galatasaray is looking for a big to strengthen their roster but the offer for Iverson wasn't enough.
              Iverson averaged 8 points and 5.3 rebounds per game in Euroleague last season with Maccabi Tel Aviv.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Ne mogu ja njegov napad da gledam nikako,muka mi je od pnp majke mi...znaci svaka njemu cast,ali hocu da neko rola dole,da stane pod kos i unese ova drva u reket...on i bjelica su smotani kao sajle,svaku utakmicu upropaste tejloru bar po 2 asistencije,o lesoru da ne pricam...super to sto gadjaju trojke,ali ne volim ja to...moze ako si entoni dejvis ili kazins pa das nesto i pod kosem...bjelica evo da uzmem panj,da zasadim na sred hale ne bi mogao da sacuva...ok tejlora i istrpim jer tu imamo dangu i lazu,ali kad nam vidim visoke jbt...bjelica,lesor i jankovic ne bi ni mene sacuvali,ja bih im 20p strpao lagano...antic odigra tu i tamo odbranu jbg nema snage da cepa sve vreme pa zatrokira,al to nije jer ne zna vec jbg mator je...ali mrzim kad centar gadja trojke,samo navuce coveka tejloru i ujebe coveka...umesto da srola dole,jednom je pokusao i nije uspeo da uhvati loptu...jeste on tata i ciganstura,al za vise od 15min po mecu nije jbg
                Ne slazem se sa vecinom tvojih stavova, ali te podrzavam jer mi je zanimljivo da ljudi iznose najrazlicitije stavove i da im niko zbog toga ne skace na glavu
                Zato i volim ovaj forum, ne moramo svi isto da mislimo.
                Ja npr. mislim da je Pero nas najbolji igrac, ali nije to ni vazno
                Last edited by Antona; 08-01-18, 23:42.

                Comment


                • E citajuci vas odlucio sam posle 2002 godine uplatim tiket, naime stavicu odredjenu svotu novca da Zvezda uzima tiitulu u ABA!

                  Comment


                  • Mala je kvota, sem ako ne stavis vise para....

                    Ajversona ne treba dovoditi..kao da je jedini centar na svetu....E al svi iste price, nema centara....Zato sto bi svi azdaju ali za 120k
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • @Antona
                      Pazi ja ne poricem to da pero nije doktor,za sve nase visoke je izmislio kosarku...covek je ima u malom prstu,nego ja bih nekog ko ce da zida itd,da stiti reket,da skace,odigra pnr,da krenu da skupljaju dole i tako ostave vise prostora suterima itd...ovako smo bas predvidivi i ako nas ne krene sut porazje realna stvar...ne volim tu igru na vise poena,previse ih primamo u aba ligi,bio sam protiv olimpije bukvalno red-2 iza olimpijine klupe i onako losu odbranu ne pamtim da smo igrali...alimpije je bas bas zelen i jos dosta treba da uci...gledah tu utakmicu sa ortakom koji ono,ne prati nikoga samo nba itd...kaze covek da Zvezda nema nijednu akciju,ne pravi se napad za tejlora,feldina itd...dok recimo zalgiris ima duple blokove za milaknisa itd...znaci cenim da bi bolje izgledali kada bi imali akcije nacrtane za feldina i tejlora,a ne da soliraju i drze loptu po 20sek i onda sta bude bice....

                      Comment


                      • Što se tiče mene, Czbg9 je furiozno preuzeo titulu forumskog najstručnjaka.
                        Respect.

                        Comment


                        • +1,000098999989
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Clash View Post
                            Što se tiče mene, Czbg9 je furiozno preuzeo titulu forumskog najstručnjaka.
                            Respect.
                            Kidam se sa Dekardom

                            Comment


                            • de je i sta radi dr keselj?😂

                              Comment


                              • Je li gledao neko ove sezone Trento, ja ih večeras prvi put gledao... Neki komentar na Suttona i Hoguea? Hoguea odmah vidim da je opasno undersize, ali Dušanu takvi i trebaju u ovom trenutku.

                                Inače kakvih visokih ima u eurocupu, štagod kvalitetno?
                                Originally posted by Clash View Post
                                Što se tiče mene, Czbg9 je furiozno preuzeo titulu forumskog najstručnjaka.
                                Respect.
                                Zaista, čitam cijeli dani i teško mi da povjerujem.

                                Comment

                                Working...
                                X