Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Trey Burke u D-lizi vojmia oca

      Comment


      • Kakvo je ovo opuštanje na temi, otpustilo jednu od najvećih zvezda svih prelaznih rokova KKCZ a niko post da stavi?

        Comment


        • Daj zakljucajte temu vise.

          Comment


          • Mozda naseckamo taj kulen vise,ono praznici su
            Last edited by Czbg9; 05-01-18, 13:07.

            Comment


            • Zaključavaj ovo govno od topica!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Zaključavaj ovo govno od topica!
                Ne dolazi u obzir.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ne dolazi u obzir.
                  takoe, ništa ne diraj ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    takoe, ništa ne diraj ...
                    Vox Populi
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Evo par ,,abrova,, oko pojacanja.
                      Pokusali smo sa Muslijem, Ajversonom nismo uspeli. Stidljivo se raspitivali oko Parahuskog al to je nemoguca misija.
                      Na trzistu NEMA PETICE koja nam je dostupna a da bi podigla kvalitet tima.
                      Pojacanje je neophodno i kazu dovesce se igrac makar i na poziciji 4.
                      Razlog je vec sada ogroman zamor Bjelice i Antica.

                      Comment


                      • Ništa, ostaje Kina kao poslednja solucija. Moraće se to progutati.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ništa, ostaje Kina kao poslednja solucija. Moraće se to progutati.
                          Ako aludiras na Radulju velika je to zaba da se proguta sa obe strane tako da kucas na otvorena vrata.

                          Ovo sto Laza Kacanski pise je delimicno i tacno da nema nijedne petice slobodne jer da ima ne bi jedan klub iz El nas kontaktirao da im prodamo jednog igraca za dobre pare.Nasi su bili spremni da to i ucine da su imali adekvatno nesto i da pazare na trzistu i jos da ostane para u kasi za tekuce troskove, i to ne male pare. Steta ali zivot ide dalje, odigrano je novo kolo tako da od tog transfera nema nista do leta a tada je vec nova pijaca sa novom robom u izlozima.

                          Sto se tice igraca 4/5 koji se navodno trazi nisam siguran da ce po svaku cenu da ulaze u takav trosak ako nije bas extra kvalitet, ne vidim gde ce ta minutaza da se podeli i kome da se oduzme u El dovodjenjem te 4/5.Svaki minut sa Perom na terenu je uzivanje za nas koji ga gledamo u nasem dresu. Pera je juce dva puta bio na parketu, ne secam se da je ukupno dva puta u Feneru bio na parketu u jurnjavi za loptom. Respekt za Peru za ono sto on radi na terenu za nas tim.

                          Da se ja pitam a ne pitam se naravno, ja bi te pare koje imamo za tog igraca koje bi mi da dovedemo do 19 tog ali ga jos uvek nemamo ostavio sa strane i ponudio Rochestija novi ugovor za sledecu sezonu kao bonus na dosadasnji ugovor. Lepo njemu a i nama jos lepse. Priveligija je gledati njega i Peru na terenu zajedno. Ako se Pera vec oprasta na kraju sezone daj ovog majstora jos jednu godinu kod nas.

                          Comment


                          • Ja sam cuo za Lesora da grizu al da ni ne razmisljamo o prodaji za sad. Da se nece dovoditi niko jer nama treba low post centar a nema ih na trzistu da su dostupni. Elem, Pero mozda i ostane jos jednu ako se poklope sve kockice a za Rocestija sam potpuno saglasan. Bjelica izlazi iz ugovora od 450k pa bih najradije njega opet potpisao ali za neke manje pare. Sacekajmo kraj sezone da vidimo kolilo ce Ojo moci da ponudi kroz ljetne pripreme a i Jovanovic je ozbiljan potencijal. U svakom slucaju, ova tranzicija je prosla idealno i mozemo samo napredovati.

                            Comment


                            • Evo otpusten Bogut.
                              Nemoj posle nema igraca[emoji3]

                              Comment


                              • Najbolje bi bilo da i Lessort i Jovanović ostanu još dve sezone.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X