Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banvit je tad trazio od Reala preko 1m za Vidmara...On ima neku stavku za EL..ali ko zna sta je tu sve istina..Nije Banvit bas neki bzvze klub ali ako on dodje to znaci da ce potpisati na duze vreme i da cemo uloziti ozbiljne pare koje ''nemamo''.

    On bi nam legao kao budali samar, tu nema price..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Hvala, komso - vec sam poceo da trazim uticnicu za brusilicu da secem katanac.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Hvala, komso - vec sam poceo da trazim uticnicu za brusilicu da secem katanac.
        Nisam stalno pored kompa, pa kad videh ovu količinu Đekna postova morao sam da otvorim a nije da ne kasnim.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • vidmar je Lesort br 2 ....tehnika losa ,skok odlican ,slobodna bacanja ubi boze

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            vidmar je Lesort br 2 ....tehnika losa ,skok odlican ,slobodna bacanja ubi boze
            daje veliki doprinos u odbrani,na evropsko se vidjelo koliko je moćan u tom segmentu
            Temeritas est damnere quod nescials!

            Comment


            • Originally posted by Smailagačengić View Post
              daje veliki doprinos u odbrani,na evropsko se vidjelo koliko je moćan u tom segmentu
              na Evropskom se videlo ko su Dragic i Doncic ...ovaj je bio vodonosa ..i jedini krsten centar .....ne kazem da je los igrac ali pored Lesora mislim da nam takav ne treba

              a mislim i da nije jeftin uopste

              Comment


              • Koja ljubav prema ovoj temi, neopisivo. Vidmar je bio odlican na evropskom, verujem da bi bio dominantan u Aba i solidan u EL gde svaka pobeda vise znaci zbog para. Samo koliko je realno da se to sve do veceras realizuje

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  na Evropskom se videlo ko su Dragic i Doncic ...ovaj je bio vodonosa ..i jedini krsten centar .....ne kazem da je los igrac ali pored Lesora mislim da nam takav ne treba

                  a mislim i da nije jeftin uopste
                  Sa ovim prvim se ne slažem protiv Španije i Letonije je bio odličan ako ti je igrač koji je u te dvije utakmice imao jednu od najzapaženijih uloga vodonoša onda dobro,ovo drugo si tačno rekao jeftin nije.
                  Ali da je dobra opcija po mom mišljenu da.
                  Temeritas est damnere quod nescials!

                  Comment


                  • Ne verujem ni ja da će išta biti od ovoga, novinarska patka. Ne dobija ništa što već nema u Banvitu, samo neizvesnost oko plata.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Da Real bio zapeo za njega eto tako, nisu ga dali njima, sad ce nama
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da Real bio zapeo za njega eto tako, nisu ga dali njima, sad ce nama
                        Real je zapeo pre dva meseca, očekivanja u Banvitu su se malo promenila od tada.

                        Comment


                        • u jedinoj ligi u evropi gde se gleda cist index a ne i realni doprinos i uspeh tima. decko je klasican panj. manite se ciste statistike. pre neki dan si pisao kako gledas i razumes kosarku. nemoj onda padati na statistiku ostvarenu u megi ili olimpiji, nego odgledaj neki mec.

                          Originally posted by mmajstor View Post
                          Molim?

                          Nikola Jankovic je fenomenalan prospekt, meni je prosto neverovatno da covek igra u nekim dzlj klubovima u Evropi. Mada moguce da je to taj trend kod milenijalaca...uzmi pare i bezi, makar i u dzlj klubovima.
                          nikola "dva uzastopna air balla sa slobodnih" jankovic prospekt? on je to bio kad je otisao u belgiju a i tada zahvaljujuci nerealnim statsima u mladjim kategorijama. jos jedna nekretnina u reketu nam ne bi nista donela. decko nema spoljasnju igru uopste. unutra je spor, neatletican i glup. u jebenoj sakariji je on treca opcija u reketu.

                          Originally posted by dekkard View Post
                          Mi smo našu snagu pokazali u tri četvrtine protiv Cedevite, i imamo dovoljno resursa da budemo i ove sezone prvaci ABA lige. U EL je bilo očekivano da bude turbulentno, isto kao što ne smemo poleteti posle nekih dobrih partija ne treba se ni omalodušiti posle loših, sve je to deo rasta novog tima, trenera i stručnog štaba.
                          Moraju se istrpeti dečje bolesti, ali najvažnije je da nakon osvojene titule zadržimo okosnicu tima, a dovedemo nosioce koji su u prajmu, a ne na zalasku karijere, dostojne da budu deo rostera EL tima, da ne budemo klinika za lečenje propalih karijera. To, naravno, podrazumeva i veća ulaganja nego dosad, jer mi nismo na donjoj granici EL timova po budžetu nego smo tu granicu probili, ima dosta EC timova koji imaju veći budžet od našeg, a ako želimo da gradimo reputaciju stabilnog EL tima to je nedopustivo.
                          ali koju okosnicu ako ti odu pero, rocesti, bjelica i mozda dnaguba? JJ, enis i lesor sigurno nisu okosnica. nama ce trebati mnogo ozbiljnija doselekcija i na npsecim pozicijama i na mestu proapekata

                          Originally posted by dekkard View Post
                          Ma za šut ti ne treba trener, nakon treninga uzmeš i šutiraš. Nije on kadet pa da mu trener objašnjava mehaniku šuta.
                          to da za sut ne treba trener i da je sut samo stvar treninga je u najmanju ruku glupost. sut se treningom moze dovesti na jedan pristojan nivo, ali verujte da to nije samo puko ubacivanje posle treninga. jedan igor rakocevic je imao trenera za sut i slobodna bacanja da ne pricamo o nekim kamenjarima. lazic je sut drasticno popravio posle jednog leta sa gurovicem. s druge strane nekome su i svi treninzi dzabe. verujem da je to jankovicev slucaj!

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            nikola "dva uzastopna air balla sa slobodnih" jankovic prospekt? on je to bio kad je otisao u belgiju a i tada zahvaljujuci nerealnim statsima u mladjim kategorijama. jos jedna nekretnina u reketu nam ne bi nista donela. decko nema spoljasnju igru uopste. unutra je spor, neatletican i glup. u jebenoj sakariji je on treca opcija u reketu.
                            Ne znam ja nemam bas takav utisak, sem sto se slazem za sut spolja.

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              u jedinoj ligi u evropi gde se gleda cist index a ne i realni doprinos i uspeh tima. decko je klasican panj. manite se ciste statistike. pre neki dan si pisao kako gledas i razumes kosarku. nemoj onda padati na statistiku ostvarenu u megi ili olimpiji, nego odgledaj neki mec.



                              nikola "dva uzastopna air balla sa slobodnih" jankovic prospekt? on je to bio kad je otisao u belgiju a i tada zahvaljujuci nerealnim statsima u mladjim kategorijama. jos jedna nekretnina u reketu nam ne bi nista donela. decko nema spoljasnju igru uopste. unutra je spor, neatletican i glup. u jebenoj sakariji je on treca opcija u reketu.



                              ali koju okosnicu ako ti odu pero, rocesti, bjelica i mozda dnaguba? JJ, enis i lesor sigurno nisu okosnica. nama ce trebati mnogo ozbiljnija doselekcija i na npsecim pozicijama i na mestu proapekata



                              to da za sut ne treba trener i da je sut samo stvar treninga je u najmanju ruku glupost. sut se treningom moze dovesti na jedan pristojan nivo, ali verujte da to nije samo puko ubacivanje posle treninga. jedan igor rakocevic je imao trenera za sut i slobodna bacanja da ne pricamo o nekim kamenjarima. lazic je sut drasticno popravio posle jednog leta sa gurovicem. s druge strane nekome su i svi treninzi dzabe. verujem da je to jankovicev slucaj!
                              Ti pričaš o nečemu drugom, da se angažuje trener koji je specijalista za šut, a ovde je bilo reči da se glavni trener posveti individualnom treningu, a kao što je već neko napisao on je tu da osmišljava taktiku, prisutan je na grupnim treninzima. Mi verovatno imamo nekog takvog u stručnom štabu, možda Top. Ali, i da nemamo dosta stvari može sam igrač da uradi, bez ičijeg pomoći, to je poenta.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment




                              • Kad pitas Covica hoce doci neki novi igrac.Mogu cekat pet dana , mogu cekad deset dana, deset godina ali igraca nema , a oni nek cekaju
                                Last edited by Manda77; 19-01-18, 14:23.

                                Comment

                                Working...
                                X