Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    Ja samo da pitam za koji tačno tim mi razigravamo ove igrače? Ovo je smešno. Partizan doveo mnogo iskusnije igrače. Jel ovo zezanje neko? MegaZvezda...

    Samo je Bjelica sa jednogodisnjim ugovorom, svi ostali igraci visegodisnji ugovori, ja se nadam da Tresac nece proci tamo pa da ga dovedemo isto tako, a i onaj sto je igrao u Ruskoj studenstkoj ligi cujem da ako skine 20 kg moze kod nas isto da potpise visegodisnji ugovor. Mene samo interesuje gde vidis ovde Megu, a da mracis od prvog posta je cinjenica.

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      Ja samo da pitam za koji tačno tim mi razigravamo ove igrače? Ovo je smešno. Partizan doveo mnogo iskusnije igrače. Jel ovo zezanje neko? MegaZvezda...
      A ja bih recimo voleo da cujem tvoje predloge za te "starije, iskusnije EL zveri" koje kostaju ispod 500k ( da uzmemo kao minimum)...malo realnosti nije na odmet...Umesto da budemo srecni sto nas klub nize titule, sto nas predstavlja u najboljem mogucem svetlu u takmicenju kakvo je EL, sto sve vise reprezentativaca izbacujemo...mi kukamo za nekim Pulenom, Daye-om, Rudd-om....sto bi neki rekli "idi gledaj Makabi" Nadam se da ces biti tu i na kraju sezone pa da popricamo o tom "projektu mega zvezda"...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Kosarka je sport koji najbolje trpi mladost, tako da te price o iskustvu i ne piju previse vodu. Jednostavno, ili si kvalitetan ili nisi.

        Comment


        • Dovodjenjem Lesorta ocekujem nekog iskusnijeg pleja od Gossa.

          Comment


          • Bar nece biti dosadna sezona, bice tu svega. Samo da level kurcobolje bude na minimumu i samo krvava kolena pa kako god bude.

            Comment


            • I ja sam vise za Pulena nego za Gossa.

              Comment


              • Znam da se isto pitanje ponavlja vec poslednjih nekoliko sezona ali malo me brine ko ce biti zaduzen za poene? Sem feldeina mi nemamo skorera u ekipi

                Comment


                • Ne znam koliko ljudima treba primera da uvide da nije sve u "dovedi brzog sto crnjeg koji atraktivno kuca i sipa 20ppg na hajlajtsima"....Toliko primera u proslogodisnjim EL ekipama da samo Sasa Matic nije to primetio... Drugo ta nasa mladost ce mnogo znaciti i zbog sistema takmicenja i broja utakmica...videli smo koliko je povredjenih bilo u drugim timovima prosle sezone i kako su neki izgledali na onim vezanim utakmicama...kao izduvani baloni...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • nije da smo mi nesto mnogo bolje izgledali pri kraju sezone,velika istina je da smo preziveli pored svega ostalog i zahvaljujuci Gacevicu,covek je odradio vrhunsku stvar sa ekipom

                    Comment


                    • Lesort ce biti sjajan. Uporedio bih ga sa Jangom. Strahovita fizicka snaga za momka od 21god. Zver.

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        Znam da se isto pitanje ponavlja vec poslednjih nekoliko sezona ali malo me brine ko ce biti zaduzen za poene? Sem feldeina mi nemamo skorera u ekipi
                        Wet dream svakog trenera je da ima 6,7 igrača sa 8-15 poena u rukama svaku utakmicu. To je Radonja sproveo, verujem da će slično pokušati i Alimpije. Za to mu je potreban plej koji je prvenstveno dobar za ekipu, sa više opcija u igri.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Smesno je pricati o nasoj ladosti kao nekom plusu u ovoj EL. Oni ce lako da izdrze sto prvi put igraju tako,a ovi presikusni treneri I igraci nece znati kako da se snadju. Ne budite smesni ljudi. Na ovakav tim ili ide Goss ili neki vanzemaljac extremni lider ekipe..Meni se licno Pulen ne svidja previse, nisu kompatibilni on I Feldain nikako a na njih jos I Lassort. Opet, ako bi doveli Gossa, onda nam treba I cetvorka neka iskusna. Sa tom 4kom jasno da onaj Jovanovic ide u FMP I onda imas sto hiljada kombinacija na mestu 3,4,5..Samo dal Dusan zna to da odradi to je vec pitanje.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • A ostali imaju studente kao kondicione??? Da li stvarno mislis da ekipe sa budzetima od 20m+ ne vode racuna o kvalitetu ljudi koji su im kondicioni treneri...Ne sporim rad Gacevica ali nije madjionicar...i pogledaj ko se povredjivao u ostalim ekipama...telo trpi svasta al godine su godine...mozda CSKA, Fener i ostali mogu da istrpe da im neko od nosioca bude povredjen i pauzira neki mesec...mi ne...ni finansijski, ni igracki...

                            A sto se mladosti tice...upravo su neki od vrhunskih trenera upravo to potencirali kao nasu prednost prethodne sezone u EL...
                            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 08-08-17, 20:41.
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Covic pise na RSB.. Uzeo stari nalog Ninkovica i demantovao Pulena

                              Comment


                              • Au, sve sam pomesao koliko je bilo igraca u opticaju.
                                Citam i nikako da pohvatam sve.
                                Sta je konacno , jel ovaj potpisao, jel to onaj sa dioptrijom sto ne vidi

                                Comment

                                Working...
                                X