Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja samo da pitam za koji tačno tim mi razigravamo ove igrače? Ovo je smešno. Partizan doveo mnogo iskusnije igrače. Jel ovo zezanje neko? MegaZvezda...

    Comment


    • Ko je došao nisam pratio?


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Markoss View Post
        Goss i Lesort i za sad je to to.
        ....

        Comment


        • Lesort, zver u najavi, bravo za struku i skauting, mlad momak koga su Roketski hteli u drugoj rundi i kome specijalizovani sajtovi baš predvidjaju lepu karijeru. To sa iskustvom nema veze, borićemo se u evroligi koliko mozemo, biće i krvavih kolena i atraktivnih rampi mladog Francuza verujte na reč, a za Abu smo sad prvi favoriti, uz još pleja naravno.

          Comment


          • Sta je sa njegovim vidom? Jel to samo prica ili ima nesto?

            Comment


            • Originally posted by Markoss View Post
              Male su sanse da ce se dovoditi cetvorka, barem u neko skorije vreme, Alimpijevic hoce da vidi kako ce da funkcionise ovo sto za sad ima, a bice i minijatura s Keseljem tu.

              Goss i Lesort i za sad je to to.

              Deluje da ce ova sezona da bude opasna kocka. Ako ne bude sve krenulo kako treba...
              Bolje je da pokusaju sa Bjelicom nego da se igraju sa Keseljem tu. Lik ima samo sut, sto imaju i Jankovic i Simanic, a losiji je igrac u vezi svega ostalog.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by 011 View Post
                Pricalo se da ima nekih problema sa vidom, zato sam to napisao, fizicki je tip top sigirno.
                nikakav problem ...
                930de641a04e64e2c0d0085a1116353b--hakeem-olajuwon-sports-wallpapers.jpg
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by abizolirni View Post
                  mislim da od ovog nema nista,
                  Ako je tako odlicno onda, samo pitam da neko ko ima pouzdan info potvrdi, jel je bilo prica da je 100k obestecenje.

                  Comment


                  • Ako je Goss plej, takodje podrška na skautingu, imaćemo mlad tim sa višegodišnjim ugovorima a to znače i novi transferi od kojih klub zivi, elem podrzimo ove momke i trenera i uzivajmo u dobroj košarci, biće padova i poraza ali verujem da će u ovom kockanju a slazem se da jeste ipak kuglica pasti na naš broj.

                    Comment


                    • Ja sam zadovoljan. Bicemo opet jako zajebana ekipa, atletski mocna.
                      Ima da prsti na sve strane.

                      Comment


                      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                        Ja samo da pitam za koji tačno tim mi razigravamo ove igrače? Ovo je smešno. Partizan doveo mnogo iskusnije igrače. Jel ovo zezanje neko? MegaZvezda...
                        KK Sosin Potok iz Mrkonjic grada.Odakle je dosa Cirbi, jesi zaboravio?
                        Last edited by Manda77; 08-08-17, 20:19.

                        Comment


                        • Originally posted by Markoss View Post
                          Male su sanse da ce se dovoditi cetvorka, barem u neko skorije vreme, Alimpijevic hoce da vidi kako ce da funkcionise ovo sto za sad ima, a bice i minijatura s Keseljem tu.

                          Goss i Lesort i za sad je to to.

                          Deluje da ce ova sezona da bude opasna kocka. Ako ne bude sve krenulo kako treba...
                          Ovo je sprdnja.
                          Covic pravi novi FMP.

                          Comment


                          • Hteli ste miCku zver???

                            Evo vam je

                            Comment


                            • Originally posted by Capo dei capi View Post
                              A tek za Terzu... Hvala Bog(ij)u da smo sad na jednom slobodnom mestu di svako ima pravo na licni stav i da se izmedju ostalog Covketu divi do imbecilnosti (Covke ako citas, sendvici su super)

                              Edit: ne divim se bas, samo se sprdam na svoj racun, a normalno da cu svaki dobar potez da podrzim, kao i los da iskritikujem (kao npr. kad su onomad umesto pecenice poceli da stavljaju alpsku u sendvic)
                              Problem je kad imaš stav da je Čović dobar kao predsednik KK, a nemaš lepo mišljenje o njemu kao o personi. Osetiš se šizofreno i nigde prist'o nisi. Ako to napišeš na rsb će te okarakterišu kao stranog plaćenika, a na b92 kao šovinističko đubre. Zato živeo SK forum...

                              Comment


                              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                                Ja samo da pitam za koji tačno tim mi razigravamo ove igrače? Ovo je smešno. Partizan doveo mnogo iskusnije igrače. Jel ovo zezanje neko? MegaZvezda...
                                Izgleda da si uvrteo u glavu da iskusan=bolji, mlad=losiji. Nije to bas uvek tako, u jednacini ima vise varijabli. Kakav crni Partizan i iskusniji igraci?

                                Comment

                                Working...
                                X