Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobijamo ono što smo očekivali, perspektivan tim uklopljen u budžet. Mnogo nam zavisi od toga koji plej dolazi i da li dolazi dobra četvorka. Imamo novog mladog trenera, 80% novih igrača uglavnom mladih i talentovanih. Treba to uklopiti i razigrati. Mislim da nam u ABA niko ništa ne može, a EL će biti zeznuto.

    Comment


    • Za Jankovica iskreno ne znam sta mislim. Nisam siguran da ima bas neki sut kao sto se prica ali I igru ispod kosa. Verovatno najjaci licem prema kosu, odbrana vise nego upitna I trebace mu vremena da se navikne na sve.

      Jovanovic mislim da nece imati neke minute, siguran sam da je ovo vise slucaj Rakicevic, nego sto nam je bio potreban. Ima on skolu kosarke, zna po nesto ali nikako za ovaj nas nivo kosarke.

      Radicevic mi se jako svidja, ima svega po malo ali isto tako I nema. Trebalo bi da ima dobru organizaciju napada, ima slifa I za odbranu,sut nikako a ni pas bas nije ne znam sta. Za njega jesam, ali ipak ta Sevilja je ispala iz lige, imao je velike minute ali ne I neki uticaj na rezultat. Jeste mlad ali isto veliki upitnik.

      Feldin, klasican pucac, spot up suter, moze I sebi da izgradi, ima drive ulaz, solidna odbrana I iskustvo. Tamo gde je imao veliki uticaj na igru, nije imao pritiska ali svakako dobar igrac I ne znam stil Alimpijevica da mogu da pricam nesto vise.

      Lesort. Perspektiva velika,ali meni smeta jedino to sto cemo se namuciti oko njega I kad krene da igra otice veoma brzo kao I vecina igraca. Ima upitan IQ, ali je dobar dizac publike, sto blizi kosu to opasniji ali cim mora spustiti loptu ili dati pas tu je ogroman problem. Igra ispod kosa slaba u oba pravca, mora raditi na defanzivnom pick and rollu.

      Sezona nam zavisi of trenera pre svega, nemam predstavu sta zna covek,kao niko of vas na ovom nivou kosarke..

      Napad ce verovatno biti kvalitentiji, odbranamislim ipak daleko slabija nema trika da spustamo timove ispod 80ppg u EL..POSTO NAM NA pg SIGURNO NECE DOCI DEFANZIVAC to je moje misljenje..

      Goss, Radicevic, Radanov,

      Feldin, Lazic, Dobric

      Dangubic, Keselj

      Jankovic, Simanic

      Lessort, Bjelica

      Trener Alimpijevic

      Sam Bog zna sta nas ceka, kazem trener mora to da poslozi, da unapredi igru mladih igraca, da ''amer'' nauce nas stil, itd itd...Mislim da ni Milan Tarot nema odgovore na sva pitanja za ovaj tim CZ.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        nemoj da ti napamet da ides negde i da ne pises ovde

        jesi igrao ovde kosarku u nekom nasem klubu ili samo u SAD.
        Kod nas trenirao u Nisu u par klubova kao klinac. Otisao sam sa 17 nakon bombardovanja za USA igrao u Coloradu srednju skolu, posle DII koledz. U trecoj i cetvrtoj godini pokidao ligamente oba puta i to je bilo to. Jebi ga imam 35 godina, a tada pre skoro 20 godina je lecenje takvih teskih povreda bilo jebeno a iskreno i nisam bio ni neki igrac i kad sam zdrav bio. Veci merak mi bio skolu da zavrsim sa stipendijom za basket. Posto sam zadnje 2 godine faxa proveo po rehabilitacijama, onda sam dogulio i za trenera da se nadje.

        Zivim od digitalnog marketinga, ali ono za svoju dusu visim s klincima ovde 4-5 puta nedeljno, 12-14 godina uzrasta

        Comment


        • Zasto nema zvanicne objave za Lesorta ako je dosao?

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Zasto nema zvanicne objave za Lesorta ako je dosao?
            Trebalo bi sutra da bude

            Comment


            • Bogami na onom klipu sto je manda okacio, lik prima loptu a oci mu na dve razlicite strane, kao da ima strabizam.

              Comment


              • Originally posted by Eric Cartman View Post
                Jel istina da Lessort ima problema sa vidom?
                Ne bi ga Fila draftovala a njihovo medicinski pregled broji trepavice na oba oka. Bilo je malo bacanje prasine medijske da se skrene prica sa Lesorta. Nije Lesort juce dogovoren i danas potpisan. Mora malo da se spinuje, uostalom Bogi to najbolje zna kako je prosao na twiteru kada ga je zvanicno okacio sa #rummors Eurolegue.
                Ne treba uvek verovati sve sto se pise ovde a i na drugim mestima, uostalom i Blic je lepo bio "informisan" veceras.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Kod nas trenirao u Nisu u par klubova kao klinac. Otisao sam sa 17 nakon bombardovanja za USA igrao u Coloradu srednju skolu, posle DII koledz. U trecoj i cetvrtoj godini pokidao ligamente oba puta i to je bilo to. Jebi ga imam 35 godina, a tada pre skoro 20 godina je lecenje takvih teskih povreda bilo jebeno a iskreno i nisam bio ni neki igrac i kad sam zdrav bio. Veci merak mi bio skolu da zavrsim sa stipendijom za basket. Posto sam zadnje 2 godine faxa proveo po rehabilitacijama, onda sam dogulio i za trenera da se nadje.

                  Zivim od digitalnog marketinga, ali ono za svoju dusu visim s klincima ovde 4-5 puta nedeljno, 12-14 godina uzrasta
                  OFF TOPIC
                  Buduci da zivis od digitalnog marketinga, imam pitanje. Da li takodje smatras da je Petar Vasic snobina^2?

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                    OFF TOPIC
                    Buduci da zivis od digitalnog marketinga, imam pitanje. Da li takodje smatras da je Petar Vasic snobina^2?

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                    On je kreten, ne snobina Ne bavim se ja takvim stvarima. Za USA klijente vodim e-shopove na amazonu, shopify itd. Nabacujem im musterije, targetiram i takva sranja. Znaci ta gamad a la Vasic, Istok Pavlovic, to ono da me obidje

                    Comment


                    • Trenera sam gledao ovo u FMP-u e sada imao sam tu srecu da sam od pocetka sezone gledao FMP i pod Klipom , kasnije pod Maksom i na kraju kod
                      Alimpijevica. FMP je tek poceo da lici na ozbiljan tim kada ih je on preuzeo, neki igraci koji maltene nisu ulazili u igru kod prve dvojice prakticno su
                      ekspolodirali ovamo.Sada naravno neki od njih nisu ni priblizno za Zvezdu ali ocu reci kako kod njega napreduju igraci. Radanov je mozda i najbolji
                      primer. Strog je koliko sam uspeo da vidim, trazi disciplinu i FMP je igrao presing i nije zanemariti to sto su izbacili Partizan. U prvom kolu KLS lige su i Megu razbili sa 20 razlike gubili su i oni neke utakmice sa velikom razlikom ali on je nasledio tim nije ga pravio po svojoj volji a opet je izvukao mksimum iz te ekipe.
                      Samo mu treba dati vremena i podrsku i zaista mislim da ce to biti sve ok na nasu radost.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Svarog View Post
                        Samo da kop bude iza klupe, ako se nastavi praksa kao prosle sezone, imace podrsku kao i u francuskoj.
                        Eee sad, nece biti sigurno kao u francuskoj tamo je klasicna pozorisna atmosfera, njemu ce i atmosfera na aba ligi biti odlicna za pocetak.

                        Comment


                        • Što se Lessorta tiče, on je igrač koji je rangiran kao drugi najbolji igrač van koledza a da je 95. godište. Ispred njega samo igrač Canarije, Pasecniks. Pre samog drafta je bio predvidjen mnogo više od 50. mesta. Od u top 100 prospekta, on je na 32. mestu, znači mnogo bolji nego što je bio izabran na draftu. U pitanju je igrač visine 206 cm i težine od 113 kg. Što se tiče statistike iz sezone 2016/17, onda izgleda ovako: Procenat šuta za 2 je 57%, za tri je 100%, šutirao je ja mislim jednom. Šut za slobodna bacanja, slabo (59%). Imao je 7,2 skoka po meču što je baš dobro a uz to i 1 blok po meču. Prosečno beležio 10,2 poena po meču. Imao je 4. najbolji indeks korisnosti u Francuskoj ligi, što je svakako dobra stvar. Kao što se pisalo, kvaliteti su mu svako to što je agilan, brz za svoju težinu, dobro trči tranzicije, eksplozivan je igrač. On je undersize centar a nije realno da igra krilnog centra zato što nema neki osećaj za asistenciju a i ne ume da šutira sa distance (mislim ume ali loše). Ima čak 7'1 wingspan što mu svakako pomaže da nadomesti manjak visine. Dosta poene postiže tako što vraća loptu u koš kada neko pogreši, iz pika takodje kao i iz tranzicije. To su neke njegove mogućnosti u napadu. Ima mana svakako. Recimo mnogo puta izgubi pojam gde je lopta i tako se izgubi u odbrani, isto pravi glupe faulove.

                          GLAVNE PREDNOSTI: Neverovatan atleta, predobar odraz, igra čvrsto, može da brani više pozicija, nikada ne odustaje, stvarno je igrač koji daje poslednji atom snage

                          GLAVNE MANE: limitiran u napadu, svakako visina, prosečan ball-handler, muči se da postiže poene sa distance. Nadam se da je ova objava ok?

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ne bi ga Fila draftovala a njihovo medicinski pregled broji trepavice na oba oka. Bilo je malo bacanje prasine medijske da se skrene prica sa Lesorta. Nije Lesort juce dogovoren i danas potpisan. Mora malo da se spinuje, uostalom Bogi to najbolje zna kako je prosao na twiteru kada ga je zvanicno okacio sa #rummors Eurolegue.
                              Ne treba uvek verovati sve sto se pise ovde a i na drugim mestima, uostalom i Blic je lepo bio "informisan" veceras.
                              mnogi ne kaoiraju da imas ljude koji ceti iz zle namere pokvariti transfer
                              ratovao sam dosta na ono forumu sa ljudima kada sam govorio da treba sacekati kada bude gotovo javice se.
                              ja iskreno nemam nista od toga ni da znam sa kime se pregovara jer sta sa time, kada neko potpise e to je to.
                              Samo treba malo i ovi iz kluba da naprave bolju komunikaciju jer je ovo era interneta i naprave neki modus
                              kako bi se sva ta nagadjanja smanjila a opet i navijaci bili zadovoljni.
                              sada koji je to modus jebemliga nisam pametan.
                              a novinarstvo se svelo na citanje tvitova i drugih cuda pisanja po forumima i onda eksluziva mada mi ni to nije
                              jasno polako ljudi pa nece nigde vest pobeci pobogu.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X