Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li insajdera?
    Da li je grejalica još uključena?
    Ko ide u pekaru i
    šta je na meniju za doručak ?

    Comment


    • Znači, moramo uvesti dodelu značke udarnika foruma....nedeljnog, mesečnog.
      I jutros jedva isčitah strane i postavljam sebi pitanje jeste li bre normalni, a i ja kad sve to čitam.
      Mani, svaka čast, vrlo lepo i argumentovano.
      Hajde neka danas forum gori.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Znači, moramo uvesti dodelu značke udarnika foruma....nedeljnog, mesečnog.
        I jutros jedva isčitah strane i postavljam sebi pitanje jeste li bre normalni, a i ja kad sve to čitam.
        Mani, svaka čast, vrlo lepo i argumentovano.
        Hajde neka danas forum gori.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ja sam počeo kao tito da čitam dijagonalno, prvih par reči u postu, pa negde u sredini i nekoliko reči na kraju. Ako mi privuče pažnju pročitam ceo. Nema šanse da ispratim ovu hiperprodukciju na drugi način
          This is the beginning of your day
          Life is more intricate than it seems
          Always be yourself along the way
          Living through the spirit of your dreams

          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

          Comment


          • Plej i cetvorka moraju biti iskusni igraci.
            Medjutim, bice da je plej Wilijams a za cetvorku ce vidimo kad ce i dal ce da dodje.

            Comment


            • Originally posted by Genije10 View Post
              Radonjic je doveo Thomsona i Nejta i svakog igraca prosle godine. Jer mu se Covic nije petljao uopste. Oba igraca su iznudjena resenja i jeftina opcija. Odlucio se za njih zaato sto je dobio garancije i potvrde da su u pitanju izuzetni momci. Tokom sezone to je i potvrdjeno. Nejt je jedan od boljih momaka koji je bio u Zvezdi. Veliki je uticaj trenera na njegov mentalitet bio. Da je ostao sa Dejanom jos jednu sezonu mislim da bi bio odlican EL plej.
              Doveo je i bjelicu. Pitanje je sta bi bilo da smo umesto nejta imali micica ili pullena, umesto bjelice iole ozbiljnog centra. Tada bi top8 bio vise nego realan. Jeste prosle godine napravljen veliki rezultat, ali za mene ce ta sezona uvek biti propustena sansa. Pitanje da li cemo u skorijok buducnosti biti konkurentni za top 8, a kamo li nesto vise

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Радоња би с овим напао Ф4
                Ako je trebalo da napada f4 trebalo je to da uradi prosle godine. Ovaj tim je dve klase slabiji od proslogodisnje. Ovaj tim je lepo skockan ali sa idejom da to bude tim na malo duze staze. Prve sezone ne bi trebalo ocekivati neke vece rezultate jer jednostavno niti ima kvaliteta za tako nesto niti kontinuiteta.

                Comment


                • Dosadna je ta prica ko je koga doveo. Za mene je SVE igrace doveo trener, cim je pristao da ih trenira. Ne interesuju me teorije zavere... trener stoji iza igraca u svom timu, jer je odgovornost njegova. Ko mu predlaze igrace je neka druga tema, a i jos nebitnija.

                  Comment


                  • https://basketball.hr/vijesti/czvezd...-cedevite/1835

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Doveo je i bjelicu. Pitanje je sta bi bilo da smo umesto nejta imali micica ili pullena, umesto bjelice iole ozbiljnog centra. Tada bi top8 bio vise nego realan. Jeste prosle godine napravljen veliki rezultat, ali za mene ce ta sezona uvek biti propustena sansa. Pitanje da li cemo u skorijok buducnosti biti konkurentni za top 8, a kamo li nesto vise
                      Bjelica je sasvim solidno odigrao pocetak sezone (ne treba bas zaboravljati). Doveden je kao drugi centar, a i kao neko ko u nekoj najgoroj opciji moze na 4. Nije se znalo kako ce Kuz da igra nakon Grcke, Simon i njegovo ludilo na cetvorci se takodje nije ocekivalo. Bio je tu i 'slucaj' Mitrovic, njegove povrede. Da li bi sada bilo bolje da ga nemamo, bilo bi, ali... Neko je vec negde pisao - on je skup igrac, pa je bilo pod must da ga dovedemo na 2 godine za manju godisnju cifru.

                      Comment


                      • Pozdrav svima. Kao i na prošlom forumu mnogo više ću čitati nego pisati ali evo za početak par stvari.

                        Opet poredimo tim koji je završio sezonu sa timom koji počinje narednu. I pred početak prošle je bilo kako bi onaj tamo tim sa Zebrom i Milerom pojeo tadašnji pa smo posle dobili jednu od najuspešnijih sezona. Znam da je sada velika razlika u tome što imamo dosta igrača od kojih ne znamo šta da očekujemo, da imamo novog neiskusnog trenera ali ja sam pre za to nego da srljamo i da se zadužujemo još više. Da su nama normalne finansije ne bi možda ni Radonja još otišao, ne bi zamenili gotovo ceo tim ali jbg šta da se radi. Moje mišljenje je da je u ovakvim okolnostima ovo pravi put. O upoređivanju sa Cedevitom i pogotovo Partizanom ne bih ništa rekao, ako neko misli da bolje rade trenutno ok, vreme će pokazati.

                        Comment


                        • Dobro jutro.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Dosadna je ta prica ko je koga doveo. Za mene je SVE igrace doveo trener, cim je pristao da ih trenira. Ne interesuju me teorije zavere... trener stoji iza igraca u svom timu, jer je odgovornost njegova. Ko mu predlaze igrace je neka druga tema, a i jos nebitnija.
                            Sa ovim se slazem, a posebno zato sto evo vidimo da razliciti ljudi imaju razlicite informacije. Ako je neko pristao da bude ukras, onda neka i snosi posledice toga. S' druge strane, ako je dogovoreno jedno, a radi se drugo, onda i za to postoji resenje (ostavka / otkaz).
                            Jos samo nesto - verovatno je jako mali broj trenera u ovim glavim sportovima koji mogu da se pohvale da su radili / dovodili samostalno. Mozda Ferguson, Vujosevic (ali on je bio tamo sve)... Ne verujem bas da (bogati) predsednici klubova ne sugerisu neke kupovine, a kasnije i insistiraju da neki igraci igraju da bi se bolje prodali kada dodje vreme. Mozda gresim.
                            Ako je u kalkulaciji da neki losiji igrac bude doveden, ili igra (npr. Borisa) da bi se na kraju na njemu malo zaradilo, ili trampilo u kombinaciji za nekog boljeg, ili da dovedes Keselja (mada nikad se ne zna sa ovima sto vole CZ), da bi lakse dosao do nekog boljeg igraca, onda je to ipak korisno za klub.
                            Napisavsi ovo, nemam ni najmanju zelju da pravdam Covica, ali trener ima jedan zadatak (verovatno najbitniji, jer je to ono sto je krajnji proizvod), ali neko drugi mora da gleda i siru sliku.

                            Comment


                            • Cedevita jos nije kompletirala roster mada mislim da će teško biti kvalitetniji od nas,možda da im otmemo Bilana?

                              Comment


                              • Kako neće? Pa od nas su koliko čitam kvalitetniji i Partizan, Mornar i Mega, a neće Cedevita. Ajte molim vas...

                                Comment

                                Working...
                                X