Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feldin brat na našem rekao delije vidimo se! Dobrodošao majstore! Da kod nas postaneš najbolji bek Evrope

    Comment


    • Originally posted by blanco View Post
      Ovo je sigurno upuceno meni ,jer sam ja napisao ime Dragana Milosavljevica.

      Ako si procitao malo bolje sta sam napisao ,nisam njega uporedio sa kvalitetima Milosavljevica ,vec sam rekao da ocekujem da ulogu koju ima Milosavljevic u reprezentaciji ,dobije Dobric kod nas.
      Malo citanja nije na odmet.
      Pa, ne moze da ima tu ulogu kad ne moze da obavi zadatke koje uloga zahteva, ni u odbrani ni u napadu. Dobric ce u Zvezdi da coskari a ako mu lopta uopste dodje u ruke u napadu to ce biti sut na kos, Milosavljevic itekako zna da napadne iz driblinga i generalno ima dosta bolji ball handling. Blize je istini to sto si napisao da ce Ognjen u napadu vise liciti na ono sto Lazic igra, da coskari, istrci pokoju kontru, mozda prodre po osnovnoj liniji par puta ako pocne da pogadja pa mu budu izlazili na sut. Taj neki rad.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Brat Feldin izgleda čekao da prvo potpišemo ugovor sa Pežoom, pa da se uslika kraj njega

        Comment


        • Henry Sims u Vanoliju.
          Jel ono bese i on nece bez meleon u Evropu???

          Comment


          • Kada je potpisao lesort, otisao sam na yt da pogledam o kome je rec. Decko koji je objavio video blage veze nema o kosarci. Onda sam usao na njegov kanal i skapirao da ih je dvojica...brate ja sam lajk za kosarku, ali baratam sa vise informacija nego oni, a kao specijaliozovali se momci za nba, zvezfu, partizan i reprezentacije.

            Comment


            • Originally posted by blanco View Post
              Da kada bude na terenu sa Lazom bude taj sekundarni plej sa pozicije krila ,iako su obojica realno bekovi ,a da kada bude na terenu zajedno sa Feldeinom bude na poziciji 3 ono sto je bio Simonovic na krilnom centru prosle sezone

              Comment


              • Originally posted by blanco View Post
                Nisam nista pricao o Dobricu ,barem na ovom forumu.
                Rekao sam na RSB forumu ,tamo sam napisao kada se povela prica o Keselju kao igracu koji moze na 4 ,da njega mozda i vidim na 4 u ABA ligi ,ali da u Euroleague ispred njega na poziciji 3 pre vidim Dangubica i Dobrica ..

                Ali Dobric je vise tip igraca Lazic sto se tice pozicija ,dakle 2/3 ,primarna pozicija 2 ,ali moze po potrebi na 3 ..Imace on svoje minute i na trojci gde ce krasti neke minute upravo Keselju koji je klasicna trojka ,i Dobrica vidim kao prvu zamenu Dangubicu sto se tice Euroleague ,da bude nesto na fazonu Dragana Milosavljevica u reprezentaciji.
                Da kada bude na terenu sa Lazom bude taj sekundarni plej sa pozicije krila ,iako su obojica realno bekovi ,a da kada bude na terenu zajedno sa Feldeinom bude na poziciji 3 ono sto je bio Simonovic na krilnom centru prosle sezone ,ili da gledamo blize njemu po poziciji ono sto igra Dangubic da se njegov sut i atlecizam iskoristi na pravi nacin.
                Ti si poslozio igrace na pravi nacin, keselj 3 - Dobric 2, i to je kljuc svega.
                Koncepciski je ekipa lose poslozena.
                Spoljna linija nam zavisi od Feldina a ostalo su igraci koje krasi dobra odbrana i nekostantan sut.

                Nemamo opciju da igramo sa 2 pleja, u ekipi nema kombo beka, a niko ne moze da sam sebi kreira sut.
                Bicemo suvise predvidjivi u napadu i zavisni od 1 plejmejkera.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Henry Sims u Vanoliju.
                  Jel ono bese i on nece bez meleon u Evropu???
                  Ne znam šta se pričalo o njegovoj ceni, al ovo mi je baš iznenađenje.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by many men View Post
                    Ti si poslozio igrace na pravi nacin, keselj 3 - Dobric 2, i to je kljuc svega.
                    Koncepciski je ekipa lose poslozena.
                    Spoljna linija nam zavisi od Feldina a ostalo su igraci koje krasi dobra odbrana i nekostantan sut.

                    Nemamo opciju da igramo sa 2 pleja, u ekipi nema kombo beka, a niko ne moze da sam sebi kreira sut.
                    Bicemo suvise predvidjivi u napadu i zavisni od 1 plejmejkera.
                    To su govorili i za onaj tim sa jovicem i kalinom...kad ono medjutim.

                    Comment


                    • Pa ta ekipa i jeste bila napadacki predvidiva.

                      Comment


                      • Originally posted by Daba View Post
                        Stigao Feldin u BGD
                        "Kiselo" izgleda na ovim fotografijama
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by crni_redstar View Post
                          To su govorili i za onaj tim sa jovicem i kalinom...kad ono medjutim.
                          Sutina moje price je da treba dovesti jos 1 beka umesto 4-orke, jer imamo 3 centra i Jankovica- Borisu.

                          Comment


                          • Kako bi ti izgledao nakon višečasovnog puta NY-AT-BG

                            Comment


                            • Neka je on nama stigao i neka se uigrava sa ekipom. Od njega baš dosta očekujem

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Kako bi ti izgledao nakon višečasovnog puta NY-AT-BG
                                ´vako
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X