Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Markoss View Post
    Moze Kolton, posto nam treba i cetvrti centar, jer smo sa dve cetvorke (od koje jedna prvi put igra ozb basket) bas dobro popunjeni na toj poziciji.
    Po meni jos nam manje treba jedna cetvorka koja ce se izvlaciti spolja i sutirati.
    Idealno bi bilo da imamo peticu i nisko krilo ali realnost je nesto drugo.

    Comment


    • Originally posted by Markoss View Post
      Moze Kolton, posto nam treba i cetvrti centar, jer smo sa dve cetvorke (od koje jedna prvi put igra ozb basket) bas dobro popunjeni na toj poziciji.
      Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Po meni jos nam manje treba jedna cetvorka koja ce se izvlaciti spolja i sutirati.
      Idealno bi bilo da imamo peticu i nisko krilo ali realnost je nesto drugo.
      Ma šta tu cicijašimo? Daj jednu četvorku koja će da pripaljuje u 5/8' i jednog centra, po mogućstvu Ajversona, mada kada bolje razmislim...ne bi bilo loše i jednu 3/2 opciju, nekog "mamojebca".
      Kad je bal, nek je bal...opet ćemo UPPR...opet
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • zaboravio si i 2/1 komba da pokrije crne minute radicevica

        Comment


        • Originally posted by djuras View Post
          zaboravio si i 2/1 komba da pokrije crne minute radicevica
          Ne znam da li se šališ, mi imamo 1krštenog beka (Feldin) ako ne računamo "specijalce" ... kombo 1/2 nam je možda i najpotrebniji.
          samo lična zapžanja, navijačka
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Drew Gordon je igrac koji nama treba....

            Comment


            • Evo jedno ime koje nismo dugo pominjali, Jarnell Stokes

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                Ne znam da li se šališ, mi imamo 1krštenog beka (Feldin) ako ne računamo "specijalce" ... kombo 1/2 nam je možda i najpotrebniji.
                samo lična zapžanja, navijačka
                ne salim se, imamo vise rupa nego mesta u rosteru od 20

                Comment


                • Mi napadacki u dosadasnjem toku sezone stojimo odlicno.
                  Problem daleko veci je odbrana.

                  Comment


                  • Imamo 7 visokih, ako se Kešelj računa ... sad se kao trži još jedan, nisam pametan
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Ponovicu parolu naseg tima ove sezone
                      ,,VAZAN JE KVANTITET, JEBO KVALITET,,[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Mi napadacki u dosadasnjem toku sezone stojimo odlicno.
                        Problem daleko veci je odbrana.
                        Stojimo super napadački, sve dok nam ne stane šut, tog trenutka nećemo znati šta da radimo pošto nemamo igrače koji igraju do table, bilo licem bilo leđima. Bjelica jedini postiže poene u igri leđima, ali to nije dovoljno. Lesor iz pika odigra na obruču, ali driblingom niko ne napada koš, tako da nam i te kako treba centar koji može da odigra sa niskog posta

                        Comment


                        • Colton Iverson i sa njim iz penzije njegov brat od strica Allen Iverson i eto tima.

                          Comment


                          • S time sto je Kolton rastao van hood-a i naprasno pobeleo i izgubio odraz
                            Nego ozbiljno, iako svi osecamo da fali unutrasnje igre, imamo mnogo ozbiljnijih rupa u timu - sumnjam u ovo.

                            Comment


                            • Jankovic nije kalibar za El klub! Tačka!

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Jankovic nije kalibar za El klub! Tačka!
                                Poraduj se malo...leci dusu...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X