Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Evo ti vodi sve ove odmah...i onako ste u deficitu...

    Slazem se za Vanju...prenaglio sam tu...mada opet mislim da nece odmaci dalje od odlicnog sutera, nije mi Bogdan materijal...
    Daba moze da predje, Veteran sa podmlatkom takodje - ali celavi Shone nikako
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Daba moze da predje, Veteran sa podmlatkom takodje - ali celavi Shone nikako
      Sto bre...pa on bi sa Mutinjom haos pravio...Mozda bi i Tosu naterali da se nasmeje...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Evo ti vodi sve ove odmah...i onako ste u deficitu...

        Slazem se za Vanju...prenaglio sam tu...mada opet mislim da nece odmaci dalje od odlicnog sutera, nije mi Bogdan materijal...
        Slozicemo se tu, definitivno nije, ali sigurno da moze da postane bitan igrač u evroligaskom timu. A slab sam na Bogdana, ipak dosta vremena nismo izbacili tako dobrog talenta na bekovskim pozicijama, od Teodosica.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Evo ti vodi sve ove odmah...i onako ste u deficitu...

          Slazem se za Vanju...prenaglio sam tu...mada opet mislim da nece odmaci dalje od odlicnog sutera, nije mi Bogdan materijal...
          Doćim je Bogdan elitni šuter [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Doćim je Bogdan elitni šuter [emoji23]
            Nisi razumeo ocigledno...Bogdan ima taj killer instinct, clutch, mnogo razlicitih stvari radi za ekipu, vodja poput onih koje smo proizvodili u staroj nam drzavi....Dok kod Vanje vidim samo taj sut kao ekstra kvalitet...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Nisi razumeo ocigledno...Bogdan ima taj killer instinct, clutch, mnogo razlicitih stvari radi za ekipu, vodja poput onih koje smo proizvodili u staroj nam drzavi....Dok kod Vanje vidim samo taj sut kao ekstra kvalitet...
              Slažem se za to da ga nema nigde kad treba da se prelomi utakmica (Vanja). Što se Bogdana tiče, mnogi bi da ga naprave takvog kakvog ga opisuješ, ali on nije takav i sumnjam da će ikada biti. Pa i on sam je pričao kad je došao u Fener da je osećao potrebu da se sklanja ispred starijih igrača i da je tek nedavno shvatio da to ne treba da radi nego da istupi.
              Last edited by dekkard; 25-10-17, 15:27.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Bogdan je mnogo velikih utakmica odigrao i dosta puta isporucivao kad je vazno...osim poenterskog doprinosa, uvek je prisutan na skoku, sa iznad prosecnim brojem asistencija za beka...Ocigledno se ne slazemo ali ja njega vidim kao malo slabiju verziju Danilovica...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • O čemu se ovde divani
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Pokusavam da uzurpiram temu dok me ne banuju...da prestane kuknjava za pojacanjima...sledi recept za lazanje...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      O čemu se ovde divani
                      E brt zar ne vidis sta nam rade?
                      Vucic usao u KKP a Kronos ovde moderator. Slucajnost?
                      Na svim temama ima samo o KKP da se piše.

                      Comment


                      • Originally posted by Clash View Post
                        E brt zar ne vidis sta nam rade?
                        Vucic usao u KKP a Kronos ovde moderator. Slucajnost?
                        Na svim temama ima samo o KKP da se piše.
                        Ovde je moderator i Ganac, a i Bogi... a o KKP pise, uglavnom, Ciganija.
                        Nije isto.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ovde je moderator i Ganac, a i Bogi... a o KKP pise, uglavnom, Ciganija.
                          Nije isto.
                          Pa to ti pričam, naterali ste Cigane da pišu o KKP a ova naša dvojica se prodala za mesto u upravnom odboru.

                          Comment


                          • Kad smo kod Bogdanovica, jedan od najbitnijih suteva vezano za kkp(kad se vec pise o njima) nije preuzeo, protiv Cedevite, i tu su izgubili EL...

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Pokusavam da uzurpiram temu dok me ne banuju...da prestane kuknjava za pojacanjima...sledi recept za lazanje...
                              Možeš ti da pokušavaš i želiš, ali ti se želje neće ispuniti
                              Prema tome, daj recept.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Pokusavam da uzurpiram temu dok me ne banuju...da prestane kuknjava za pojacanjima...sledi recept za lazanje...
                                Svakih 1/2h cekanja na recept donosi novi dan u banji.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X