Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • apsolutno podrzavam Sarca jer mnogima ne samo ovde nego na svim forumima i portalima treba da se crtaju neke stvari.
    Nijedan transfer se ne objavljuje dok klub ne ozvanici da je gotovo.
    vama da je zaista stalo do kluba ne biste javno pisali neke stvari pogotovu ko dolazi a ko ne.
    Da li je dobar ili ne pokazace vreme, nekima nece na prvu loptu to sam 100% siguran.
    I shvatite jednom za sva vremena forume portale i sve ostalo citaju i oni koji ne vole zvezdu
    ne mislim pri tom na komsije da se razumemo.
    i nece blagonaklono gledati da se Zvezda pojacava.
    Isto vam je tako govoreno svojevremeno i za Nastica i Jaramaza jednostavno ima stvari koje nisu za javnost.

    I ne treba nista pisati Sarac je pogresio jer se odmah trazi sve da se kaze a kd se ne kaze iz objektivnih razloga
    onda nastaje vredjanje i prozivka.
    Da tacno je da ce biti doselekcije samo strpljenja kada dodje za to vreme.
    I prekinite zaista sa prozivanjem i javnim iznosenjem informacija koje mogu nastetiti klubu.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by VladaVlada View Post
      Hmm, Brinate Weber? Igrao u GSW, ljubavnu situaciju ne znam doduše, a i neko ga je vec pominjao negde
      Ja Doduse ne kao "insajder", vec smo listali igrace koje bi voleli u nasem dresu da vidimo

      Comment


      • Stef Kari dolazi kaze oce da pomogne covek, cuo ludnica u Pioniru pa kaze da ostei tu atmosferu.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment



        • Mir, bre
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            apsolutno podrzavam Sarca jer mnogima ne samo ovde nego na svim forumima i portalima treba da se crtaju neke stvari.
            Nijedan transfer se ne objavljuje dok klub ne ozvanici da je gotovo.
            vama da je zaista stalo do kluba ne biste javno pisali neke stvari pogotovu ko dolazi a ko ne.
            Da li je dobar ili ne pokazace vreme, nekima nece na prvu loptu to sam 100% siguran.
            I shvatite jednom za sva vremena forume portale i sve ostalo citaju i oni koji ne vole zvezdu
            ne mislim pri tom na komsije da se razumemo.
            i nece blagonaklono gledati da se Zvezda pojacava.
            Isto vam je tako govoreno svojevremeno i za Nastica i Jaramaza jednostavno ima stvari koje nisu za javnost.

            I ne treba nista pisati Sarac je pogresio jer se odmah trazi sve da se kaze a kd se ne kaze iz objektivnih razloga
            onda nastaje vredjanje i prozivka.
            Da tacno je da ce biti doselekcije samo strpljenja kada dodje za to vreme.
            I prekinite zaista sa prozivanjem i javnim iznosenjem informacija koje mogu nastetiti klubu.
            Niko i nije pricao o tome da treba nastetiti klubu iznosenjem osetljivih informacijama, nego o primeru "Znam, al ne mogu / necu da vam kazem". Imas info, receno ti je da cutis nevazno kog razloga pa onda jebeno cuti. Zasto uopste kreces po forumu s prijavama + zagonetkama i sl. Cuti, kad se potpise onda objavis i to je to.

            A te fore da neprijatelj vreba su prilicno smesne. Uostalom ako je tako, onda sama ta objava dolazi neko ovo ono, je dovoljna nekom ko je u tim krugovima da sazna ime istog za 4-5 sati kroz agente, agencije i sl. koje ce uvek zeleti bidding war za svoje klijente da bi izvukle vise.

            Niko ne zeli nesto Zvezdi lose ovde, ali prijave ove detinjaste stvarno nisu OK.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Niko i nije pricao o tome da treba nastetiti klubu iznosenjem osetljivih informacijama, nego o primeru "Znam, al ne mogu / necu da vam kazem". Imas info, receno ti je da cutis nevazno kog razloga pa onda jebeno cuti. Zasto uopste kreces po forumu s prijavama + zagonetkama i sl. Cuti, kad se potpise onda objavis i to je to.

              A te fore da neprijatelj vreba su prilicno smesne. Uostalom ako je tako, onda sama ta objava dolazi neko ovo ono, je dovoljna nekom ko je u tim krugovima da sazna ime istog za 4-5 sati kroz agente, agencije i sl. koje ce uvek zeleti bidding war za svoje klijente da bi izvukle vise.

              Niko ne zeli nesto Zvezdi lose ovde, ali prijave ove detinjaste stvarno nisu OK.
              Tako je,ili kažes ili ćutis,ovo pilićarenje je najgora opcija

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Niko i nije pricao o tome da treba nastetiti klubu iznosenjem osetljivih informacijama, nego o primeru "Znam, al ne mogu / necu da vam kazem". Imas info, receno ti je da cutis nevazno kog razloga pa onda jebeno cuti. Zasto uopste kreces po forumu s prijavama + zagonetkama i sl. Cuti, kad se potpise onda objavis i to je to.

                A te fore da neprijatelj vreba su prilicno smesne. Uostalom ako je tako, onda sama ta objava dolazi neko ovo ono, je dovoljna nekom ko je u tim krugovima da sazna ime istog za 4-5 sati kroz agente, agencije i sl. koje ce uvek zeleti bidding war za svoje klijente da bi izvukle vise.

                Niko ne zeli nesto Zvezdi lose ovde, ali prijave ove detinjaste stvarno nisu OK.
                ja nisam detinjast i ne kazem znam ali necu da kazem.
                I odgovorno ti tvrdim da je mnogo ali zaista mnogo transfera propalo zbog iznosenja u javnosti.
                Da nepricam o nekim igracima koji su bili dogovoreni i samo se cekao potpis i procurelo je
                par telefonskih poziva ka doticnom igracu i kraj nema potpisa.
                Ne moras da mi verujes ako neces.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Kako volim ove tzv. ,,insajdere",niko ne sme da kaze ime kao da ce neko da im pokuca na vrata zbog toga.Forum je koliko znam anoniman.

                  Comment


                  • Istina je da se može sprcati već "gotov" potpis sticajem loših okolnosti. Setimo se samo komšiluka i Pulena. Bukvalno jedan poziv menja sve.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • forum mozda jeste anoniman pogotovu nik nejmovi poput tvojeg ali ima i oni koji nisu anonimni
                      ali sta se ja uopste raspravljam sa bilo kime.
                      Uzivajte iznosite, pisite sta god pozelite bas me briga.
                      žIma jedna stara poslovica strpljen spasen
                      ne mozete da se strpite malo ali dobro.
                      Posle noce godine cu vas citati do tada ce valjda ova tema biti zakljucana
                      do tada lep pozdrav.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Niko i nije pricao o tome da treba nastetiti klubu iznosenjem osetljivih informacijama, nego o primeru "Znam, al ne mogu / necu da vam kazem". Imas info, receno ti je da cutis nevazno kog razloga pa onda jebeno cuti. Zasto uopste kreces po forumu s prijavama + zagonetkama i sl. Cuti, kad se potpise onda objavis i to je to.

                        A te fore da neprijatelj vreba su prilicno smesne. Uostalom ako je tako, onda sama ta objava dolazi neko ovo ono, je dovoljna nekom ko je u tim krugovima da sazna ime istog za 4-5 sati kroz agente, agencije i sl. koje ce uvek zeleti bidding war za svoje klijente da bi izvukle vise.

                        Niko ne zeli nesto Zvezdi lose ovde, ali prijave ove detinjaste stvarno nisu OK.
                        Ovo što si napisao ima logike, ali zamisli da je osnova drugačija "ima info, rečeno mu je da kaže" da se opipa puls navijača? Ne kažem ni da je jedan, ni da je drugi slučaj, samo što premalo informacija imamo da bismo zaključivali o motivima za neki upis.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Dodje covek na forum gde ima svega I svacega I kaze dolazi igrac, I onda kaze ne pitajte koga. Mislim stvarno nidje veze to sto pisete ljudi. Naravno da ce svako pitati ko je...Jedini gresnici ste Vi onda.... Zadrzite za sebe I uzivajte...

                          Cuj propao transfer zbog nekog sa foruma ili tako nesto...Pa valjda ta informacija dodje of nekog iz kluba..Sta vi pisete ovo nema nigde
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Daba View Post
                            ja nisam detinjast i ne kazem znam ali necu da kazem.
                            I odgovorno ti tvrdim da je mnogo ali zaista mnogo transfera propalo zbog iznosenja u javnosti.
                            Da nepricam o nekim igracima koji su bili dogovoreni i samo se cekao potpis i procurelo je
                            par telefonskih poziva ka doticnom igracu i kraj nema potpisa.
                            Ne moras da mi verujes ako neces.
                            Niko nije ni pricao o tebi, nego o Sarcu i njegovim postovima.

                            Opet kazem ne vidim nacin na koji moze bilo koji transfer da se sakrije od protivnika, pogotovu u danasnje vreme. Moguce je sakriti od medija donekle, ali od protivnika veoma veoma tesko. Cim je neki igrac slobodan ili mu se trazi nova sredina, agenti i agencije rade punom parom i to je to.

                            Sto se tice o nekim igracima koji su bili gotova prica a propalo je zbog poziva, iskreno ja tu gledam vise nasu stranu i razloge zasto je propalo. Hoces da mi kazes da igrac kog je kontaktirao nas klub i hteo da potpise, je odjednom promenio misljenje zbog telefonskog poziva. Sta je mogao da sadrzi taj poziv? Mozda cinjenicu da ne placamo redovno i neretko zavrsavamo po arbitrazama? Ili mozda to da su neki drugi stranci lose prosle i bili lose tretirani zbog toga? To su realne stvari koje mogu da nateraju nekog da promeni misljenje kad mu nas neprijatelj to javi telefonom. Sta moze drugo da mu kaze? Evo prosvetli me, mozda nemam pojma. Ako si ti kao klub korektan uvek i sve su cista posla, i drzis se onoga sto si obecao igracima onda nemas sta da brines i niko se nece predomisliti osim ako ne dobije bolju ponudu, sto je OK. Uostalom imamo gomilu likova koji su imali i pozitivna iskustva sa nama, pa mogu da nam budu ambasadori kod novih potpisa.

                            Comment


                            • Ovo sto pricaju Daba i Laki je na zalost suva istina. To se desvalo i ljetos.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ovo što si napisao ima logike, ali zamisli da je osnova drugačija "ima info, rečeno mu je da kaže" da se opipa puls navijača? Ne kažem ni da je jedan, ni da je drugi slučaj, samo što premalo informacija imamo da bismo zaključivali o motivima za neki upis.
                                Ne mozes da opipas puls navijaca ako ne znaju o kom se radi. Ako hoces reakciju, kazi ime i videces sta misle.

                                Comment

                                Working...
                                X